افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تکنیک های افراد ثروتمند برای رسیدن به موفقیت

توضیحات کوتاه :
سرمایه‌گذاران افراد سرسختی هستند و جزء افرادی هستند که ارزش واقعی پول را می‌دانند. آن‌ها روی ایده شما سرمایه‌گذاری می‌کنند تا شما بتوانید آن ایده را بسازید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
تکنیک های افراد ثروتمند برای رسیدن به موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

سرمایه‌گذار قصد ندارد که به شما پول و سرمایه بدهد که شما برای تست و امتحان از آن استفاده نمایید و سرمایه خود را هدر بدهد. پس پول خود را در زمینه‌ای سرمایه‌گذاری می‌کند که مطمئن باشد، سازنده آن محصول به خودش ایمان دارد. در این مقاله به تکنیک‌های افراد ثروتمند برای رسیدن به موفقیت می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

جذب سرمایه‌گذاران

تابه‌حال با یک سرمایه‌گذار حرف زدیده‌اید؟ ایده خود را به آنها گفته‌اید؟ آن‌ها افراد سرسختی هستند و جزء افرادی هستند که ارزش واقعی پول را می‌دانند. آن‌ها روی ایده شما سرمایه‌گذاری می‌کنند تا شما بتوانید آن ایده را بسازید. سایت‌هایی وجود دارند که افراد می‌توانند ایده‌های خود را مطرح نمایند یا محصول مورد نظر خود را به صورت نمایشی قرار بدهند تا افرادی برای اجرایی شدن ایده به آنها کمک کنند. ولی در پس این وبسایت سرمایه‌گذاران بزرگی هستند که ایده‌ها را خریداری می‌کنند یا روی آنها سرمایه‌گذاری می‌کنند. زمانی که من با این افراد کار کردم چیزهایی زیادی یاد گرفتم. اگر بتوانید یک سرمایه‌گذار را قانع کنید به دنبال آن اگر تلاش خود را به کار بگیرید می‌توانید در بازار، فروش خوبی داشته باشید چون اطمینان داشته باشید که آن افراد به راحتی پول و سرمایه خود را در اختیار شما قرار نمی‌دهند. ایده‌ای را می‌پذیرند که مطمئن باشند شما فکر همه جوانب آن را کرده‌اید و آماده هستید که محصول شما به فروش بالایی برسد. آن‌ها می‌دانند که شما محصولی را ساخته‌اید که حتماً فروش بالایی دارد، افراد زیادی آن را می‌خرند و رضایت دارند. آن فرد قصد ندارد که به شما پول و سرمایه بدهد که شما برای تست و امتحان از آن استفاده نمایید و سرمایه خود را هدر بدهد. پس پول خود را در زمینه‌ای سرمایه‌گذاری می‌کند که مطمئن باشد، سازنده آن محصول به خودش ایمان دارد.

 

تکنیک های افراد موفق و ساخت لایف استایل آنها

 

قدرت ارتباطات و معامله

قبل از اینکه بخواهید از این افراد نکته‌ای را یاد بگیرید مسئله این است که شما چطور می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. در حالت خوشبینانه و اگر شما پیگیر باشید می‌توانید با آنها صحبت کنید و اگر نتوانید با زبان خودشان با آنها صحبت کنید حاضر نیستند بیش از چند دقیقه با شما حرف بزنند یا حتی یک چای یا قهوه با شما بخورند. چون آن فرد میلیاردها پول دارد و می‌خواهد روی ایده‌هایی سرمایه‌گذاری کند که به نظر او ارزشمند هستند. قدرت ارتباطات و معامله کردن که فوق‌العاده مهم می‌باشد مسلماً اکتسابی است و باید آن را یاد بگیرید. بهترین راه در این زمینه استفاده از کتاب‌ها و سمینارها در زمینه ارتباطات، بیزینس و معامله می‌باشد ولی زمان خیلی زیادی طول می‌کشد. زیرا تعداد کتاب‌هایی که باید بخوانید تا در این زمینه آماده شوید، فوق‌العاده زیاد است. برای خیلی از افراد زمان یادگیری یک عمر طول می‌کشد و زمانی آماده این کار می‌شوند که سنشان بالا رفته است!

صرفه جویی در زمان، عامل موفقیت

من زمانی که در مسابقات آسیایی کیک بوکسینگ مدال طلا به دست آوردم، متوجه اهمیت فوق‌العاده زمان شدم. یک اتفاق کوچک در کمتر از 30 ثانیه. بین رانت‌های مبارزه استادم به من گفت فقط به یکجا ضربه بزن. آن جمله هنوز هم در گوش من است. من در کمتر از 30 ثانیه مطلبی را یاد گرفتم که با کل تمرینات من در تناقض بود ولی آن را اجرا کردم و برنده شدم. بعد از آن اتفاق زمانی که با شاگردان خود تمرین می‌کردم، زمان آموزش را از 3 سال به 3 ماه کاهش دادم. دوستان من این کاهش زمان است که باعث موفقیت می‌شود.

 

مقاله پیشنهادی: تکنیک مدیریت زمان در زندگی

تکنیکهای افراد ثروتمند برای رسیدن به موفقیت

اهمیت فاکتور زمان در پیشرفت

یک مربی باهوش به شما اطلاعاتی را می‌دهد که شما به آن نیاز دارید نه همه اطلاعات. اینجا نکته مهم زمان است. در چه بازه زمانی قرار است که موفق شوید؟ زمان طولانی باعث می‌شود شما هدف خود را فراموش کنید. خیلی از افراد زمانی که به 40 سالگی می‌رسند مسلماً نصف اهدافشان را نسبت به 10 سال قبل فراموش کرده‌اند. اگر امروز برای رسیدن به اهدافتان برنامه‌ریزی و اقدام نکنید، مطمئن باشید چند سال آینده خیلی از آنها را فراموش کرده‌اید. اگر دقت کرده باشید تعداد زیادی از بزرگترین کارآفرینان دنیا افراد جوانی هستند چون اشتیاق سوزان دارند. ولی این بدین معنا نیست که مثلاً یک فرد 70 ساله نمی‌تواند به هدف و آرزوی خود برسد. همانطور که خیلی از افراد را می‌بینیم که در 70 سالگی موسیقی، زبان خارجی و... یاد گرفته‌اند ولی برای این افراد سخت‌تر است. پس زمان یادگیری خیلی حائز اهمیت است. برای مثال اگر در زمینه آنلاین مارکتینگ 50  کتاب وجود دارد، شما باید بدانید که کدام یک از آنها را مطالعه کرده و از چه شیوه‌ای برای مطالعه آنها استفاده کنید و چگونه از آنها استفاده نمایید. پس این زمان است که تعیین می‌کند شما به هدفتان می‌رسید یا خیر.

رسیدن به اعتماد به نفس و خودباوری

من از زمانی که سن کمی داشتم علاقه زیادی به سینما و فیلم‌سازی داشتم. چندین سال پیش زمانی که تصمیم گرفتم اولین تجربه سینمایی خود را داشته باشم و فیلم‌سازی و کارگردانی را شروع کنم، خیلی از اطرافیان من دائم به من می‌گفتند که نمی‌توانی این کار را انجام دهی چون تجربه کافی را نداشتم و اولین بار بود که قصد داشتم این کار را انجام بدهم. نکته مهم این است که من همین قوانین را اجرا کردم، اصول نابغه میلیونر را استفاده کردم، لایف‌استایل درستی ساختم و توانستم به فینال مسابقات فیلم فرانسه راه پیدا کنم. بسیار برای من فوق‌العاده بود که بین چند صد فیلم، فیلم من انتخاب شده بود. همچنین دومین فیلم من هم جایزه بهترین فیلم کوتاه را دریافت کرد. این قانون‌ها، زندگی مرا عوض کرد، به من اعتمادبه‌نفس و باوری داد که می‌دانم هر کاری را که شروع کنم جز بهترین‌ها در آن کار می‌شوم چون مطلع هستم که به چه شکل می‌توانم سریع یاد بگیرم. ممکن است خواندن یک کتاب 500 صفحه‌ای برای یک فرد عادی یک ماه طول بکشد ولی دوستان من شما با استفاده از قانون‌ها می‌توانید آن کتاب را در زمان خیلی کمتری بخوانید و بازدهی و اطلاعاتی که از آن دریافت می‌نمایید حتی بیشتر از فردی باشد که یک ماه برای آن زمان گذاشته است. چون شما اصول را می‌دانید، ذهن یک نابغه میلیونر را دارید و می‌دانید چه اطلاعاتی به شما کمک می‌کنند و به آنها نیاز دارید.

 

مقاله پیشنهادی: تاثیر اعتماد به نفس در موفقیت

رمز پیشرفت افراد موفق

خیلی از افراد را می‌بینید که در هر زمینه‌ای که شروع به کار کرده‌اند، بهترین شده‌اند مانند آرنولد که در زمینه‌های مختلفی مانند بدنسازی، بازیگری و... بهترین شده است. همچنین او توانست یکی از بهترین شهردارهای کالیفرنیا بشود. من زمانی که با مردم کالیفرنیا درباره او صحبت کردم همه‌ مردم به او علاقه شدیدی داشتند. چون قوانینی را وضع کرده بود که به نفع مردم کشورش بوده است. او در چندین زمینه بهترین شده چرا که لایف‌استایل درست را می‌داند. فیلم‌های ترمیناتور در طول تاریخ بیش از 3 بیلیون دلار فروش داشته است. این عدد خیلی بزرگ است. افراد زیادی هستند که در هر زمینه‌ای که وارد می‌شوند در تمام آنها موفق می‌شوند چرا که لایف‌استایل را بلد هستند. در دوره پاراسل زندگی می‌خواهیم قدم‌به‌قدم به موفقیت نزدیک بشویم و اصول و تکنیک‌هایی را به شما یاد می دهم که خود من تجربه کردم، برای به دست آوردن آنها هزینه‌های زیادی پرداخت کردم. من به کشورهای مختلفی سفر کردم، با افراد بزرگی ملاقات کردم و سؤالات کلیدی بسیاری از آنها پرسیدم تا بتوانم به اصول و تکنیک‌های واحدی برسم که در هر زمینه‌ای که از آنها استفاده کنم بتوانم موفق شوم.

 

تکنیک های افراد ثروتمند و بهترین روش کسب درآمد

از زندگی خود لذت ببرید

در دوره پاراسل زندگی قرار است که تک‌تک این اصول را با یکدیگر بررسی نماییم و با سرعت بالا آنها را اجرا کنیم تا به اهداف خود برسیم. دوستان من توجه کنید که زندگی فقط کار کردن نیست این جمله را بارها با خود تکرار کنید. زندگی یعنی از آن لذت ببرید، خوشحال باشید و کارهایی را انجام بدهید که عمیقاً دوست دارید. مکان‌های دیدنی زیادی در دنیا وجود دارد که شما باید آنها را ببینید. به شما پیشنهاد می‌کنم حتماً یک بار به آبشار نیاگارا بروید. عظمت کل زمین را می‌توانید آنجا ببینید. هیچ چیزی نباید مانع شما برای سفر کردن بشود و بهانه‌ها را کنار بگذارید. باید به یک نابغه میلیونر تبدیل شوید کسی که وقتی تصمیم می‌گیرد به جایی سفر کند بتواند این کار را انجام بدهد و هیچ محدودیتی برای او وجود نداشته باشد.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/rich-people-techniques-to-succeed
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط