مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

لایف استایل و کسب و کار موفق - احسان دانشجوی دوره آربی اکسترا

  • 2k
  • 0

نظرات احسان عزیز دانشجوی دوره آربی اکسترا

داشتن لایف استایل و کسب و کار موفق، احساس رضایت از زندگی را به همراه دارد. در این ویدئو احسان عزیز، در خصوص تصمیم خود برای ساخت زندگی و کسب و کار موفق صحبت می‌کند و دلیل تهیه دوره آربی اکسترا را برای سرعت و کیفیت بخشیدن به این هدف، توضیح می‌دهد.

 

 

چگونه برای ساخت سبک زندگی و کسب و کار تصمیم گیری کردید؟

لایف استایل و کسب و کار موفق، جز مواردی بود که همیشه تلاش کردم آنها را محقق کنم. دوست داشتم از این فرصت استفاده کنم و یک خسته نباشید ویژه عرض کنم خدمت تمامی مجموعه عزت خواه دات کام و تیم پشتیبانی آن، که این مدت زحمات بسیار زیادی کشیدند. پیامی داشتم خدمت آن دسته از دوستانی که تازه با مجموعه آشنا شده‌اند و به دنبال یک بیزینس و لایف استایل عالی هستند.
می‌خواستم با این سؤال شروع کنم که دوستان، اصولاً در زندگی به دنبال چه هستید؟ چه اهدافی دارید و می‌خواهید به چه جایگاه مالی برسید و به چه شخصیتی تبدیل شوید؟ اصولاً انسانی فردا به دستاوری می‌رسد که امروز رویایی در سر داشته باشد. همه ما در زندگی نیاز به اهدافی داریم که برای عملی کردن آنها سر از پا نشناسیم. این آموزش‌ها هستند که به ما کمک می‌کنند تا به اهداف مورد نظر خود برسیم و اصول موفقیت را در زندگی پیاده کنیم.

چگونه می توان به انسان موفقی تبدیل شد؟

جالب است بدانید وقتی از آقای وارن بافت که یکی از ثروتمندان آمریکایی است پرسیدند، برای تبدیل شدن به یک انسان ثروتمند، باید در چه زمینه‌ای سرمایه گذاری کنیم، ایشان پاسخ دادند که برای ثروتمند شدن و تبدیل شدن به انسانی موفق، باید بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید. پس دوست من، اگر به دنبال تغییر پایداری هستید، اگر می‌خواهید به انسان موفقی تبدیل شوید، به یک لایف استایل خوب نیاز دارید، زیرا به شما کمک می‌کند که در آینده به انسان موفقی تبدیل شوید. انسانی که لایف استایل درستی نداشته باشد، همانند یک کشتی بدون سکان است که هر لحظه امکان دارد به یک صخره برخورد کند.

پیشنهاد شما برای کسب موفقیت و ثروت چیست؟

مجموعه کامل پاراسل زندگی استاد عزت خواه، به شما کمک می‌کند تا به لایف استایل مورد نظر برسید و سبک زندگی خود را تغییر دهید. از آنجا که خود من به دنبال یک برند شخصی بودم و دنبال یک لایف استایل خوب می‌گشتم، با مجموعه عزت خواه دات کام آشنا شدم. به وبسایت ایشان رفتم و درخواست گفت و گوی تلفنی کردم. بعد از صحبت و دریافت راهنمایی‌های استاد عزت خواه، تصمیم گرفتم که دوره آربی و پاراسل زندگی را تهیه کنم.
از این رهگذر توانستم به یک لایف استایل عالی برسم و در حال حاضر مشغول ساخت برند شخصی خودم هستم. به شما توصیه می‌کنم اگر به دنبال موفقیت هستید، حتماً این کار را انجام دهید. همه ما در زندگی خود احتیاج به رهبران داریم و نه الزاماً دانش آکادمیک خاص. ما می‌توانیم از تجربیات اشخاص موفق استفاده کنیم و به موفقیت و ثروت برسیم.

چرا باید برای ساخت زندگی شاد تلاش کرد؟

زندگی شاد، توصیفی است که همه افراد دوست دارند به آن برسند اما رسیدن به آن تنها در یک جمله یا یک وجه از زندگی خلاصه نمی‌شود. مجموعه‌ای از تلاش‌ها و اقدامات این تعریف را می‌سازند. آنچه در داشتن یک زندگی شاد بسیار حائز اهمیت است، داشتن یک سبک زندگی درست است، موضوعی که در دوره پاراسل زندگی به آن پرداخته می‌شود و راه و روش ساخت یک ذهنیت درست آموزش داده می‌شود.

مشخصات یک زندگی موفق و شاد

می‌توان گفت ذهنیت درست و استقلال مالی دو فاکتور مهم از یک زندگی شاد و موفق هستند و هر کدام به تنهایی، باعث ایجاد احساس کمبود در زندگی می‌شوند. این دو مورد در کنار هم سطح ایده‌ آل‌تری را رقم می‌زنند. چون نبود هر کدام از آنها، مورد دیگر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر آموزش‌هایی وجود داشته باشد که این دو فاکتور را در کنار هم میسر کند، کمک زیادی به افراد می‌شود.

دوره آربی اکسترا شامل دوره آربی و پاراسل زندگی این دو فاکتور را شامل می شود. ابتدا با دوره پاراسل زندگی ذهنیت و لایف استایل تصحیح می‌شود و سپس با دوره آربی، فراهم نمودن شرایط لازم و اقدامات درست برای کسب و کار آمازون و فروش در این وبسایت فروشگاهی آنلاین، موفقیت مالی نیز حاصل می گردد تا زندگی شادتر و با کیفیت تری ساخته شود.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی اکسترا ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی اکسترا

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/life-style-successful-business-ehsan-rbextra-student
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط