چهار کلید اصلی برای نظم بیشتر در کارهای روزانه

  • 19 شهريور 1395
  • 7.2k
  • 1

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

4 کار روزانه که نظم شخصی شما را بالا می‌برد

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از ویدئو آموزشی الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع نظم بیشتر در کارهای روزانه صحبت کنم. اینکه چگونه می‌توانی در زندگی شخصی نظم و انضباط پیدا کنی و زودتر به هدف اصلی خودت برسی؟ آیا می‌توانی احساسات و کارت را در کنار هم مدیریت نمایی؟ چگونه می‌توانی رویاهایت را به شکل عمیق‌تری تصور کنی و به موجب آن با احساس بهتری روزت را شروع کنی؟ محرک اصلی برای کسب موفقیت در زندگی چه چیزی است؟

 

لحظه ای که تصمیم گرفتم برای کسب موفقیت برنامه ریزی داشته باشم

 

چگونه برنامه‌ریزی کنیم؟

باید همواره کارهایی را انجام دهی که تو را به اهدافت نزدیک‌تر می‌کند. با تماشای این ویدئو متوجه خواهی شد که به چه صورت می‌توانی برنامه‌ریزی مشخصی برای دست‌یابی به اهدافت داشته باشی و ساعت معینی را برای انجام کارهای خود تعیین کنی. این موارد به تو در خوش قول بودن نیز کمک خواهد کرد.

همیشه باانگیزه باش تا به خواسته‌هایت برسی

در پایان نیز می‌توانی برای رسیدن به اهدافت یک جایزه تعیین کنی. با این روش در ذهنت به این مسئله خواهی رسید که تو قدم مثبتی برداشته‌ای و نتیجه آن را هم دیده‌ای. داشتن اهداف بزرگ بسیار خوب است اما در صورتی که درکنار آنها چندین هدف کوچک نیز تعیین شده باشد. زیرا در غیر این صورت انگیزه‌ای برای رسیدن به آرمان‌های بزرگ وجود نخواهد داشت. در صورتی که در تماشای این ویدئو انگیزشی با من، حسین عزت‌خواه، همراه شوی و از نکات گفته شده در آن بهره ببری مطمئن باش که به انسان منظم‌تری تبدیل خواهی شد. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

چهار کلید اصلی برای نظم بیشتر در کارهای روزانه

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 7

نظرات کاربران

1 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط