تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

پیشرفت شغلی - مهتاب دانشجوی دوره پاراسل زندگی

  • 871
  • 0

نظرات مهتاب عزیز در خصوص دوره پاراسل زندگی

در این ویدیو مهتاب عزیز از تجربه‌های شغلی و شخصی خود بعد از مشاهده دوره پاراسل زندگی صحبت می‌کند و آنچه را بعد از مشاهده این دوره باعث تغییر و بهبود زندگی او شده، به اشتراک می‌گذارد.

 

 

دوره پاراسل زندگی چه دستاوردهایی برای شما داشت؟

من مهتاب هستم از فنلاند. حدود یک ماه است که دوره پاراسل زندگی را خریده‌ام. تا به الان، سه فصل آن را دیده‌ام و به آن سوالاتی که استاد پرسیده‌اند، جواب داده‌ام. وقتی در پاراسل زندگی به این سؤالات جواب می‌دهید یعنی خودتان را بهتر شناخته‌اید. مثلاً اگر ده سال بعد، با این روال پیش بروید، در چه جایگاهی هستید یا اگر امروز کاری را شروع کنید، ده سال دیگر کجا خواهید بود. تا به حال که من سه فصل آن را دیده‌ام، اعتمادم نسبت به خودم بسیار بیشتر شده است و خودم را بیشتر باور دارم. در این یک ماه هم چهار کار انجام داده‌ام و به نظر خودم خوب بوده است.

 

من همین الان میخواهم به دوره پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

دوره پاراسل

 

تعریف موفقیت از نظر شما بعد از مشاهده دوره پاراسل زندگی چیست؟

در حال حاضر که روزی هشت ساعت در آزمایشگاه کار می‌کنم، واقعاً برایم سخت است، چون صبح زود و قبل از ساعت 6 باید از خواب بیدار شوم و از ساعت 7 تا 3 بعد از ظهر سر کار باشم. در این شرایط حقوقی دارید که ماهانه همیشه همین مقدار است و پیشرفتی در زندگی نمی‌کنید. اما در حال حاضر، اگر ده ساعت برای خودم کار کنم، در ده سال آینده زندگی بسیار بهتری خواهم داشت. نکته‌ای در ذهنم بود که در دوران میانسالی و پیری بتوانم انسان موفقی باشم. در کانال یوتیوب استاد عزت خواه با ایشان آشنا شدم. بعد با خودم گفتم: «در جوانی هم می‌توانی انسان مفیدی برای خودت و جامعه شوی.» ممنونم از استاد عزت خواه، دوره پاراسل زندگی و تیم ایشان.

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره پاراسل زندگی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/mahtabs-great-progress-on-her-job
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط