لری الیسون - محقق کردن رویاها

  • 4 ارديبهشت 1399
  • 3306
  • 2

 

مروری بر زندگی لری الیسون

جایگاه و موقعیت خانواده و اطرافیان برای انتخاب راه زندگی بی‌تاثیر نمی‌باشد و آنها نقش زیادی برای هدایت فرد به راهی که خود رفته‌اند، دارند. لری الیسون در خانواده‌ای متولد شد که خانواده از او انتظار پزشک شدن و ورود به جامعه پزشکی را داشتند. لری قدم در این مسیر گذاشت ولی در نیمه راه متوجه شد که به پزشکی علاقه‌ای ندارد و با وجود مخالفت‌های خانواده دانشکده پزشکی را ترک کرد و به شهر دیگری نقل مکان نمود تا بتواند شغل مورد علاقه خود را پیدا کند.

داستان موفقیت شرکت اوراکل

لری الیسون شغل‌های زیادی را تجربه کرد و علاقه فراوانی به کوهستان و قایق‌سواری پیدا کرد. با اینکه از شغل برنامه‌نویسی راضی بود ولی عاشق آن کار نبود. لری الیسون به دنبال شغلی بود که همانند قایق‌سواری عاشق آن باشد. با خود گفت اگر شغلی نیست که من عاشق آن باشم پس آن شغل را خلق می‌کنم. شرکت کوچکی راه‌اندازی نمود و بهترین برنامه‌نویس‌ها را استخدام کرد تا بر روی جالب‌ترین و چالشی‌ترین برنامه‌ها کار کنند. در آن زمان لری الیسون فکر نمی‌کرد که شرکت او بیش از 50 کارمند داشته باشد.

 

لری الیسون - محقق کردن رویاها

 

چگونه لری الیسون موفق شد؟

اکنون شرکت اوراکل بیش از 150 هزار کارمند دارد و یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه تکنولوژی می‌باشد. لری الیسون رمز موفقیت شرکت خود را داشتن تیمی برجسته و ایده‌ای دیوانه‌وار بیان می‌کند، ایده ساختن اولین پایگاه داده رابطه‌ای جهان. در آن زمان کارشناس‌های کامپیوتر بر این باور بودند که هر چند می‌شود پایگاه رابطه‌ای ساخت ولی سرعت آن آنقدر نیست که فایده‌ای داشته باشد. گفتن اینکه همه کارشناسان اشتباه می‌کنند، جز نسبت دادن لقب دیوانگی و غرور در آن زمان نتیجه دیگری در بر نداشت.

توصیه های لری الیسون برای دنبال کردن اهداف

لری الیسون می‌گوید، شاید زمانی که دیگران به شما می‌گویند دیوانه‌اید در شرف انجام بزرگترین نوآوری زندگیتان باشید. از تجربه چیزهای جدید نترسید و به دنبال شغلی باشید که عاشق آن هستید و این یعنی موفقیت در زندگی. آرمان و اهدافی داشته باشید که باعث رشد شما شوند و حس هدفمندی و خشنودی به شما بدهند. رویای زندگی شما با رویای دیگران متفاوت است و انتظار نداشته باشید با دنبال نمودن رویای خود انتظارات دیگران را برآورده کنید. غیر ممکن‌ها، ممکن می‌شود، دنیا را تغییر می‌دهید و دنیا هم شما را تغییر می‌دهد. به جستجو ادامه دهید.

 

آموزش فروش در آمازون


شغل شما بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه‌تان باشد، در حس و حال و موفقیت شما بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه مند هستید، مطالعه مقاله فروش در آمازون را به شما پیشنهاد می کنیم.

لری الیسون - محقق کردن رویاها

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3

تعداد امتیازها: 2

کلمات کلیدی
رمز موفقیت

نظرات کاربران

2 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط