چگونه به بزرگترین آرزویمان برسیم ؟

  • 17 دی 1395
  • 5.1k
  • 3

چگونه برای رسیدن به هدف باانگیزه بمانیم؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. دوست من آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده‌ای که هدف بزرگی در ذهن خود بسازی که حاضر باشی برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را به کار بگیری؟ بعضی مواقع ممکن است هدف تو آنقدر بزرگ و دست نیافتنی باشد که اسم آن را رویا بگذاری و حتی نتوانی درباره آن با دیگران صحبت کنی. در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه قصد دارم به تو آموزش بدهم که چگونه به رویاها و اهداف بزرگ فکر کنی و 4 کلید طلایی را برای تو بیان می‌کنم تا به وسیله آنها بتوانی رویاها و اهداف بزرگی را که در ذهن داری محقق سازی.

 

چگونه با باورهای یک میلیونر نابغه به بزرگترین آرزوهایمان برسیم

 

رویاهایت را باور کن

آیا تا کنون از خودت پرسیدی که چرا فقط تعداد کمی از انسان‌ها به رویاهای خود فکر می‌کنند؟ دوست من ذهنی که می‌خواهد رویا را باور کند و قبل از آن رویا را بسازد باید آمادگی این را داشته باشد که به یک چیز خیلی بزرگتر فکر کند. برای آنکه تو هم بتوانی مانند تعدادی از افراد رویاهای بزرگ در ذهن خود پرورش دهی و در مسیر دست یابی به آنها قدم برداری با من همراه باش و این 4 کلید طلایی را از دست نده.

  • کلید اول: نقشه‌ای برای رسیدن به رویای بزرگت تهیه کن و برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را به کار بگیر.
  • کلید دوم: از بدترین حالتی که ممکن است در این مسیر اتفاق بیفتد مطلع باش. البته نه به آن معنا که روی موارد منفی متمرکز بشوی.

اگر همچنان تمایل داری که از این دو کلید  دیگر با جزئیات بیشتر آگاه شوی تا با استفاده از آنها بتوانی روش فکر کردن به رویاهای بزرگ را یاد بگیری و در مسیر دست یابی به بزرگترین آرزو خود قدم برداری از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی و ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

چگونه به بزرگترین آرزویمان برسیم ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.75

تعداد امتیازها: 4

نظرات کاربران

3 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط