زمان مناسب برای انجام کاری که عاشقش هستیم ؟

  • 21 مهر 1397
  • 4461
  • 12

رسیدن به رویای شغلی

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره این موضوع صحبت کنم که به چه شکل می‌توانی به سمت کاری که به آن علاقه داری پیش بروی یا اینکه چه زمان وقت آن می‌رسد که کسب و کار فعلی خود را رها کنی و به سمت رویاهای خود حرکت کنی. آیا رویای تو می‌تواند برای تو پول ساز باشد؟ اکثر افراد در طول روز بیش از 8 ساعت کار می‌کنند. اگر شغل آنها شغل ایده آل و مورد علاقه آنها نباشد یعنی بخش زیادی از زندگی خود را بدون لذت سپری می‌کنند. ولی تو باید کاری را انجام دهی که از صمیم قلب به آن علاقه مند هستی. ابتدا یک کاغذ و قلم بردار و با درنظر گرفتن این نکته که از نظر مالی هیچ مشکلی برای تو وجود نداشته باشد، شغل‌هایی که عمیقاً به آنها علاقه مند هستی را یادداشت کن. با من همراه باش.

 

انجام کاری که عاشق هستید

 

اهمیت زمان در مسیر موفقیت و کسب و کار

ممکن است تو نیز در طول روز زمان زیادی را برای کارهای مختلف صرف نمایی. یکی از بزرگترین مشکلات دنیا از ابتدا تاریخ بشریت مشکل زمان بوده است. تمام کمپانی‌های بزرگ نیز همیشه تمایل داشتند که کار مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان به سرانجام برسانند. زیرا که زمان بسیار ارزشمند است. اگر تمایل داری به سمت کسب و کاری بروی که پول ساز باشد و بتوانی فوق العاده در آن کار موفق شوی باید آن شغل 2 فاکتور مهم را داشته باشد که با تماشا این قسمت از برنامه الان وقتشه می‌توانی از آنها مطلع گردی.

ساخت لایف استایل صحیح

مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین گامی که در اکثر  برنامه‌های الان وقتشه نیز به آن اشاره شده است، ساخت لایف استایل صحیح می‌باشد. ابتدا باید خود و شیوه درست زندگی را بسازی تا به دنبال آن بتوانی کسب و کار خوبی بسازی و در زمینه‌های دیگر نیز موفق شوی.

زمان بندی و مدیریت کارها گامی در مسیر موفقیت

این تکنیک در این ویدیو به خوبی مطرح می‌گردد تا تو دوست خوبم بتوانی از آن بهره ببری و مسیر زندگی و کسب و کار خود را به خوبی مدیریت و رهبری کنی. چرا که زمان یکی از ارزشمندترین دارایی‌های زندگی تو می‌باشد. دوست خوبم باید بپذیری که هر فرد در زندگی برای انجام تمامی کارها خوب و ماهر نیست و نیازی به پافشاری در این خصوص نمی باشد. باید نقاط مثبت خود را بشناسی و آنها را تقویت کنی. اگر همچنان نیز تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی، تکنیک‌های مدیریت و زمان بندی کارها را بهتر درک کرده و یاد بگیری، نسبت به این موضوع آگاه گردی که شغل موردنظر تو باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتوانی به وسیله آن به دستاوردهای بیشتری دسترسی پیدا نمایی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

زمان مناسب برای انجام کاری که عاشقش هستیم ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.83

تعداد امتیازها: 6

نظرات کاربران

12 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط