مصاحبه با رابرت کیوساکی (سرمایه گذار و نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول)

  • 17 بهمن 1398
  • 2475
  • 0

آشنایی با دیدگاهی جذاب درباره ثروتمند شدن

آیا تا به حال کتاب پدرِ پولدار پدرِ پی پول را خوانده‌اید؟ رابرت کیوساکی کارآفرین، معلم و نویسنده این کتاب است. کتابی که دیدگاه میلیونها نفر از مردم جهان را در مورد پول تغییر داده است. در صورتی که هنوز فرصت خواندن این کتاب ارزشمند را پیدا نکرده‌اید، این ویدئو شما را با زندگی و طرز تفکر رابرت کیوساکی آشنا خواهد کرد.

آموزش کسب ثروت به روش رابرت کیوساکی

به جرأت می‌توان گفت هنوز هم کم نیست تعداد افرادی که عشق به پول را ریشه تمام بدی‌ها می‌دانند اما آیا در واقعیت هم همین طور است؟ رابرت کیوساکی در سن 9 سالگی به مدرسه افراد پولدار می‌رود و از همان جا متوجه می‌شود فقیر است. سؤالی در ذهن کودکانه‌اش شکل می‌گیرد اما معلمش، او را کودکی گستاخ خطاب می‌کند. این سؤال کودکانه چگونه منجر به موفقیت او در بزرگسالی می‌شود؟

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

تفاوت یک ذهن کارآفرین با دیگران

رابرت کیوساکی در این ویدئو توضیح می‌دهد که برای یافتن پاسخ سؤالات خود چطور از یک کارآفرین کمک می‌گیرد تا تفاوت‌ تفکر یک کارآفرین با دیگران را متوجه شود. در ابتدا مجبور می‌شود بدون دریافت دستمزد و حقوق برای پدر پولدارش کار کند اما پدر پولدار برای این رفتارش دلایلی دارد. توضیحات پدر پولدار می‌تواند راهنمای شما برای ساخت یک ذهنیت کارآفرین باشد، برای اینکه بتوانید با هوش مالی در زندگی استقلال مالی داشته باشید. پس حتماً با تماشای این ویدئوی جذاب با ما همراه باشید.

مصاحبه با رابرت کیوساکی (سرمایه گذار و نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
ذهنیت کارآفرین

نظرات کاربران

0 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط