اینجوری از زندگیت لذت ببر

  • 1 ارديبهشت 1398
  • 5.5k
  • 15

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

تغییر در زندگی با هدف گذاری صحیح

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.
هدف گذاری در زندگی موضوع مهمی می باشد که نیازمند یادگیری نکات بسیاری است تا تو بتوانی ابتدای مسیر را درست شروع کنی و هم در طول مسیر از ادامه مسیرت دست نکشی که توجه به این نکته بسیار مهم می باشد. در ویدیو آخر از مجموعه ویدیوهای هفته تغییر بیشتر و دقیق تر در این خصوص صحبت کرده ام که می توانی با تماشای آن با من همراه باشی.

آموزش هدف گذاری در زندگی

شاید تو نیز روش های مختلفی را برای هدف گذاری در زندگی امتحان کرده باشی ولی نتیجه نگرفته باشی یا اگر نتیجه گرفته ای همراه با احساس خوشایندی نبوده باشد. پس بسیار مهم است که چگونه هدف خودت را مشخص می کنی و این مسیر را چگونه طی می کنی. شاید حتی در این مسیر افراد موفقی را الگوی خود قرار دهی ولی باید در این خصوص نکات مهمی را مدنظر قرار دهی تا بتوانی با بروزترین روش مسیرت را به سرانجام برسانی. آیا تا به حال به یک روش لذت بخش و شگفت انگیز هدف گذاری فکرده ای؟ روشی که هر بار تو را برای هدف گذاری جدید ترغیب کرده و مشوق تو در این مسیر باشد. نکته این روش در این است که به عنوان یک سفر به مسیر پیش روی خود نگاه کنی و از این سفر لذت ببری.

 

آموزش فروش در آمازون

 

در این قسمت از برنامه الان وقتشه بیشتر در خصوص هدف گذاری و نکات پیرامون آن صحبت کرده ام. مواردی که در این ویدیو مطرح می‌شود، شامل موارد زیر است. با تماشای این ویدیو از نکات ویژه‌ای درباره هدف گذاری مطلع می‌گردی که بی شک راهنمای تو در مسیر انتخابی تو می‌باشد. رسیدن به استقلال مالی و رشد شخصیتی را حتماً در قالب یک لایف استایل برای خودت تعریف کن، موردی که من در دوره پاراسل زندگی تاکید بسیار زیادی بر آن داشته‌ام. اگر تمایل داری پیرامون تغییر و هدف گذاری در زندگی، اطلاعات بیشتری به دست آوری، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

چگونه تغییر بزرگی در زندگی خود ایجاد کنیم؟

نمونه هدف گذاری در زندگی

یک روش هدف گذاری شگفت انگیز

در مسیر موفقیت صبور و واقع بین باشید

تداوم در رسیدن به اهداف و انتخاب شیوه درست نگرش

انتخاب روش‌های درست انگیزه برای گسترش اهداف

اینجوری از زندگیت لذت ببر

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 6

نظرات کاربران

15 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط