افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

موفقیت در سال 1400 با شیوه جدید هدف گذاری

خلاصه فایل دانلود رایگان :
برای موفقیت در سال 1400 بهتر است به اتفاقات گذشته و چشم انداز آینده به شیوه ای صحیح تر و متفاوت تر نگاه کنید تا یک روش هدف گذاری متفاوت از هر سال را تجربه کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 68

  • 8.8k
  • 5
موفقیت در سال 1400 با شیوه جدید هدف گذاری

 

هدف گذاری و موفقیت در سال 1400


در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره دیدگاه خودم نسبت به سالی که گذشت و چشم اندازی که برای موفقیت در سال 1400 برنامه ریزی کردم، صحبت کنم.

 

 

 

 

شاید مثل همیشه به اهداف خودت در سال جدید فکر می کنی یا قصد داری آنها را یادداشت کنی. ولی من می گویم در سال 1400 کمی متفاوت تر عمل کن.

یعنی الزاما برای خودت مقصد تعیین نکن بلکه لایف استایل و عادت برای خودت تعریف کن. چون قرار نیست الزاما و فقط به یک نقطه مقصد برسی و تنها در این صورت احساس رضایت داشته باشی بلکه برای هدف گذاری و موفقیت در سال 1400 باید متفاوت تر عمل کنی.

می توانی در خصوص اتفاقاتی که در سال گذشته رخ داد، فکر کنی، از آنها درس بگیری و هوشمندانه تر ادامه دهی. سعی کن آنچه در ذهن تو مثبت و خوشایند است، به عنوان لایف استایل تو تعریف شود نه الزاما نقطه مقصد و هدف.


با مشکلات زندگی چه می کنید ؟


من سعی می کنم اگر کل سیستم باورها و زندگی را تجسم می کنم و ضربه ای به آن وارد می شود، تنها مشکل را نبینم بلکه کل سیستم و تلاش ها را نظاره گر باشم.

باید درک کنیم که مشکلات زود گذر هستند و زندگی چرایی مهمتر و بزرگ تری نسبت به این موارد دارد. با این روش، بدون بیش از حد جدی گرفتن آنها، راحت تر و با آرامش بیشتر از آنها عبور می کنیم.

مشکلات تو الزاما با همان تعریفی که همیشه برای آنها وجود دارد، مشخص نمی شوند بلکه این بینش و نگرش تو نسبت به آنها می باشد که خیلی مهم است پس زمان آن رسیده که برای موفقیت در سال 1400، نگرش و بینش خودت را تغییر دهی.

برای مثال من در سال گذشته به خاطر همه گیری ویروس کرونا از نظر سفر، روابط اجتماعی و... در سطحی بودم که ایده آل و مورد علاقه من نبود مثل خیلی از افراد در جهان.

ولی باید از آن یاد بگیرم و قدردان باشم تا روزی که بتوانم مجددا به راحتی به مسافرت بروم، دوستانم را ببینم و... که این یک درس سخت اما مهم و قشنگ است.


زندگی را چند وجهی ببینید – راز موفقیت در سال 1400


برای مثال سالی که گذشت یکی از بهترین سال های بیزینسی من از جهاتی و حتی یکی از بدترین سال ها از جهات دیگر بود که در ذهن خودم در حال بررسی بودم که من باید کدام وجه از کار را ببینم؟

متوجه شدم باید همه آنها را به صورت یک مجموعه اتفاق ببینم. از لحظات خوب آن خوشحال باشم و از مشکلات آن درس بگیرم و با این دیدگاه برای موفقیت در سال 1400 آماده شوم. چون قرار نیست مشکلات به کل زندگی ما ضربه بزند.

برنده کسی است که در زمانی که با مشکلات زیادی روبرو می شود بتواند همچنان آرامش خود را حفظ کرده و جنبه های قشنگ و دیگر زندگی را هم ببیند، درک کند که همه این موارد یک بازی است و ما هم باید بازیکن خوبی در این زندگی باشیم.


تکنیک هدف گذاری در سال 1400 – خودتان را با دیگران مقایسه نکنید


زیاد خودت را نسبت به دیگر افراد مقایسه و خط کشی نکن. تو از زمانی که به این دنیا آمدی، به عنوان یک فرد مستقل، تجربیات منحصر به فرد خود و زندگی شخصی خودت را داشتی و دلیلی ندارد در همه چیز خودت را با بقیه مقایسه کنی.

این خط کش را بشکن و با مقایسه های بی مورد به خودت ظلم نکن. خودت را با خودت مقایسه کن آن هم در فقط در جهت پیشرفت زندگی و برای شروع کسب و کار در سال جدید.

اینکه یاد بگیری امروزت را زندگی کنی، تنها یک شعار تکراری نیست بلکه حقیقتی غیر قابل انکار است. اگر تا الان زیاد به این نکته توجه نکردی برای موفقیت در سال 1400 حتما آن را مدنظر قرار بده.

اگر حال تو امروز حتی با یک کار کوچک مانند خوردن نوشیدنی مورد علاقه ات خوب است، یعنی تو امروز را بردی. باید یاد بگیری حال و احوالت را بیش از اندازه به اتفاقاتی که در حوزه اختیار تو نیست، وابسته نکنی و خودت را برای هدف گذاری در سال 1400 آماده کنی.

 

موفقیت در سال 1400

 

موفقیت در سال 1400 با ارزش گذاری های اصولی


اگر از مشکلاتت کمی فاصله بگیری و از کمی دورتر به آنها نگاه کنی، اصل و فرع این زندگی را فراموش نمیکنی. سعی کن اول روح خودت را ارتقا بدهی و بعد به جنبه های دیگر به اندازه اهمیتی که دارند، بها بدهی.

این تکنیک که در ویدئو بیشتر درباره آن توضیح می دهم را برای برنامه موفقیت در سال 1400 تمرین و اجرا کن، مطمئن باش نتایج آن را خواهی دید.

اگر هر روز برای خودت وقت صرف کنی، ورزش کنی، مدیتیشن کنی و... باور داشته باش که دیگر بیش از حد، اتفاقاتی که رخ می دهد را جدی نمی گیری و این خود یعنی، آمادگی برای هدف گذاری در سال جدید.

اخبار و حوادث ناگوار همیشه در سطح جهان بوده، ولی توجه و تمرکز بیش از حد به آنها، زمان تو را هدر می دهد. پس از راه هایی که حال تو را خوب می کند مثلا پیاده روی، مدیتیشن و.. استفاده کن.


کنترل ورودی های ذهن برای موفقیت در سال 1400


رژیم اطلاعاتی بگیر. نکته ای که در دوره پاراسل زندگی به آن پرداخته ام و پیشنهاد می کنم حتما برای موفقیت در سال 1400 مد نظر داشته باشی. باید تمرین کنی تا ورودی های ذهن خودت را کنترل و حتی کم کنی.

از صبح که از خواب بیدار می شوی با هر اقدامی، اطلاعات زیادی را وار مغزت میکنی. اگر نتوانی اطلاعاتی که وارد مغزت می شود را به خوبی کنترل کنی، نتیجه نیز مشخص است.

شاید بخشی از شرایط حاکم و موجود به این دلیل است که انسان ها تعریف درست برای لذت بردن از زندگی را فراموش کرده اند.

قرار شد الزاما مقصد و هدف برای خودت تعریف نکنی بلکه چشم انداز مورد علاقه ات را تعیین کرده و در راستای هدف گذاری در سال 1400 ، آنها را به لایف استایل تبدیل کنی.

هدف آن چیزی است که تو در نهایت به آن میرسی. پس هدف ها فقط نشانه هایی هستند که تو در مسیر مورد نظرت قرار بگیری. به نکات مطرح شده در این ویدئو برای سال جدید توجه داشته باش. سعی کن روحت را بزرگتر کنی و شخصیت خودت را در جهات مختلف رشد بدهی تا این جهان را آن طور باید درک و زندگی کنی.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

اگر شما هم از علاقه مندان بیزینس در دنیای آنلاین و آزاد از المان زمان و مکان هستید، حتما اسم وبسایت فروشگاهی آمازون را شنیده اید. افراد زیادی در این وبسایت فروشنده هستند و یک کسب درآمد دلاری برای خود ساخته اند. با فروش در آمازون می توانید این بیزینس را با قدرت شروع کنید و در سال 1400 بهترین پیشرفت و همچنین کسب درآمد بالایی برای خود رقم بزنید .

 

موقفقیت در سال 1400 با دوره ی آربی

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/success-in-1400-with-new-goal
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رضا حنیفه گفته:
۰ | ۰

سلام استاد
من رضا حنیفه لو هستم 45 ساله از ایران بهمن 98 از یه شرکت که سختی کار داشت بازنشسته شدم البته چند تا کارم کنارش انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم و حتی بدهی هم بار اوردم
تا اینکه به طور اتفاقی با استاد عباس منش آشنا شدم و تقریبا چهار ماه پیش طبق آموزه های استاد خواستم در یک سال درآمدم 10 برابر بشه و فقط روی این موضوع زوم کردم دو ماه بعد نتیجه داد هم با سیستم آموزشی شما آشنا شدم هم با سیستم دیجی کالا. حالا فهمیدم که روی هرچی زوم و فکر کنی ایده آن از راه میرسدالان یک ماه روی دیجی کالا کار میکنم تا راه بیفتم انشالله به زودی زود از راهنماییهاتون برای کار در آمازون استفاده میکنم مطالبتون که رایگان گذتشتین در مورد آمازون خیلی جالب و بی نقص
انشاالله به زودی به گروه بزرگ و موفق شما ملحق میشم
استاد اگه امکانش باشه البته بعد از خرید و گرفتن آموزش از شما استاد عزیز چند از بچه های ایران که خوب کار میکنند باهم ارتباط داشته باشیم تا سریعتر راه بیفتیم
استاد خیلی دوستتون دارم شما همتون استاد عباس منش استاد الهی و....دقیقا دارید حثل پیامبران پیام الهی را به مردم میرسانید که به گونه دیگه ای میتوان زندگی کرد
استاد انشالله از نزدیک میبینمتون و دستتون به نشانه ادب میبوسم
امیدوارم روز به روز موفق و موید باشید
فعلا خدانگهدار

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

هر آنچه که می خواهید محقق می‌شود اگر باور داشته باشید و اقدام کنید. دو فاکتور مهمی که در مجموعه عزت خواه دات کام سعی کردیم به صورت کامل و جامع به علاقه‌مندان به تغییر آموزش دهیم. حضور و همراهی شما در این مسیر، تلاش و انگیزه ما را چندین برابر می‌کند. توجه داشته باشید کسانی که در سایت عزت خواه دات کام دوره خریداری می کنند، پشتیبانی طبق قوانین سایت برای آنها فعال می شود و می توانند سوالات خود را از طریق تیکت با کارشناس های دوره مطرح کنند تا راهنمایی به آنها ارائه شود.

موفق باشید.

پاسخ
شهرام شیخی پور
شهرام شیخی پور گفته:
۰ | ۰

سال نو مبارک امیدوارم که در سال 1400 همگی با قدرت و سلامتی و تندرستی به سمت مسیر موفقیت و کسب درآمد حرکت کنیم
با تشکر از شما و تیم خوبتون

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

با سلام و تبریک سال نو به شما همراه عزیز و گرامی و آرزوی موفقیت های روزافزون برای شما.

پاسخ

مطالب مرتبط