چه افرادی را باید از زندگی حذف کنیم؟قسمت اول

  • 28 دی 1395
  • 4117
  • 0

چگونه آدم‌های مخرب را از زندگی خود خارج کنیم؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه روان‌شناسی الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع افرادی که باید از زندگی خود حذف کنیم صحبت کنم. از آنجایی که این بحث بسیار مفصل و مهم است من تصمیم گرفتم که آن را در دو اپیزود به تو تقدیم کنم. این برنامه مربوط به روابط اجتماعی ما است. در این خصوص یک سوال کلیدی مطرح می‌شود و آن سوال این است که چه زمانی تو باید یکی از افراد زندگی خود را حذف نمایی؟ این موضوع می‌تواند مربوط به حذف دوست صمیمی، همسر، کارمند، حتی رئیس تو و یا هر کس دیگری که در زندگی تو نقشی را ایفا می‌کند، باشد. چه زمانی لازم است که ما به صورت صددرصد آن شخص را کنار بگذاریم؟ من حسین عزت خواه هستم، مدرس موفقیت و کارآفرین. با من همراه شو.

 

اشخاصی که برای رسیدن به موفقیت باید از زندگی خود حذف کنیم

 

قدرت تصمیم‌گیری درست

در ابتدا باید بدانی افرادی که در زندگی تو حضور دارند طبیعتا نقش بسیار موثری را ایفا می‌کنند و در بعضی مواقع شرایطی پیش می‌آید که تو باید تصمیم بگیری که آن‌ها در زندگیت بمانند یا خیر. امکان دارد که همین اتفاق تمامی زندگی تو را تحت تأثیر قرار دهد. این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار است به این دلیل که گاهی در هنگام بروز شرایط سخت ذهن تو قدرت تصمیم‌گیری صحیح را از دست خواهد داد و نمی‌توانی به درستی انتخاب کنی که فرد مورد نظر در زندگی تو بماند یا نه. اگر توجه کرده باشی طلاق یکی از سخت‌ترین مسائلی است که می‌تواند در زندگی یک شخص اتفاق بیفتد. اما توجه به این نکته مهم است که یک شخص چه زمانی باید تصمیم بگیرد که از همسرش جدا شود، از شرکت خود بیرون بیاید و مواردی از این قبیل.

تقویت قدرت تصمیم‌گیری

تصمیم گیری در موارد گفته شده بسیار مهم است زیرا ممکن است که در صورتی که تصمیم اشتباهی گرفته شود چندین سال مفید از عمرت را از دست بدهی. درنتیجه اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا بتوانی در خصوص حذف افراد از زندگیت تصمیم معقول‌تری بگیری، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi