چگونه از پس هر مشکلی در زندگی بربیاییم ؟ هر اتفاق بدی ...

  • 30 بهمن 1395
  • 5.6k
  • 6

چگونه مشکلات خود را حل کنیم؟

آیا تا به حال شده، اتفاق بدی واست بیوفته و کسب بهت بگه، سعی کن قبولش کنی و ازش بگذری؟ آیا این طرز فکر درسته؟ اگه واقعا به دنبال آرامش در زندگی هستی این ویدئو تقدیم به تو... موضوع این بخش از برنامه به یک تئوری قوی برمی‌گردد که ما به کمک آن می‌توانیم به آرامش برسیم. تا به حال شده در زندگیت شرایطی پیش بیاید که به این نتیجه برسی که من چاره‌ای جز پذیرفتن آن ندارم؟ اکنون از تو می‌پرسم که ببینم نگرش تو در خصوص چنین موقعیت‌هایی چیست؟

 

فائق آمدن بر مشکلات با دوره پاراسل زندگی استاد حسین عزت خواه

 

زمانی که شرایط سختی برای تو پیش می‌آید همانند هنگامی‌ که یکی از عزیزانت را از دست داده‌ای یا اتفاق بدی مشابه این در زندگیت رخ داده باشد برای تسکین خودت چه کاری می‌توانی انجام دهی؟ در این مواقع گزینه‌ای به نام پذیرفتن برای تو وجود دارد. نظر تو چیست؟ در صورتی که با من همراه شوی نکاتی را برای تو مطرح خواهم کرد که تو را به سمت مسیری می‌کشاند که با کمک آن به آرامش بیشتری دست پیدا نمایی. من حسین عزت‌خواه هستم، مدرس موفقیت و کارآفرین.

مراحل ساخت برنامه الان وقتشه

دوست خوبم هر قسمت برنامه اینترنتی الان وقتشه، زمان و هزینه ای نیاز دارد. از مرحله انتخاب موضوع تا تولید محتوا و فیلم برداری و ادیت انرژی خیلی زیادی مصرف می شود، اما تصمیم گرفتیم که این برنامه همچنان رایگان پخش شود تا دوستان بیشتری از این محتوای آموزشی و روانشناسی استفاده کنند. تنها انتظاری که از تو دوست خوبمون داریم این هست که این برنامه را پشتیبانی کنی و تنها کاری که می تونی انجام بدی این هست که این ویدئو را برای دوستانت بفرستی و در گروه های مختلف قرار بدهی و همچنین وبسایت عزت‌خواه‌دات‌کام را به دوستانت معرفی کنی تا عضو بشوند تا به ما هم، برای ادامه این مسیر موفقیت انرژی بدهی.

امیدوارم همیشه سلامت، خوشحال و ثروتمند باشی.

ارادتمند شما

حسین عزت خواه

چگونه از پس هر مشکلی در زندگی بربیاییم ؟ هر اتفاق بدی ...

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 5

نظرات کاربران

6 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط