مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

10 عبارت مثبت برای موفقیت که زندگی شما را تغییر می دهد | عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
عبارت‌های مثبت برای موفقیت در زندگی بسیار مهم هستند و در صورتی که پی‌در‌پی و درست به کار برده شوند، می‌توانند از ورود افکار منفی به ذهن شما جلوگیری کنند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 3.9k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
10 عبارت مثبت برای موفقیت که زندگی شما را تغییر می دهد | عزت خواه دات کام

 

خلاصه ای از مقاله

عبارات مثبت چه نقشی در موفقیت دارند؟ از چه عباراتی برای موفقیت باید استفاده کرد؟ در این مقاله به 10 عبارت مثبت برای موفقیت که زندگی شما را تغییر می دهد اشاره خواهیم کرد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

از چه عباراتی برای موفقیت باید استفاده کرد؟

عبارت‌های مثبت برای موفقیت در زندگی بسیار مهم هستند و در صورتی که پی‌در‌پی و درست به کار برده شوند، می‌توانند از ورود افکار منفی به ذهن شما جلوگیری کنند. همچنین، با استفاده از آنها می‌توانید ذهن خود را برنامه‌ریزی و عقاید محدود کننده را از آن پاک کنید.

موفقیت، یک بازی ذهنی است. اگر بتوانید خودتان را به عنوان فردی تصور کنید که به خواسته‌های ذهنی‌اش رسیده‌ است، شانس تبدیل شدن به فرد موفق را افزایش داده‌اید. عبارت‌های مثبت، رابط میان افکار خودآگاه و ناخودآگاه مغز هستند.

ما هر روز بدون این که متوجه باشیم، از عبارت‌های مثبت و منفی استفاده می‌کنیم. با این حال، بسیاری از عبارت‌هایی که به کار می‌بریم، منفی هستند و منجر به کاهش خود باوری، گرفتن تصیمات نادرست و شکل گیری نگرش منفی خواهند شد.

شما می‌توانید استفاده از این عبارات را تحت کنترل خود درآورید. آسان‌ترین راه برای این کار، استفاده از عبارت‌های تاکیدی مثبت است، زیرا باعث تقویت ذهن شما خواهند شد.

 

چگونه ثروتمند شویم؟

 

اهمیت عبارات مثبت

تنها دلیلی که افراد از تمام پتانسیل خود استفاده نمی‌کنند این است که برای رسیدن به اهداف و رویاهای خود اقدامی نمی‌کنند. همچنان بر عقاید محدود کننده‌ای که توسط والدین در آنها نهادینه شده است، پافشاری می‌کنند.

به منظور دستیابی به اهداف و انجام اقدامات شجاعانه، باید هر روز، عبارات مثبت را تمرین کنید. هر زمان که از عبارات مثبت برای موفق شدن استفاده کنید، پیام مثبتی به ذهن شما صادر خواهد شد. مجموعه‌ای از عبارات مثبت می‌تواند ثروت، سلامتی و بهبود شرایط را برای شما به ارمغان بیاورند.

ده عبارت مثبت برای موفقیت:

استفاده از عبارات مثبت برای موفقیت موجب خواهد شد حتی تحت شرایط سخت پیش‌بینی نشده، نگرش مثبتی داشته باشیم. جملات طلایی که در زیر به آنها اشاره می‌شود، آغازگر این راه برای شما خواهند بود.

1. بدنم سالم، ذهنم با هوش و روحم آسوده است

سلامت بدن، نتیجه برخورداری از یک ذهن و روح سالم است. اگر از احساسات منفی رنج می‌برید، دیگران را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهید. نخستین دلیل سلامتی یا بیماری، خود شما هستید.

یعنی خودتان هستید که آگاهانه یا ناآگاهانه به بیماری اجازه ورود به بدنتان را می‌دهید. با استفاده از عبارات مثبت می‌توانید هر روز به مقابله با بیماری‌های خود بروید و آنها را شکست دهید.

 

عبارات مثبت برای موفقیت که زندگی

 

2. بر این باور هستم که می‌توانم هر کاری را انجام دهم

هر روز باید این جمله را با خودتان تکرار کنید. چرا که با گفتن این عبارت به خودتان تلقین می‌کنید که شجاعت و جرأت انجام دادن کارهای زیادی را دارید. از این طریق قادر هستید هر کاری را که در ذهن دارید، انجام دهید.

با تکرار این عبارت تأکیدی مثبت در دنیای واقعی نیز انجام کارها شکل و شیوه ساده‌تری خواهدگرفت و می‌توانید بدون دغدغه و نگرانی از عهده آنها برآیید.

3. هر آنچه که اتفاق می‌افتد در جهت خوب شدن حال من است

در واقع، هیچ حادثه، اتفاق یا قربانی وجود ندارد بلکه در حقیقت این خود شما هستید که آنها را جذب می‌کنید. بنابراین عمیقاً به این موضوع باور داشته باشید هیچ رویدادی، بدون دلیل نیست.

ذهن خود را به گونه‌ای پرورش دهید که همه چیز را به شکل مثبت ببیند و به دنبال افکار منفی نباشد. به عبارت دیگر، در پی هر رخداد یا حادثه، جوانب مثبت قضیه را ببینید.

4. من معمار زندگی خودم هستم

من بنیاد زندگی‌ام را خودم می‌سازم و محتوای درونی آن را خودم انتخاب می‌کنم. عبارات تأکیدی، عباراتی هستند که باید هر روز صبح که از خواب برمی‌خیزید با خودتان تکرار کنید. هر روز، یک شروع جدید است و روی اطرافیان شما نیز اثرگذار خواهد بود.

شما می‌توانید روز خود را هرگونه که دوست دارید، بسازید زیرا شما معمار زندگی خود هستید. اگر روز خود را با احساس و افکار مثبت شروع کنید، یک روز باورنکردنی را برای خودتان رقم زده‌اید.

اگر شروع یک روزخوب برای شما به صورت عادت درآید می‌توانید در طول عمر، زندگی خوب و راحتی داشته باشید و از تک‌تک لحظه‌های زندگی لذت ببرید.

 

مقاله پیشنهادی: مثبت اندیشی | عبارات تاکیدی | تفکر مثبت

ده عبارت مثبت برای موفقیت

 

5. دیگران را می‌بخشم

با خودتان این جمله را بگوئید «افرادی را که در گذشته موجب ناراحتی‌ام شده‌اند، می‌بخشم و به آرامی از آنها فاصله می‌گیرم» این عبارت به این معنا نخواهد بود که آنچه را آنها انجام داده‌اند فراموش کرده‌اید بلکه یعنی با آنها از در صلح وارد خواهید شد.

قدرت بخشش در این است که به شما اجازه می‌دهد حرکت رو به جلو داشته باشید و به دلایلی که در ذهن دارید در یک نقطه متوقف نشوید. 

6. توانایی نامحدودی برای غلبه بر چالش‌ها دارم

شما به عنوان یک انسان، هیچ محدودیتی ندارید مگر آن که خودتان این مساله را باور داشته باشید. از خودتان بپرسید چه نوع زندگی را دوست دارید؟ چه موانعی پیش روی خودتان قرار داده‌اید؟ این عبارات تاکیدی به شما کمک خواهد کرد تمام این موانع را مورد توجه قرار دهید.

7. امروز عادات بد خود را ترک و عادات مثبت را جایگزین می‌کنم

به این نکته توجه داشته باشید که دوران سختی، مرحله کوتاهی از زندگی شما خواهند بود. این موضوع در مورد ترک عادت‌های قدیمی و ایجاد عادت‌های مثبت جدید هم مصداق دارد. به این معنی که نهادینه کردن آنها در شما اگرچه سخت خواهد بود اما در نهایت این دوران نیز خواهده گذشت.

یاد بگیرید چگونه با عادت‌های بد مقابله کنید و با اتخاذ عادت‌های جدید، مراحل سخت را نیز پشت سر بگذارید. همواره انرژی مثبت را در خودتان زنده نگه دارید تا ایده‌های جدید به ذهن شما خطور کند.

 

ده عبارت مثبت برای موفقیت که زندگی شما را تغییر می دهد

 

8. من می‌توانم به خواسته‌های بزرگم برسم

یکی از مهمترین عبارات تأکیدی این است که به خودتان بگوئید می‌توانید به بهترین چیزها در زندگی‌تان برسید. روی رویا و آرزوهای خود تمرکز کنید و سپس احساساتتان را به تصاویر آنها ربط بدهید.

با تکرار این عبارت تاکیدی مثبت و باور این که می‌توانید به آرزوهای بزرگ خود دست یابید، خود به خود، قدرت لازم برای خلق زندگی ایده‌آل در شما ایجاد خواهد شد.

9. امروز سرشار از انرژی و شادی هستم

منشأ شادی درون شما وجود دارد، نه بیرون از شما. از همان لحظه‌ای که صبح چشمان خود را باز می‌کنید، احساس شادی شروع می‌شود. بنابراین عادت کنید در ابتدای صبح این عبارات را با خود تکرار نمایید.

می‌توانید در رابطه با اینکه چگونه انسان شادی شوم مطالعه داشته باشید و احساس شادی را در خودتان تقویت کنید. شادی نیز همانند هر مهارت دیگر قابل یادگیری است و با تمرین و مداومت می‌توانید آن را در خودتان ایجاد و پایدار نمایید.

10. خودم را دوست دارم

عشق به خود، ناب‌ترین و بالاترین نوع عشق است. زمانی که خودتان را دوست داشته باشید، خود به خود از خودتان سپاسگزار و احترام بیشتری نسبت خودتان قائل خواهید بود.

اگر در مورد کاری که انجام می‌دهید اعتماد به نفس داشته باشید و برای آن ارزش قائل شوید، شرایط ایده آلی را برای خودتان فراهم نموده‌اید و به خودتان شجاعت و جسارت برای انجام کارهای بزرگ‌تر داده‌اید.

 

چگونه در آمازون فروشنده شویم؟

 

خودباوری رمز رسیدن به فرصت‌های جدید

شما با گفتن این عبارت‌ها یا سایر عبارت‌های تاکیدی مثبت، ضمیر ناخودآگاه خود را فعال نموده‌اید و فرصت‌های مثبت و مورد نظر را جذب خواهید کرد. پیش از آن که خودتان متوجه این موضوع شوید، درهای جدیدی را برای خود گشوده‌اید و سفری را به سمت جذب خواسته و آرزوهایتان آغاز کرده‌اید.

شما شایستگی دست‌یابی به موفقیت را دارید، با این حال فراموش نکنید که برای موفق شدن، استفاده از عبارت‌های تأکیدی مثبت، به تنهایی کارساز نیست، به این معنی که در کنار آن باید تمام شجاعت خود را برای انجام دادن کارهایی به کار بگیرید که به موفقیت شما کمک خواهند کرد.

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی دوره آنلاین بازاریابی و فروش در آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/ten-life-changing-positive-sentecess
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
Matin گفته:
۰ | ۰

درود بر استاد عزت خواه عزیز، مثل تمام ویدیو های قبلی غالی بود، آرزوی بهترین ها دارم برات ، استاد عزیز من هر روز باید حداقل یکی از ویدیو های شما روگوش کنم ، حتی تکراری هم که باشه باز هم انرژی زیادی توش هست.ممنونم

مطالب مرتبط