تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چه کسی ثروتمند است ؟ پولدار واقعی چه معیار هایی دارد ؟

خلاصه فایل دانلود رایگان :
ثروتمند شدن ، تحقق اهداف و رسیدن به آرامش ممکن است دغدغه افراد زیادی باشد. ثروتمند و پولدار واقعی کسی است که 4 موردی که در این ویدئو مطرح می شود را با هم داشته باشد و به همه این موارد کنار هم اهمیت و بها بدهد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.84

تعداد امتیازها: 25

  • 15.2k
  • 0
چه کسی ثروتمند است ؟ پولدار واقعی چه معیار هایی دارد ؟

 

ثروتمند بودن بر اساس چه معیارهایی تعیین می شود ؟


مورد اول، سلامت فیزیکی است. این که یک بدن سالم داشته باشی، برای آن زمان و انرژی بگذاری و با ورزش، تغذیه سالم و... به آن اهمیت دهی، از ویژگی های یک انسان ثروتمند است.

اصولا وقتی در مسیر موفقیت قرار بگیری، تمرکز خودت را روی هدفت بگذاری و برای آن تلاش کنی، ممکن است ناخودآگاه سلامت فیزیکی را فراموش کنی. در صورتی که موضوع بسیار مهمی می باشد. پس یکی از بزرگترین ثروت های هر فرد، یک بدن سالم است.


روابط اجتماعی درست – فرمول ثروتمند شدن


مورد دوم برای داشتن معیارهای یک پولدار واقعی، روابط اجتماعی است، این که تو افرادی را پیرامون خودت داشته باشی که بتوانی به راحتی با آنها صحبت کنی با این هدف که در مسیر رشد، علم خودت را با آنها به اشتراک بگذاری و از آنها یاد بگیری، بسیار مهم و مفید است.

مزیت دیگر این است که از افسرده شدن و فکر به این موضوع که تنها هستی تو را دور می کند. حتی اگر به قله موفقیت هم برسی ولی دوستان و افرادی را در کنار خودت نداشته باشی که این شادی را با آنها سهیم شوی، آنها در کنار تو باشند و به تو تبریک بگویند، این موفقیت آن ارزشی که باید را ندارد. بنابراین روابط اجتماعی از تو یک فرد ثروتمند می سازد.


ذهن سالم ، زمینه ساز پولدار بودن به معنای واقعی


ثروت سوم، ذهن سالم است. بیشتر نتایج زندگی تو به تصمیم های تو بر می گردد و تصمیم ها نیز از ذهن تو می آیند. اگر ذهن سالمی نداشته باشی، تصمیمات اشتباهی می گیری و زندگی تو در جهتی پیش می رود که دوست نداری.

پس با ذهن سالم، تصمیم های درستی هم اتخاذ می شود. شاید به این موضوع زیاد دقت نکرده باشی ولی تو در هر لحظه حتی برای انجام کارهای ساده و روزانه هم در حال تصمیم گیری هستی. این تصمیم ها رابطه ای مهم با سلامت ذهن تو دارد و با داشتن ذهن سالم تو از یک ثروت مهم بهره مند میشوی.


چطور ذهن سالم بسازید ؟


برای ثروتمند شدن باید ذهن سالمی داشت. برای داشتن ذهن سالم در این خصوص تحقیق کن، مطالعه کن، ویدئوهای مرتبط تماشا کن و.... یکی از مهمترین کارها انجام مدیتیشن است.

کتاب خواندن را فراموش نکن، مواردی که دائم به تو استرس وارد می کند و ذهن تو را مریض و خسته می کند، کنار بگذار. برای سلامت ذهن، رژیم اطلاعاتی خیلی مهم است، موضوعی که در دوره پاراسل زندگی به آن پرداخته شده است. به خصوص در دنیای امروز خیلی این نکته حائز اهمیت است که تو بدانی هر روز چه خوراکی برای مغزت آماده می کنی.

 

ثروتمند واقعی

 


پول و ثروت مالی


مورد چهارم برای ثروتمند بودن، ثروت مالی است. یعنی داشتن پول برای داشتن خانه، رفع نیازهای اولیه زندگی و... بدین جهت که دائم برای هزینه های زندگی دچار استرس نباشی. وقتی نگران این موارد نباشی تازه تبدیل می شوی به یک انسان نرمال که می تواند به خیلی موارد بهتر در زندگی فکر کند.

پول مهم است اما اینکه ثروتمند واقعی بودن را فقط در داشتن این مورد خلاصه کنی، درست نیست. چون حتما خیلی از افراد را دیدی که فقط روی این مورد متمرکز شدند، به آن هم رسیدند اما از موارد دیگر بی بهره هستند و رضایت از زندگی ندارند.

زمانی که استقلال مالی داشته باشی، می توانی تصمیم بگیری کجای دنیا زندگی کنی، مسافرت بروی و... در واقع می توان گفت پول بیشتر برای تجربه کردن در زندگی است، تجارب مختلف، یعنی احساساتی که از این تجارب حاصل می شود.

پس اگر می خواهی بدانی خودت یا فردی دیگر واقعا ثروتمند هست یا خیر، همه این چهار مورد را با هم و در کنار هم بررسی کن. برای ثروتمند شدن، روی این موارد در کنار هم تمرکز کن.

 

کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در دوره جامع فروش در آمازون ارائه می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/rich-criteria
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط