چگونه دوباره از صفر شروع کنیم؟

  • 27 شهريور 1398
  • 11675
  • 17

صحبت های جنجالی آرشام، دانشجوی دوره آربی اکسترا

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم به تو یادآوری کنم که سختی‌های زندگی فقط برای تو نیست. اگر تو هم شکست، ناکامی، بیماری و... را در زندگی تجربه کردی و گمان می‌کنی این اتفاقات فقط برای تو رخ داده و هیچ راه حلی ندارند، با تماشای این ویدیو با من همراه باش. این ویدیو یکی از ویدیوهای متفاوت از مجموعه برنامه الان وقتشه است که همراه با یک مصاحبه جذاب با یکی از دانشجویان دوره‌ آربی اکسترا و شنیدن تجربه و حس و حال او، می‌باشد.

تغییر شرایط زندگی، کلید حل مشکلات

اکثر افرادی که در شرایط سخت قرار می‌گیرند به فکر تغییر و راه حل نیستند. مشکل اصلی این است که باید بدانی قرار نیست شرایط سخت همیشه پایدار باشد، هر انسانی اگر بخواهد، می‌تواند این شرایط را تغییر دهد به جای اینکه انرژی خود را صرف بهانه تراشی کند.

چرا تغییر در زندگی سخت است؟

شاید بارها برای تغییر شرایط اقدام نمودی ولی بی نتیجه بوده است. به این دلیل است که ذهن تو ناخودآگاه به دنبال کاری می‌گردد که آسان باشد و آن را انتخاب می‌کند. همه ما به شیوه‌ای در موقعیت‌های مختلف شکست، بی پولی، عدم موفقیت و... را تجربه کرده‌ایم. حتماً برای تو هم اتفاق افتاده است اما با تماشای این ویدیو متفاوت از برنامه الان وقتشه بهتر می‌توانی این موضوع را درک کنی.

چگونه بعد از شکست، مسیر موفقیت را پیدا کنیم؟

داشتن یک کسب و کار پرسود و موفق حتماً زندگی تو را به پیشرفت نزدیک می‌کند اما در ابتدا، همه تلاش خود را به کار بگیر تا ذهنیت و باور درست را بسازی. با تمام وجود باور داشته باش که این موضوع که بارها بر آن تاکید داشته‌ام، بسیار مهم است. با شنیدن حرف‌هایی که در این مصاحبه بیان می‌شود بهتر به این نکته مهم، از زبان کسی که این اتفاق را تجربه کرده است، پی میبری.

بهای موفقیت را پرداخت کنید

هر اتفاقی در این دنیا بهایی دارد. موفقیت هم از این مورد مستثنی نیست. پس اگر موفق شدن به تو حس خوبی می‌دهد باید بهای آن را هم بپردازی. اگر با شکست روبرو شدی، آن را پایان تمام اهدافت ندان چون خودت هم میدانی زندگی همچنان در جریان است و اتفاقات بسیار دیگری منتظر تو هستند، فقط کافی است به بهترین شکل از فرصت‌ها استفاده کنی.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

اگر همچنان تمایل داری در خصوص الزام تغییر و پیدا کردن راه حل برای حل مشکلات، اطلاعات بیشتری کسب نمایی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نموده و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

چگونه دوباره از صفر شروع کنیم؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.45

تعداد امتیازها: 11

نظرات کاربران

17 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط