مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

روش های رسیدن به آرامش - حمید دانشجوی دوره آربی اکسترا

  • 1.6k
  • 0

نظرات حمید عزیز دانشجوی دوره آربی اکسترا

روش های رسیدن به آرامش، موضوعی است که برای همه جذابیت دارد. حمید عزیز در این ویدئو از عاملی که باعث شد فکر تغییر روش زندگی و درآمد در ذهن او ایجاد شود و خودش را برای یک تغییر اساسی آماده کند، صحبت می‌کند.

 

 

احساس آرامش در زندگی را چگونه تعریف می کنید؟

روش های رسیدن به آرامش در مرحله‌ای از زندگی من به اندازه بسیار زیادی اهمیت پیدا کرد. من حمید هستم، قبل از هر چیز می‌خواهم از شما و تیم خوبتان به خاطر کار ارزشمند و محصولات خیلی خوبی که آماده‌سازی کردید، تشکر کنم. این محصولات واقعاً می‌تواند یک نقطه عطف برای افرادی باشد که به دنبال تغییر زندگی خود به سمت و سوی موفقیت بیشتر، ثروت بیشتر، سلامتی بیشتر و در نهایت آرامش هستند.
اگر بخواهم شرح مختصری از زندگی خود را خدمت شما عرض کنم، باید بگویم طی دو دهه زندگی در ژاپن، فعالیت‌های مختلفی داشتم، دانشگاه رفتم، درس خواندم و در شرکت‌های مختلف کار کردم تا در نهایت شرکت بازرگانی خودم را تأسیس کردم. در حال حاضر می‌توانم بگویم که به لطف خداوند بزرگ، احساس خوشبختی و موفقیت دارم. از آن جهت که به المان‌های یک انسان موفق، یعنی شادی، سلامتی، ثروت و آرامش، واقعاً دست یافته‌ام، احساس خوشبختی می‌کنم و روش های رسیدن به آرامش و شادی را یاد گرفته‌ام.

مهمترین نقطه عطف زندگی شما چیست؟

من از شغل و درآمد خود راضی بودم و هیچ نیازی به تغییر آن احساس نمی‌کردم. ولی نقطه عطف زمانی اتفاق افتاد که به جایی رسیدم که فقط مثل یک ربات مشغول کار بودم و فقط بر روی کار و درآمد تمرکز داشتم. بسیاری از جنبه‌های زیبای زندگی از جلوی چشم انسان کنار می‌رود و اصلاً انسان به آن توجهی نمی‌کند. در واقع برای من نقطه عطف این جا بود. به همین خاطر در مقطعی، احساس کردم که به آرامش نیاز دارم. تصمیم گرفتم روش‌ های رسیدن به آرامش را دنبال کنم.

چگونه با دوره پاراسل زندگی آشنا شدید؟

اگر اشتباه نکنم، کلمه مدیتیشن را در گوگل جست و جو کردم و بسیار اتفاقی به سمت سایت شما هدایت شدم. آن برنامه مدیتیشن را دیدم. بعد از آن کلیپ‌های مختلف و برنامه‌های الان وقتشه و ویدئویی را تماشا کردم که دوره پاراسل زندگی را معرفی می‌کرد. با دیدن آن کلیپ، خودم را در آن قالب تصور کردم. یعنی موردی که شما دقیقاً تجربه خودتان را گفتید. این که به جایی رسیدید که احساس کردید فقط به دنبال کار و درآمد هستید. برای من هم دقیقاً همینطور بود. درست است که درآمد داشتم و کارم خوب بود، ولی درست احساس همان ربات را داشتم به همین دلیل روش های رسیدن به آرامش، برای من اولویت پیدا کرد.

 

دوره پاراسل

 

سبک درست زندگی از نظر شما چگونه است؟

وقتی دوره پاراسل زندگی را تهیه کردم، متوجه نکته جالبی شدم که می‌توانم لایف استایل یک نابغه میلیونر را داشته باشم و در اصل کار خود را به شکلی مدیریت کنم که ارتباطی با زمان و مکان خاصی نداشته باشد، برعکس کار فعلی من، که دائماً مجبور بودم با کارمندان و مشتری‌ها برخورد داشته باشم و از این طریق راه های آرامش ذهنی را هم یاد بگیرم. نمی‌توانستم سفر طولانی بروم، هر زمان هم که برای مسافرت به ایران می‌رفتم، باید بعد از یک یا دو هفته باز می‌گشتم. این دوره آنقدر برای من تاثیرگذار بود که تصمیم گرفتم به طور کل، بیزینس خود را عوض کنم و سبک های رسیدن به آرامش درون را یاد بگیرم.

دوره آموزش فروش در آمازون چه تاثیری در روش کسب درآمد شما داشت؟

در حال حاضر مدتی است که دوره آربی را تهیه و شروع کرده‌ام. امیدوار هستم که به زودی زود کل بیزینس خود را تغییر بدهم. چون تازه حالا متوجه شدم که می‌توان خیلی خوب و بهتر درآمد کسب کرد و از جنبه‌های مختلف زندگی هم لذت برد. به مسافرت رفت و از همه فرصت‌هایی که در دنیا وجود دارد، استفاده کرد. از این جهت، باز هم از برنامه بسیار خوب شما تشکر می‌کنم. به دوستان عزیز هم می‌گویم اگر به دنبال ایجاد تغییر، دست یابی به موفقیت در زندگی و یادگیری روش های رسیدن به آرامش هستند، این دوره‌ها را حتماً تهیه کنند، چون واقعاً می‌تواند اثر خوبی داشته باشد.
در حال حاضر من به دنبال انتخاب محصول خود هستم تا به زودی زود جزء فروشندگان سایت آمازون شوم. از مشاوره‌های جناب آقای عزت خواه و همینطور تیم پشتیبانی ایشان هم تشکر می‌کنم. به امید روزی که بتوانم در دسته بندی مورد نظر خود، به یک بست سلر تبدیل شوم. باز هم از شما تشکر می‌کنم. به امید موفقیت برای همه. 

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی اکسترا ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی اکسترا

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/peace-hamid-rbextra
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط