تاریخچه آمازون از زبان جف بزوس (موسس آمازون)

  • 27 فروردين 1398
  • 5278
  • 15

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

جف بیزوس میلیاردر

جف بیزوس، موسس کمپانی بزرگ آمازون همانطور که می دانید کار خود را با فروش کتاب آغاز کرد. او در پی تلاش و پشتکار خود اکنون صاحب یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین جهان است. فروشگاهی به نام آمازون دات کام که نام و لوگوی آن برای تمامی مردم جهان آشنا است. او در دوران مدرسه جزء دانش آموزان با استعداد بوده است و از همان ابتدا به اهداف بزرگ فکر می کرده است. با تماشای این مصاحبه می‌توانید بیشتر با این فرد موفق و ثروتمند جهان آشنا شوید.

لذت بردن از زندگی از دیدگاه جف بیزوس

او لذت از زندگی را در به حداقل رساندن حسرت‌ها می‌داند. این نکته بسیار مهم و تأمل برانگیز است. با تماشای دقیقه 4 ویدیو می‌توانید بیشتر با نگرش او آشنا شوید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

تصمیمات مهم و جذاب جف بیزوس

او جزء افرادی است که با تصمیم گیری‌های خود انقلابی بزرگ هم در زندگی شخصی خود و هم در سطح جهانی ایجاد کرد. بر خلاف اینکه تعداد زیادی از مردم گمان می‌کنند افراد ثروتمند جهان از ابتدا ثروتمند بوده اند، اما جف بزوس در این مصاحبه به خوبی بیان می‌کند که کار خود را چگونه شروع کرد و اکنون صاحب تعداد زیادی انبار آمازون در کشورهای مختلف است و جز افراد ثروتمند جهان به شمار می‌رود.

سهام شرکت آمازون و ثروت جف بیزوس

با تماشای دقیقه 6 ویدیو می‌توانید از ثروت جف بیزوس مطلع شوید. رسیدن به موفقیت و ثروت نیازمند پذیرفتن ریسک ‌هایی می‌باشد. البته این بدان معنا نیست که شما حساب نشده ریسک کنید ولی باید در این مسیر روحیه ریسک پذیری را داشته باشید.

پتانسیل رشد کمپانی آمازون

آمازون قدرت رشد و پیشرفت بسیاری دارد و این موضوع را از سخنان و پیش بینی‌های موسس آن می‌توان به خوبی دریافت کرد. او به اهداف و گسترش برند خود ایمان دارد. در حقیقت به خاطر باور به اهدف و داشتن تیمی قوی و متخصص است که آینده آمازون را با رشد و دستاوردهای بسیار، تصویرسازی می‌کند.
برنامه‌های هیرو تایم با این هدف تهیه می‌گردد تا با چشم اندازی زیباتر به زندگی و کسب و کار نگاه کنیم. قرار نیست در نقطه شروع همه چیز مهیا باشد، قرار است شما با الگو برداری از افراد موفق در زمینه مورد علاقه خود از آن نقطه شروع کنید و به این باور برسید که تمام افراد موفق و ثروتمند جهان هم مانند شما یک نقطه شروعی داشته‌اند. زندگی در این دنیا زمانی معنا پیدا می‌کند که شما برای اهداف خود تلاش کنید و شادی رسیدن به آنها را در تمام لحظات زندگی خود احساس کنید.

تاریخچه آمازون از زبان جف بزوس (موسس آمازون)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

15 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط