آیا فروش در آمازون هنوز سودآور است ؟ مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دلیل استقبال از آمازون

توضیحات کوتاه :
در حال حاضر نمی‌توان شخصی را در آمریکا و اروپا یافت که وبسایت آمازون برایش اهمیتی نداشته باشد. تأثیر آمازون بر جغرافیا و انسانها همچنان ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.3k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
دلیل استقبال از آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

اثر بیزوس بر قرن 21، از طریق آمازون و دیگر تلاشهایش، ممکن است از اثر دیگر فعالان حوزه کسب و کار بیشتر و پرقدرت‌تر باشد. با در دست گرفتن کنترل جهان توسط تکنولوژی، اثرات جف بیزوس بر جهان ما بیشتر و ملموس‌تر خواهند شد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

جف بیزوس، ثروتمندترین فرد دنیا

در حال حاضر نمی‌توان شخصی را در آمریکا و اروپا یافت که آمازون برایش اهمیتی نداشته باشد. تأثیر وبسایت آمازون بر جغرافیا و انسانها همچنان ادامه دارد. اثر بیزوس بر قرن 21، از طریق آمازون و دیگر تلاشهایش، ممکن است از اثر دیگر فعالان حوزه کسب و کار بیشتر و پرقدرت‌تر باشد. با در دست گرفتن کنترل جهان توسط تکنولوژی، اثرات جف بیزوس بر جهان ما بیشتر و ملموس‌تر خواهند شد.

او دیدگاهی تعریف شده نسبت به موفقیت آمازون دارد که او را در رسیدن به قله‌های موفقیت یاری می‌کند. کنجکاوی، شور و اشتیاق و عشقی که بیزوس به اهداف خود دارد بسیار الهام بخش و حیاتی است. اکنون او که به بسیاری از اهداف خود رسیده است سعی در به اشتراک گذاشتن نعمات خود با دیگران دارد و این کار را از طریق فعالیت‌های انسان دوستانه انجام می‌دهد.

 

دلایل استقبال از کسب و کار میلیاردی آمازون

 

فعالیت‌های انسان دوستانه جف بیزوس

جف بیزوس، مؤسس و مدیرعامل غول تجاری آمازون، به تازگی در مصاحبه‌ای اعلام نموده است که قصد دارد به زودی 2 میلیارد دلار بودجه را صرف گشایش مدارس پیش دبستانی در محله‌های کم درآمد نماید. همچنین او قصد دارد مبلغی را صرف کمک به سازمان‌های خیریه نماید تا از طریق آنها به خانواده‌های بی سرپناه کمک کند. بیزوس که سرمایه‌اش در آمازون به 160 میلیارد دلار می‌رسد، اعلام کرده است که نامی که برای این مؤسسه خیریه انتخاب نموده است؛ "صندوق روز اول بیزوس".

یک سخنگوی شرکت آمازون نیز تأیید کرده است که این مبلغ کمک پرداختی برای خیریه، تماماً از سوی جف بیزوس پرداخت خواهد شد اما جزئیات مربوط به نحوه عملکرد و اجرای برنامه‌های این صندوق خیریه اعلام نشده است. بیزوس در یک پست توییتری اعلام کرده است که قرار است بخشی از صندوق خیریه به دیگر خیریه‌هایی کمک کند که برای خانواده‌های جوان و بی خانمان، سرپناه و غذا فراهم می‌کنند. بخش دیگری از این مؤسسه، مدارس پیش دبستانی در محله‌های کم درآمد خواهد ساخت و این مدارس تحت نظر خود مؤسسه اداره خواهند شد.

طبق سخنان جف بیزوس، در این پروژه، کودکان و دانش آموزان "مشتری آمازون" خواهند بود. هنوز مشخص نیست که این مدارس پیش دبستانی چگونه عمل خواهند کرد. تنها چیزی که مشخص است این است که قرار است این مدارس تحت چهارچوب فلسفی ماریا مونته سوری عمل کنند که بر یادگیری فردی و رشد اجتماعی – عاطفی تمرکز دارد.

 

مقاله پیشنهادی: ذهنیت جف بزوس | عزت خواه دات کام

 استقبال از آمازون


بیزوس، که بیش از دو دهه پیش آمازون را به عنوان یک کتابفروشی آنلاین بنا کرد، در این مدت شاهد رشد روزافزون شرکت و همچنین افزایش شگفت‌انگیز دارایی خود بوده است. مجله فوربز امسال برای اولین بار او را در صدر لیست میلیاردرهای جهان و بالاتر از بیل گیتس و وارن بافت قرار داد. مهم‌ترین عمل انسان دوستانه بیزوس، کمک 40 میلیون دلاری او به یک مؤسسه خیریه محلی به نام FareStart است. این مؤسسه خیریه در زمینه آموزش رایگان به فقرا و افراد بی خانمان در زمینه هتلداری و راه اندازی رستوران فعالیت دارد.

یکی دیگر از مؤسسات خیریه‌ای که جف بیزوس به آن کمک کرده است، Mary’s Place نام دارد که هدف آن یافتن و فراهم نمودن سرپناه برای کودکان بی خانمان است. علاوه بر کمک مالی، جف بیزوس فضای فیزیکی مورد نیاز برای انجام برنامه‌های این دو مؤسسه را نیز فراهم نموده است. مدیر مؤسسه Mary’s Place در مورد جف و مکنزی می‌گوید: آنها همسایگان شگفت انگیزی هستند. هرچند که جف دیدگاه جهانی برای برنامه‌های خود دارد اما قلبش برای همشهریانش می‌تپد."

در حوزه آموزش، بیزوس بیشتر به آموزش خصوصی تمایل دارد. او همچنین حمایت زیادی از مؤسسه خیریه "بنیاد خانوادگی بیزوس"، کرده است که توسط والدینش اداره می‌شود. مدیرعامل شرکت آمازون و همسرش، که چهار فرزند دارند، هر دو به عنوان اعضای هیأت مدیره این بنیاد خیریه عمل می‌کنند. این بنیاد خیریه، در گزارش مالیاتی سال 2016 خود اعلام کرده است که سرمایه آن 46 میلیون دلار است و 30 میلیون دلار را به آموزش پیش دبستانی، اصلاح سیستم آموزشی از مهدکودک تا پیش دانشگاهی، رشد و توسعه مهارت‌های رهبری در جوانان و ارائه بورسیه تحصیلی اختصاص خواهد داد.

در سال 2014، زمانی که در شهر سیاتل برنامه جهانی آموزش پیش از مهد کودک تازه شروع به کار کرده بود، این بنیاد خیریه داوطلب شد و به اجرای این برنامه کمک نمود. طبق اظهارات تیم برگس، که قبلاً عضو شورای شهر و خالق برنامه آموزش پیش دبستانی در شهر سیاتل بوده است، این بنیاد در امر آمارگیری و تحقیق برای برنامه‌های دولتی این چنینی در بوستون، نیویورک و نیوجرسی کمک مالی ارائه داد.

او اعلام کرده است که: "بنیاد خانوادگی بیزوس و مسلماً خود جف بیزوس در این امر نقش مهمی ایفا کرده‌اند. آنها به مدت چندین سال است که درگیر اقدامات مربوط به آموزش پیش دبستانی هستند." او همچنین افزود که این بنیاد می‌تواند به جنبش دولتی درباره آموزش پیش از مهد کودک نیز کمک کند چون برنامه آموزش پیش دبستانی که اولین بار در سیاتل اجرا شده است، قرار است در برنامه بقیه ایالت‌ها نیز قرار گیرد.

 

مقاله پیشنهادی: دلایل پیشرفت کمپانی آنلاین آمازون

موفقیت وبسایت آمازون

 

جف بیزوس قبلاً هم در یک پست تویتری، از فالوئرهای خود خواسته بود که به او پیشنهاد بدهند که سرمایه خود را در چه راهی صرف کند و بدین وسیله نشان داده بود که به دنبال گسترش فعالیتهای انسان دوستانه خود است. بیزوس همچنین 33 میلیون دلار بورسیه دانشجویی به مهاجران غیرقانونی ساکن آمریکا داده است. یکی دیگر از بنیادهای خیریه مهم در شهر سیاتل، بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که طی یک اقدام ابتکاری، از میلیاردرها درخواست کرده که بخش اعظم ثروت خود را صرف امور انسان دوستانه نمایند. این بنیاد بزرگترین بنیاد خیریه خصوصی غیرانتفاعی در جهان می‌باشد و تمرکز خود را بر ارائه مسکن به افراد بی خانمان قرار داده است. ممکن است در آینده جف بیزوس نیز به این برنامه بپیوندد.

برنامه‌های جدید آمازون

آمازون به تازگی اعلام نموده است که قصد دارد در آینده نزدیک در منطقه لاس وگاس یک انبار و مرکز ارسال کالا بنا کند. شرکت آمازون و شهرداری لاس وگاس در بیانیه‌ای اعلام نموده‌اند که این ساختمان قرار است در زمینی به مساحت هشتصد هزار فوت مربع (هفتاد و چهار هزار متر مربع) در یک زمین در نزدیکی اتوبان لاس وگاس بنا شود. تحلیلگران پیش بینی می‌کنند که ساخت این انبار جدید منجر به ایجاد هزار فرصت شغلی تمام وقت در این منطقه شود.

این ساختمان از لحاظ وسعت در میان انبارهای آمازون در رتبه چهارم قرار دارد. فرماندار ایالت اعلام کرده است که این خبر خوبی برای ایالت است. این تصمیم در حالی اتخاذ شده است که بیست شهر در کل کشور در حال رقابت برای گرفتن امتیاز ساخت مقر دوم آمازون هستند. آمازون پس از دریافت دعوت از سوی لاس وگاس برای تبدیل بخشی از شهر به مقر خود، این شهر را از لیست خود حذف کرد. این بخش از شهر شامل کتابخانه شهر، یک استادیوم و سالن اجتماعات بود.

شهردار لاس وگاس شمالی، جان لی، از گسترش حضور آمازون در شهر خود استقبال کرده است. البته این اولین انبار آمازون در لاس وگاس نیست. قبلاً نیز یک انبار کالای مرجوعی و دسته بندی کالا و همچنین یک انبار توزیع برای محصولات سایز متوسط مانند کامپیوتر در این شهر افتتاح شده بود. این مرکز توزیع تابستان سال گذشته با 1000 کارمند تمام وقت و با 1.8 میلیون دلار معافیت مالیاتی در این شهر افتتاح شد.

 

فروش در آمازون و راهنمای مرحله به مرحله بیزینس آمازون

 

اما برای انبار جدید، معافیت یا تخفیف مالیاتی درنظر گرفته نشده است. قرار است این انبار جدید یک ساختمان صنعتی سه طبقه و کلاً به مساحت 2.4 میلیون فوت مربع (223 هزار متر مربع) باشد که برای برداشتن، بسته بندی و ارسال کالاهای کوچک مانند کتاب و اسباب بازی از ربات استفاده کند. همچنین سانجای شاه، معاون آمازون، اعلام کرده است که پس از افتتاح این انبار، 3000 نفر در این انبار مشغول به کار خواهند شد.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-reason-on-how-amazon-is-favourite
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh