افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نقش خودآگاهی در موفقیت

خلاصه فایل دانلود رایگان :
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع تاثیر خودآگاهی در زندگی صحبت کنم. برای موفقیت در زندگی نیازمند رشد شخصی هستی. ممکن است هر روز تلاش نمایی که شخصیت خود را ارتقا دهی و به فرد موفق‌تری تبدیل شوی.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 8.1k
  • 5
نقش خودآگاهی در موفقیت

چقدر خودت را می‌شناسی؟ چه تعریفی از شخصیت خود داری؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع تاثیر خودآگاهی در زندگی صحبت کنم. برای موفقیت در زندگی نیازمند رشد شخصی هستی. ممکن است هر روز تلاش نمایی که شخصیت خود را ارتقا دهی و به فرد موفق‌تری تبدیل شوی. ولی در این مسیر رفتارها و نظرات دیگران هم ممکن است برای تو مهم باشد و روی تو تأثیر بگذارد. در این ویدیو می‌خواهم به بررسی این موضوع بپردازم. با من همراه باش.

 

اهمیت و تاثیر خود آگاهی در زندگی

 

رسیدن به تعریفی مشخص از شخصیت خود

در گام اول، ابتدا به تعریف شخصیت کنونی خود بپرداز. سپس بررسی کن که تمایل داری به چه شخصیتی تبدیل گردی. با این اقدام به تعریف دقیق‌تری نسبت به شخصیت خودت دست می‌یابی. با تماشا این ویدیو راهکاری در این خصوص برای تو دوست خوبم ارائه می‌گردد که در این زمینه به تو کمک خواهد کرد.

بررسی اهمیت نظرات دیگران در موفقیت یا عدم موفقیت

استفاده از نظرات دیگران هم می‌تواند تو را در مسیر موفقیت‌های بیشتر قرار دهد و هم نتیجه برعکس داشته باشد. شاید افراد زندگی تو در فرکانس منفی و بدی باشند که استفاده از نظرات آنها نه تنها به تو کمکی نخواهد کرد، بلکه به ضرر تو تمام خواهد شد. بسیاری از مشکلاتی که اکنون در جامعه وجود دارد به این خاطر است که افراد نمی‌توانند به راحتی با هم صحبت کنند. بنابراین برای بهره مندی از نظرات دیگران سعی کن مهارت صحبت کردن صحیح و راحت را به خوبی یاد بگیری.

راهکارهایی برای برخورد صحیح با نظرات دیگران

در این خصوص 2 راهکار را معرفی می‌ نمایم.

  • راهکار اول: بخش زیادی از مکالماتی که نتیجه مثبتی برای زندگی تو ندارد را کاملاً حذف کن.
  • راهکار دوم: برای خودت فیلتر ذهنی بساز. در دوره پاراسل زندگی ساخت فیلتر ذهنی کاملاً توضیح داده می‌شود و نکات مهمی در این خصوص بیان می‌گردد. با یادگیری و استفاده از این 2 راهکار بسیاری از مسائل در این خصوص برای تو برطرف می‌گردد چرا که یاد گرفتی به شیوه‌ای صحیح با نظراتی که فکر می‌کنی به ضرر زندگی تو هستند برخورد نمایی و بهترین مسیر را برای زندگی خود انتخاب کنی.

ملزومات کسب موفقیت در زندگی

برای رسیدن به موفقیت نیازمند مهارت و ساخت نگرش صحیح هستی. این 2 مورد همراه با هم نتیجه خوبی را برای تو رقم خواهند زد. عدم وجود هر یک از آنها تو را از مسیر پیروزی دور می‌سازد.

هر چند وقت یکبار، جایگاه خود را در مسیر موفقیت بررسی کن

درست است که در مسیر اقدام قدم گذاشته‌ای ولی لازم است هر چند وقت یکبار جایگاه خود را در این مسیر بررسی نمایی تا مطمئن شوی که از مسیر اصلی خارج نشده باشی. با توجه به اهداف و مواردی که در مرحله اول برای رسیدن به شخصیت ایده آل خود تعریف نمودی، اکنون زمان آن رسیده که بررسی کنی تا چه حد در این مسیر پیشرفت کرده ای. اگر مسیر را اشتباه انتخاب نمایی، چنانچه ساعت‌ها نیز در طول روز برای آن تلاش کنی باز هم به دستاوردهای دلخواه خود دست نمی‌یابی.

خصوصیات لیدرها و رهبران موفق

قبل از اینکه رهبر جامعه یا تیمی باشی، ابتدا رهبر زندگی خود باش. آیا می‌توانی به خوبی تصمیم بگیری؟ نسبت به کارها و اقدامات زندگی خود قدرت کنترل داری؟ اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا زندگی شادتر و موفق‌تری را تجربه نمایی از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/importance-of-self-consciousness-in-life
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
حبیب گفته:
۰ | ۰

استاد واقعا که شما خیلی عالی هستید همین قسم که من عاشق صحبت های انگیزشی شما هستم هممین قسم عاشق ویدوهای شماه هم هستم واقعا ویدوهای که شما می سازید خیلی با کیفت عالی ودر عین حال خیلی از طبیعت های زیبا اسفاده میکنید که واقعا بیننده‌ای شما را وادار می سازد که یک بار تماشا کند.
من همیشه ازکیفیت ویدوهای شما هم لذت میبرم.
موفق باشید

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما حبیب عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دیدگاه های شما ما را در رسیدن به موفقیت های بیشتر یاری می رساند. از حضور پر مهر شما در خانواده عزت خواه دات کام کمال تشکر را داریم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
مهیار گفته:
۰ | ۰

موفقیت را زیبا تعریف و توصیف کردید
سپاس

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما مهیار عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط