تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کاهش زمان و هزینه در کسب و کار آمازون - فرامرز دانشجوی دوره آربی

  • 3.4k
  • 0

نظرات فرامرز عزیز دانشجوی دوره آربی

کاهش زمان و هزینه در مسیر هر کسب و کار، با درنظر گرفتن کیفیت انجام کار، بسیار مهم و کاربردی است. در این ویدئو فرامرز عزیز در خصوص تجربه خود از فعالیت در آمازون و اهمیت این موضوع صحبت می‌کند.

 

 

ویژگی فروشنده موفق از نظر شما چیست؟

روش کاهش زمان و هزینه ‌ها در بیزینس، بسیار کمک‌کننده است. من فرامرز هستم و یکی دو سالی است که محصول خود را در آمازون آمریکا برای فروش قرار داده‌ام و مشغول این کار هستم. بالتبع وقتی از روز اول این کار را شروع کردم، از صفر شروع کردم. نرم افزارهایی به ما پیشنهاد شد که برای شروع فروشندگی در آمازون نیاز بود. درست است که بیزینس آمازون می‌تواند بسیار خوب باشد، جای رشد زیادی دارد و امکان دست یابی به اعداد و ارقام بالا هم در آن وجود دارد، اما واقعاً بیزینس سختی است. انسان باید بسیار صبور باشد، باید بداند می‌خواهد چه کار کند و راهش را بلد باشد چون آزمون و خطای بسیاری به وجود می‌آید.

راهکار فروش موفق محصول چیست؟

اگر نگاهی به لیست مطالب دوره آربی بیندازید، به راحتی متوجه می‌شوید که مطالب آن چه قدر زیاد است. اگر کسی آشنایی کمی هم داشته باشد، می‌تواند به مفید بودن مطالب آن پی ببرد. در کسب و کار آمازون به جز صبوری و هزینه‌هایی که باید صرف کرد، بحث آزمون و خطا خیلی مطرح است تا فرد بتواند راهی برای فروش محصول خود پیدا کند و با کاهش هزینه و زمان به کار خود سرعت و کیفیت ببخشد.

ماحصل دوره آربی برای شما چه چیزی بود؟

استاد حسین عزت خواه، تجربیات خود را به راحتی در اختیار ما گذاشته‌اند که این موضوع می‌تواند بسیار مفید باشد. در واقع می‌توانم بگویم که هم از لحاظ هزینه و هم وقت، می‌تواند به انسان کمک کند که دنبال آزمون و خطای بیهوده نرود و مسیر بسیار کوتاه می‌شود. به علاوه، تیم پشتیبانی ایشان هم خیلی خوب عمل می‌کنند، چون به سرعت به سؤالات شما پاسخ می‌دهند و با شما در ارتباط خواهند بود.

دیدگاه شما نسبت به دوره آربی چیست؟

اگر خود من روز اول دوره آربی را می‌دیدم و با آن آشنا می‌شدم، شرایط امروزم بسیار بهتر بود. به این خاطر که من طی این دو سال، با آزمون و خطا به جلو رفتم و هزینه‌های زیادی را چه در قسمت تبلیغات و چه خرید نرم افزار پرداخت کردم. به نظر من، دوره آربی به جز مطالب زیادی که دارد، از لحاظ قیمت هم در مقایسه با نرم افزارهای مشابهی که وجود دارد، بسیار مناسب است.

الزامات موفقیت در کسب و کار آمازون چیست؟

این‌ها مواردی بود که دوست داشتم دیگران را هم در جریان آن بگذارم. به نظر من، اگر کسی قصد ورود به کسب و کار آمازون را دارد، باید بداند که این کار واقعاً سخت است، اما به معنی این نیست که باید آن را رها کنید. منظور من اصلاً این نیست. باید بگویم که این مسیر سخت است و به کار، تلاش، همت و صبوری زیادی نیاز دارد. به نظر من، وجود دوره آربی می‌تواند مسیر را برای ما بسیار کوتاه کند و به ما کمک کند تا زودتر  و با صرف زمان و هزینه کمتر به نتایج برسیم. این موضوعی بود که می‌خواستم با شما در میان بگذارم. امیدوارم که برای دوستان مفید واقع شود و در بیزینس آمازون موفق شوند.

استراتژی های کاهش هزینه در کسب و کار

کاملا مشخص و طبیعی است که هر بیزینس یا کسب و کاری هزینه هایی دارد و اجتناب ناپذیر است. اما مدیریت هزینه ها و پیاده‌سازی استراتژی های کاهش هزینه بسیار مهم است. در واقع راهکارهایی که میزان آزمون و خطاها را کمتر می‌کند و باعث می‌شود شما سنجیده‌تر اقدام کنید. راهکارهای ساده برای کاهش هزینه وجود دارد که با اطلاع از آنها این نتیجه حاصل می‌شود.

مدیریت هزینه در کسب و کار

سعی کنید برای بیزینس خود هم خرج کنید تا کیفیت لازم را در دیدگاه مشتریان داشته باشد و به دنبال آن شما انتخاب آنها از بین رقبا باشید و هم در قبال آن، افزایش فروش و درآمد را تجربه کنید. در دوره آموزش فروش در آمازون، برای کسب و کار آمازون راهکارهای مناسب جهت کاهش هزینه‌ها و اینکه شما بتوانید با اطلاعات جامع وارد مرحله فروش شوید، به صورت کامل جمع آوری شده است. راهکارهایی که بی‌شک راهنمای شما در مسیر این بیزینس پرسود خواهد بود.

راهکارهای افزایش درآمد و کاهش هزینه در آمازون

درست است که بیزینس آنلاین بسیاری از هزینه های کسب و کارهای فیزیکی و سنتی را ندارد اما از طرفی نیازمند اقدامات بسیار مهمی است. برای مثال تولید محتوای مناسب، تبلیغات بهینه، تهیه عکس های مناسب و جذاب از محصول، متمایز کردن محصول با اضافه کردن آپشن یا هدیه به آن و... از جمله مواردی است که می توان آنها را با مدیریت هزینه انجام داد و در عین حال درآمد و فروش را افزایش داد.

هزینه های فروش در آمازون

افرادی که علاقه مند به فروشندگی در آمازون هستند، یکی از مواردی که همان ابتدای مسیر، ذهن آنها را به خود مشغول می‌کند، هزینه های فروش در آمازون است و حتی این باعث ایجاد ترس و مانعی برای شروع فعالیت آنها می شود. اما باید بدانید هیچ کسب و کاری بدون هزینه نیست و طبیعتا در ابتدا کار نیازمند صرف زمان و هزینه است. اما آنچه ترس افراد را کنترل می‌کند، وجود راهنمایی در این مسیر است که با راهکارهای کاربردی و مدیریتی کاهش هزینه، به مدیریت هر چه بهتر این امر کمک کند.

چگونه هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهید؟

فعالیت به عنوان فروشنده در وبسایت آمازون به صورت کاملا آنلاین انجام می گردد و مسلما محصولات فروشنده فقط با چند کلیک از کشورهای دیگر همانند چین به انبار آمازون می رسد. در این مسیر هرگونه اقدام اشتباه از طرف فروشنده باعث ضرر مالی می گردد و حتی از دست رفتن سرمایه را در پی خواهد داشت. به همین جهت در دوره آربی، گام به گام مراحل شرح داده شده ‌است، از ضرر مالی و یا انجام هرگونه اشتباه توسط دانشجویان جلوگیری شده و درصد اشتباهات به صفر نزدیک می‌شود. چون بیزینس آمازون دارای نکات و مراحل زیادی است، طبیعتا راهکارهای کاهش زمان و هزینه نیز در این کسب و کار زیاد و تخصصی می باشد و اطلاع از آنها برای تبدیل شدن به یک فروشنده تمام عیار در آمازون، نیازمند آموزش تخصصی و گام به گام است.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/reduce-time-money-amazon-faramarz-rb
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

مطالب مرتبط