2 کپسول جادویی برای تحقق اهداف بی پروا

  • 28 بهمن 1398
  • 3.9k
  • 24

قدرت ذهن در رسیدن به اهداف و رویاها

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می‌گویم.
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره‌ی راه‌های رسیدن به آرزوها و اهداف به خصوص اهداف بی پروا و اینکه چطور می‌توانی با انجام بعضی از کارهای ساده و ایجاد تغییرات کوچک، مسیر موفقیت را هموارتر کنی، صحبت کنم. قبل از حرکت در مسیر اهداف و آرزوها باید مسیرت را مشخص کنی، پس ابتدا تصور روشنی از اهداف و رویاهایت داشته باش. وقتی بتوانی تصور روشن و واضحی از اهدافت داشته باشی، رسیدن به آنها راحت‌تر می‌شود حتی اگر اهدافی بی پروا باشند.

مهم‌ترین گام برای رسیدن به موفقیت

تنها با تصور آرزوها و اهداف نمی‌توان به موفقیت رسید و باید برای تحقق آنها گام‌هایی برداری. خوب فکر کن و 5 مهارتی که برای رسیدن به رویاهایت نیاز داری را مشخص کن و تمرکزت را بر روی تقویت آنها بگذار.

نقش مدیریت زمان در موفقیت

یکی از فرمول های رسیدن به اهداف این است که، منظم باشی. یک روتین خیلی خوب بساز و 5 مهارتی که نیاز داری را یاد بگیر یا تقویت کن. در نهایت همه این گام های کوچک مسیر رسیدن به آرزوها و رویاهای بزرگی که در ذهنت ساخته‌ای را فراهم می کنند. وقتی قرار باشد به رویاهایت برسی، تمام ثانیه های زندگی باید ارزشمند باشند. مثل کسی که قصد دارد به قهرمانی در المپیک برسد و رکورد بزند. دیگر نمی‌توان در مورد دقیقه با او صحبت کرد چون حتی ثانیه‌ها هم مهم هستند. به روتین زندگیت بیشتر توجه کن، از تمام زمانی که در طول روز در اختیار داری، زمان‌های طلایی بساز تا سرعت و کیفیت رسیدن به موفقیت را چندین برابر کنی.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

مدیریت استفاده از فضای مجازی برای موفقیت بیشتر

برای ساخت یک لایف استایل صحیح باید ارزش وقت و زمانی که الان داری و دیگر تکرار نمی شود را به خوبی بدانی. تلاش کن در طول هفته یک روز را مشخص کنی و از شبکه های اجتماعی استفاده نکن و دقیقا برای همان زمان یک کار مثبت جایگزین کن. این الگو را در سایر بخش های زندگی هم می توانی استفاده کنی. مثلا در خصوص نوع فیلمی که تماشا میکنی، موزیکی که گوش می دهی و... رعایت همین موارد کوچک باعث می شود که یک لایف استایل خوب برای خودت بسازی و وقتی چنین لایف استایلی را بسازی، شاهد نتایج و تغییرات مثبت و قابل توجهی خواهی بود.
اگر همچنان تمایل داری درباره راه‌های تحقق اهداف به خصوص اهداف بی پروا بدانی، از تو دعوت می کنم با من همراه باشی، ویدیوی زیر را دانلود نموده و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

 2 کپسول جادویی برای تحقق اهداف بی پروا

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 5

کلمات کلیدی
تغییرات مثبت

نظرات کاربران

24 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط