چرا باید بدونی از زندگی چی میخوای؟

  • 22 ارديبهشت 1399
  • 2692
  • 28

 

چرا زندگی بهتر نیازمند پرسیدن سوالات بهتر است؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می‌گویم.
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره چراهای زندگی، باورهایی که در ذهن خود می‌سازی و تاثیر این باورها بر مسیر موفقیت با تو صحبت کنم. چراهای زیادی در زندگی هر شخصی وجود دارد. چراهایی که قبل از شروع مسیر، ابتدا باید به آنها جواب داده شود. از زندگی چه چیزهایی می‌خواهی؟ چه رابطه‌ای می‌خواهی؟ چه شغلی می‌خواهی؟ چرا دوست داری پولدار شوی؟ چرا دوست داری سفرکنی؟ مهاجرت کنی؟ و چراهای بی‌شمار دیگر. تا ندانی چه چیزی از زندگی می‌خواهی، نمی‌توانی آنها را محقق کنی. ابتدا به صورت واضح و شفاف مشخص کن که قصد داری در زندگی به کجا برسی. تا مقصدی وجود نداشته باشد مسیری هم وجود ندارد.

تاثیر باورهای درست در زندگی و موفقیت

بعد از پاسخ دادن به چراها، باورها مسیر را مشخص می‌کنند. به چه چیزهایی باور داری؟ آیا باور داری در سنی که هستی، می‌توانی خوشبخت باشی؟ می‌توانی خوب زندگی کنی؟ آیا باور داری در این شهری که زندگی می‌کنی می‌شود، موفق شد؟ آیا باور داری هنوز آدم خوب و شریک خوب برای زندگی هست؟ آیا باور داری می‌توانی بیزینسی را راه‌اندازی کنی؟ در این شرایط می‌شود بیزینس خوب داشت یا همه بیزینس‌ها محکوم به شکست هستند؟

باورهای مثبت تاثیر خیلی زیادی بر روی زندگی دارند و وقتی باور درستی از اهدافت داشته باشی، نشانه‌های زیادی برای رسیدن به موفقیت را در مسیرت خواهی دید. باور درستی برای زندگی خودت بساز، در این راه مهارت‌های لازم را کسب کن و سفر به دنیای تغییر را تجربه کن.

 

باورهای درست زندگی

 

چگونه با ایجاد باورهای مثبت حس بهتری در زندگی داشته باشیم؟

تمرکز خودت را بر روی اتفاقات مثبت زندگی بگذار. این یک قانون است. به هر چیزی که بیشتر فکر کنی بیشتر آن را جذب می‌کنی. اتفاقات مثبتی که در زندگی برای تو رخ می دهند را ثبت کن و بارها آنها را مرور کن. وقتی به این این اطمینان و قاطعیت رسیدی که واقعا می‌خواهی چه مسیری را طی کنی، از وارد کردن اطلاعات سطحی و بی ارزش به ذهنت جلوگیری کن و پول و زمانت را در زمینه‌هایی سرمایه‌گذاری کن که اطلاعات عمیق و جامعی به تو بدهد و باعث پیشرفت گردد. در دوره‌ها و کلاس های لازم شرکت کن و یک راهنما برای مسیر مورد علاقه خودت انتخاب کن تا از عملکرد و رفتارهای او کمک بگیری و مسیر را سریع تر و بهتر پشت سر بگذاری.
اگر همچنان تمایل داری درباره تاثیر باورهای ذهنی بر زندگی و رسیدن به اهداف بیشتر بدانی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیوی زیر را دانلود نموده و با دقت تماشا کنی. این ویدیو بصورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شغل تو بخش مهمی از زندگی تو را تشکیل می دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه تو باشد، در حس و حال و موفقیت تو بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه مند هستی و تمایل داری از تجربه افرادی که مسیر بیزینس آمازون را طی کرده‌اند، مطلع شوی، مطالعه مقاله نتایج دوره آربی را به تو پیشنهاد می کنم.

چرا باید بدونی از زندگی چی میخوای؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

کلمات کلیدی
مسیر موفقیت

نظرات کاربران

28 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط