چگونه میلیاردر شویم؟ بخش دوم

  • 26 شهريور 1397
  • 3444
  • 11

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و پیروز باشی.

افراد میلیاردر

در قسمت یازدهم برنامه بیزینس تایم به ادامه موضوع بخش اول این برنامه یعنی چگونه میلیاردر شویم، می‌پردازیم. ویژگی‌ها و شیوه نگرشی که مطرح می‌گردد، متعلق به افرادی می‌باشد که یک کمپانی میلیاردی ساخته‌اند. اگر بتوانید خود را تغییر دهید و این صفات را در خود پرورش دهید، طبیعتاً می‌توانید یک میلیونر خود ساخته شوید. چنانچه قسمت اول ویدیو چگونه میلیاردر شویم را مشاهده نکردید، ابتدا آن را تماشا نمایید. با ما همراه باشید.

 

حل مشکلات در مسیر بیزینس

 

توانایی حل مشکلات در مسیر بیزینس و کسب و کار

شما در بیزینس در حال ادامه مسیری هستید که قرار است مشکلات را در این پروسه حل کنید. هر چقدر شما بتوانید مشکلات بیشتری را حل کنید، می‌توانید درآمد بیشتری کسب نمایید. اگر شما مشکلاتی را حل کنید که همه افراد می‌توانند آنها را برطرف سازند، طبیعتاً رقابت در کار شما افزایش می‌یابد. چون همه افراد می‌توانند آن کار را انجام دهند. ولی زمانی که یک موضوع خیلی سخت و غیر قابل حل می‌شود و فردی آن را حل می‌کند، بیان می‌شود که آن شخص این فرمول را پیدا نموده است. در نتیجه به درآمد بالایی نیز دست می‌یابد. مانند اپلیکیشن ها و محصولات مختلفی که در دنیا ساخته می‌شود. همه این موارد براساس نیاز تولید می‌شوند و زمانی که شما بتوانید مشکل و نیاز را برطرف نمایید طبیعتاً می‌توانید به درآمد بیشتری نیز دست یابید.

مدیریت پول را یاد بگیرید

در دقیقه 4 ویدیو در خصوص اهمیت این موضوع توضیحات و راهکارهای مناسبی ارائه می‌گردد. چرا که توجه به این مقوله یکی از نکات مهم در کسب و کار و بیزینس می‌باشد و بی توجهی به آن باعث ایجاد نتایج ناخوشایندی می‌گردد.

در بیزینس و کسب و کار خود صبور باشید

بینهایت صبور باشید. صبر، تلاش و مقاومت از موارد مهم در زندگی و کسب و کار می‌باشد. به وسیله صبر و مقاومت شما می‌توانید دستاوردهایی را برای خود رقم بزنید که تا سال‌ها از نتایج آن لذت ببرید. در دقیقه 8 ویدیو این نکته مورد بررسی قرار می‌گیرد.

افزایش قدرت یادگیری در کسب و کار

هیچ گاه در طول زندگی و بیزینس خود، یادگیری را کنار نگذارید. زمانی که یادگیری را از برنامه خود حذف کنید متوجه شکست‌ها و ضربه‌هایی در زندگی خود خواهید شد. برای تقویت یادگیری می‌توانید از راهکارهای مختلفی استفاده نمایید که در دقیقه 14 ویدیو، راه حل‌ها و مواردی در این خصوص بیان می‌گردد که شما را در این مسیر راهنمایی خواهد کرد.

رویای زندگی خود را خلق کنید

بهتر است کمی تاثیر نابه سامانی شرایط در زندگی را در نظر نگیرید و به این موضوع فکر کنید که خودتان برای بهبود زندگی و کسب و کار خود چه اقدامات و تلاش‌هایی انجام داده‌اید، چه عکس العملی در برابر مشکلات از خود نشان دادید، چه میزان از زمان خود را صرف مطالعه و یادگیری نمودید و... خیلی از مواقع خود ما هستیم که می‌توانیم با اقدامات و راهکارهای صحیح شرایط و اوضاع زندگی خود را حتی در شرایط سخت کنترل نمود و بهبود ببخشیم. پس تصمیم بگیرید، از راهکارهای درست کمک بگیرید و دائم خود را بروز کنید. نکته‌های بیان شده در این قسمت از برنامه بیزینس تایم شما را در این زمینه یاری می‌کند تا رویای زندگی خود را دنبال نموده و آن را خلق نمایید. چنانچه قسمت قبل این برنامه با موضوع چگونه میلیاردر شویم-بخش اول را مشاهده ننموده اید، کلیک نمایید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
احمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با درود . سپاس ازشما آقای عزت خواه گرامی
به خاطر ویدئو های خوبتان و بیشتر به خاطر ترویج کتاب خوانی در مطالب عنوان شده توسط شما .
واقعاً کتاب خوانی باعث تغییرات مناسب در زندگی مان می شود .

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما احمد عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام. بله درست است دوست عزیز مطالعه و کتاب خوانی یکی از اصلی ترین گام ها در مسیر موفقیت می باشد و مطمئنا بدون مطالعه و یادگیری نمی توان آنطور که شایسته است به نتایج دلخواه دست یافت. قرار گرفتن در مسیر یادگیری و مطالعه اثرات مثبت و سازنده خود را در تمام ابعاد زندگی ما می گذارد، به خوبی متوجه این تغییر خواهیم شد و از آن لذت خواهیم برد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Masoud در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

جناب عزت خواه سلام وقت بخیر
به شما تبریک میگم واقعا فروشنده خوبی هستید

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مسعود عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ممنون از ابراز لطف و محبت سرشار شما .نظرات محبت آمیز شما، تیم عزت خواه را در هدف بزرگ خود که یاری رساندن هر چه بهتر و بیشتر به شما دوستان است مصمم تر میکند.

موفق و سربلند باشید.

پاسخ

اشکان در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

داستان فوق العاده زیبا
سالها پیش پسربچه ی فقیری ازجلوی یه مغازه ی میوه فروشی رد میشد که بطور اتفاقی چشمش به میوه های داخل مغازه افتاد، صاحب مغازه که پسرک را تو اون حال دید دلش سوخت ورفت یه سیب ازروی میوه ها برداشت و دادبه پسربچه.پسربچه باولع زیادسیب رابه دهانش بردو خواست یه گازمحکم به سیب بزند که یه فکری به ذهنش خطورکرد، اون باخودش گفت بهتره این سیب را ببرم دم یه مغازه ی دیگه و بادوتا سیب کوچکتر عوض کنم و این کارا انجام دادو بعدیکی از سیبها راخورد و اون یکی راهم به یه نفر فروخت و باپولش دوباره دوتا سیب خرید و این کار را اینقدر انجام داد تا اینکه تونست یه مقدارپول جمع کنه وبعدش با این پول ها دیگه برای خرید سیب سراغ میوه فروش نمیرفت و مستقیمأ از جایی که میوه فروش میوه تهیه میکرد میوه میخرید.چندسال گذشت و حالا دیگه اون پسرک بزرگترشده بودو با این کارش موفق شده بود مغازه ای دست وپا کنه و کم.کم بااین مغازه اوضاع مالیش خوب شده بود. اون جوان دیگه به این پول ها راضی نمیشد وسعی کرد برای خودش یه کاردیگه ای دست وپا کنه وباهمین هدف یه شرکت کوچیک تولیدقطعات الکترونیک دست وپا کردو چندنفر را هم سرکار گذاشت چندسالی گذشت واون شرکتش راگسترش داد و بجای چند نفر، چندین هزار نفر رو استخدام کردو بجای تولید قطعات شروع به ساخت موبایل ولب تاب کرد و موفق به تولید بزرگترین و باکیفیت ترین موبایلهای دنیا شد، اون شخص کسی نبود بجز “استیوجابز” مالک معتبرترین برند موبایل و لب تاب دنیا “اپل”
اون توی یه مصاحبه گفته علت اینکه شکل مارک جنسهای من عکسه سیبه، به این دلیله که یادم نره کی بودم و هرگاه خواستم مغرور بشم گذشته م رو بادیدن این سیب به یادبیارم…

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اشکان عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از شما برای ارسال این داستان زیبا و الهام بخش سپاسگزاریم. سرگذشت موفقیت آمیز بزرگان همواره می تواند به افرادی که در ابتدای راه هستند انگیزه تلاش بدهد. امیدواریم شما نیز در راه رسیدن به رؤیاهای خود موفق باشید. 

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

mana در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود بر استاد عزیز و تیم پشتیبانی
هر کاری که هر فردی انجام میدهد ماهم میتوانیم انجام بدهیم به شرط اینکه سیستم عصبی خود را درست به روش او فعالش کنیم یعنی اگر انجام کاری برای کسی ممکن بوده برای ما هم ممکن است این همان فن تقلیداست که در کتابها خوانده ایم.معمولا در این جور موقعها مابه نتایجی که فردگرفته است توجه می کنیم در حالیکه نگرش و راهکاری را که آن فرد داشته است باید برایمان مهم باشد. بچه ها خیلی سریع کارها را تقلید کرده و به مدل آن می شوند و به همین سادگی می توان از بچه ها درس بگیریم. مثلا یک نفر در درس خواندن موفق است باید دقیق ببینیم چه کار می کندو چه روشی دارد و از آن می توانیم استفاده کنیم. یعنی روشی که از دیگران است که آنرا یاد گرفته که سالهاست دارند آن کار را می کنند نه فقط برای یکی دوبار یعنی خودش سالهاست که دارد آن کار را می کند و نتیجه هم می گیرد وقتی عین روش موفق از دیگران عمل کنیم خیلی زودتر از او به نتیجه می رسیم.
زمانی این روش به ما کمک می کند که برای استفاده از آن نمونه ها انرژی و کوشش به خرج دهیم فقط دانستن آن کافی نیست بلکه عمل کردن به آن مهم است وگرنه این ابزار هم نمی تونه کمک شایانی به ما بکنه یعنی همان خواستن آفریدن مهم است بخواهیم و بدانیم وخلق می کنیم و پیشروی داریم .
یک قسمت علم این کار است و نقطه دیگری عمل کردن است که در یک راستا است زمانی که این دو با هم باشند بسیار نتیجه بخش خواهند بود لازمه که بخواهیم این کار را انجام دهیم زمان لازم را برایش بگذاریم و نهایت تلاش خودرابه کار گیریم که این تلاش هم توام با لذت ما از زندگی انگیزه و امید وتوکل باشد.
اینکه بدانیم دقیقا باید چه کار کنیم وبدانیم باهر کاری نتیجه ما چه خواهد شد خیلی مهم و عالی است در این صورت وقت خودرا بیهوده هدر نمی دهیم بیهوده هر کاری را انجام نمی دهیم چرا باید کاری را انجام دهیم که از نتیجه اش مطمئن نیستیم . آن آزمون و خطاها توسط افرادی هوشمند و دانا مثل استاد عزت خواه عزیز انجام پذیرفته است و خیلی هم راحت آنرا برای ما باز گو می کنند صادقانه و با خلوص نیت . تنها کاری که ما لازم است آن را انجام دهیم این است که در ابتدا مطالعه کردن را همیشه انجام دهیم و افراد موفقی را در حوزه ای که می خواهیم را پیدا کنیم و آنان که به موفقیتهای قابل توجه دست پیدا کردند را الگو قرار دهیم.
خدایا ثروت را همیشه همراه ما قرار بده

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مانا عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از همراهی صمیمانه شما و تبادل اطلاعاتتان با ما و دیگر کاربران بینهایت قدردان شما هستیم. بله درست است ما باید در ابتدا اهداف خود را تعیین نماییم و بدانیم چه هدف و رویایی در زندگی داریم سپس با مطالعه و استفاده از تجربه افراد موفق در جهت تحقق آنها قدم برداریم. مسلما با این روش شاهد دستاوردهای بیشتری نیز در زندگی خود خواهیم بود. باعت خشنودی و افتخار ما می باشد که شاهد موفقیت همه شما کاربران و همراهان عزیز مجموعه عزت خواه دات کام باشیم تا از موفقیت های شما انرژی و انگیزه دریافت نموده و مسیر خود را هر چه بهتر و هموارتر ادامه دهیم.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

مهیار در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به استاد عزیز و همه ی دوستان هم فرکانسی من. من واقعا خدارو شکر میکنم که تو این فرکانس فوق العاده هستم و دارم کلی لذت میبرم واقعا خداروشکر میکنم.استاد عزیز من 20 سال سن دارم و کلی خوشحالم که دارم کلی از اتفاق های زندگیمو دونه به دونه خودم دارم میسازمش اجراییش میکنم .من کامنت تاحالا کم گذاشتم داخل سایت ولی انقد نتایج عالی توی 3 4 ماهی که تو این فرکانس بودم گرفتم که کلی همه ی شما و دوستان عزیزم رو دعا میکنم که فقط به این نتیجه برسن که خودشون خالقن،خالق اتفاقای قشنگ زندگیشون.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهیار عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه عزیز اعلام نموده و برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم. خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. تلاش‌های ارزنده شما در مسیر موفقیت قابل ستایش است.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

رضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود فراوان
استاد باور کنید شما جزئی از خانواده من هستید.
بنا به دلایلی دو سه ماهی هست که نه فایلی گوش کردم و نه به سایت سر زدم.الان یهویی حس کردم خیلی دلم براتون تنگ شده،انگار که داداشمو چند ماهه ندیدم.
اومدم به سایت سر زدم. وای خدای من چه خبره. این همه فایل اومده که من ندیدم.
خدا خیرتون بده.
شاد و پیروز باشید

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه عزیز اعلام نموده و برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

اکبر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عزیزم و تیم بسیار خوبشون
خواستم یه تجربه فوق العاده از خودم رو با دوستان عزیزم به اشتراک بذارم . دوستان عزیزم قانون مهمی هستش که تازه درکش کردم و اون هم اینه که همیشه بین فرکانس های ارسالی ما به جهان هستی و نتایج متناسب با اون فرکانس ها 2 تا پارامتر خیلی مهم هستند: 1- اختلاف زمانی 2- شدت فرکانس
1- اختلاف زمانی:
یعنی همیشه بین فرکانس های ارسالی توسط ما و ورود نتایج یک فاصله زمانی وجود داره و خب این خیلی اوقات به نفع ماست. چون اگر قرار بود به محض اینکه یه فرکانسی ارسال کنیم نتیجه بوجود بیاد، شاید ما تا الان زنده نبودیم. چون بیشتر ما خیلی از اوقات افکار منفی ای رو در ذهنمون داشتیم که در صورت ورود سریع نتایج به زندگیمون ممکن بود اتفاقت خیلی بدی رو تجربه کنیم. ولی باز هم خدا این امکان رو قرار داده که فرصت تغییر افکارمون و فرکانس های ارسالی رو داشته باشیم تا نتایج بهتری رو تجربه کنیم.
2- شدت فرکانس:
هرچقدر که شدت فرکانس ارسالی بیشتر باشه و فرکانس رو با تمام وجود و احساساتمون(طوری که تک تک سلول های بدنمون احساسش کنه) ارسال کنیم نتایج بزرگتر خواهند بود. معمولا از زمانی که ما روی باورهامون کار میکنیم، فرکانس های ارسالی در ابتدا ضعیف ترند و خب نتایج هم خودشون رو به صورت نشانه های کوچکتری نشون میدن که به ظاهر ممکنه بی اهمیت به نظر برسن و هرچقدر ما این نشانه ها را بیشتر ببینیم و تایید کنیم، فرکانس های ارسالی ما هم قوی تر خواهند شد و نتایج به تدریج بزرگتر و بزرگتر میشوند.
و اینجا هم دقیقا به نفع ماست. وقتی که ما فکر بدی رو در ذهنمون مرور میکنیم، نشانه های کوچک ناخوشایندی رو تجربه میکنیم که اگر حواسمون باشه، این فرصت رو داریم تا اون افکار را کنترل کنیم و با این کار جلوی اتفاقات بزرگتر بعدی را بگیریم. ولی اگر حواسمون نباشه، فرکانس ارسالی قوی تر خواهد شد و این نشانه ها به تدریج بزرگتر میشن و نتایج منفی بزرگتری رو وارد زندگیمون میکنن.
خدا را شکر میکنم. شاید باورتون نشه چن روزی هست که فکرم مشغوله. باید کسب و کارم را بهتر کنم. تو این وضع اقتصادی بد باید کاری بکنم.
این ویدئو واقعا برای من مثل یه هشدار بود. سپاس

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اکبر عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از تبادل اطلاعات خود با ما و سایر کاربران مجموعه عزت خواه دات کام بینهایت قدردان شما هستیم. مطالب بسیار مفید و آموزنده ای بود. بله کاملا درست است در هر شرایط نابه سامانی در نهایت همه چیز به خود ما و عملکرد ما بستگی دارد. اگر به درستی بیندیشیم، تصمیم بگیریم و اقدام نماییم و مطالعه را سرلوحه مسیر خود قرار دهیم بی شک می توانیم با ارسال و دریافت فرکانس های مثبت حتی در شرایط سخت نیز زندگی شادتر و بهتری را برای خود بسازیم. پس باید استاد تغییر باشیم نه قربانی آنها تا دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل نماییم. از رضایت شما بسیار خرسندیم و مایه خوشحالی و مسرت ما می باشد که این ویدیو برای شما مفید و جذاب واقع شده است.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

هانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود بر استاد عزیز
مهم ترین وظیفه ما نماندن در احساس بده، و مسئله تغییر زاویه دید است، مهم ترین وظیفه ما تلاش برای لیشتر ماندن در احساس بهتر است .
وقتی یقین داری که جهان هرگز خلاف قوانینش رفتار نمی کند.
اگر می خواهی تغییر کنی در شروع کار باید از تمام اراده ت کمک بگیری، منظورم این است که تمام اراده ت را در خدمت بگیری ، بخش عمده یی از آن را.
و درآخر باز از استاد عزیز تشکر میکنم . من تصمیم های بزرگی گرفتم. متاسفانه کتاب خواندن را فراموش کرده بودم. ولی دوباره تصمیم گرفتم که مطالعه را شروع کنم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما هانی عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله درست است دوست عزیز، ساخت حال خوب و اقدام برای تغییر وظیفه هر انسانی برای شاد زندگی کردن می باشد که با انجام این وظیفه اول و بیشتر از همه به خودش کمک می کند. رسیدن به اهداف و رویاها نیازمند به کار گیری تلاش و اراده قوی می باشد. چشیدن طعم شیرین موفقیت تنها با پشتکار و تلاش محقق می گردد. مایه افتخار و دلگرمی ما می باشد که مطالب و ویدیوهای سایت عزت خواه دات کام باعث شده است شما تصمیمات درستی در جهت ساخت زندگی بهتر اتخاد نمایید. موفقیت شما در تمامی امور باعث شادی ما می گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

علیرضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود استاد عزیز
خیلی خیلی ممنونم از همه وقتی که میذارید و باعث افزایش و رشد آگاهی ما نسبت به دنیای هستی میشید.
خدا رو شکر که شما هستید

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علیرضا عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

هلیا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض خدا قوت
اما انگار تمام چیزی که دنبالش هستیم تو وجودمونه… اون بیرون نیست. همه ما زمین را به طور منحصر به فردی حفر میکنیم و درست وقتی که شیوه حفر کردن خودمون را پیدا کردیم اونوقته که خیلی راحت میتونیم گنجی را پیدا کنیم که با سیستم حفر کردن ما همخوانی دارد.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما هلیا عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله دوست عزیز خیلی از مواقع راه رسیدن به موفقیت و رویاها در وجود خود ما می باشد و از آن غافل هستیم. اگر نسبت به توانایی ها و مهارت های خود آگاه باشیم و به درستی از آنها استفاده نماییم بی شک شاهد موفقیت های بیشماری نیز خواهیم بود. از اینکه ما را همراهی می کنید و نظرات خود را برای ما ثبت می نمایید بینهایت قدردان شما هستیم.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

salman در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
خیلی خوشحال شدم
منتظر قسمت دوم بودم. عالی بود.
پیش به سوی ثروت...........

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سلمان عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که شاهد خوشحالی و رضایت شما هستیم. از اینکه خالصانه و با جدیت ما را همراهی می کنید، از شما بینهایت سپاسگزاریم. همراهی شما باعث افتخار ما می باشد. ما نیز برای شما زندگی مملو از شادی و ثروت را آرزومندیم.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

مطالب مرتبط