مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد میلیاردی از اینترنت

توضیحات کوتاه :
در این مقاله مطالب بسیار مهمی بیان می‌گردد و برای افرادی مفید است که مصمم هستد و رویای میلیاردر شدن را دارند. رویایی که افراد زیادی به آن دست یافته‌اند و تعدادی هم به دنبال دستیابی آن هستند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
کسب درآمد میلیاردی از اینترنت

 

 

 

خلاصه ای از مقاله

همه ما به دنبال پولدار شدن هستیم. اما چه کسانی میلیاردر می‌شوند؟ چه ویژگی باید داشته باشند و چه کاری را باید انجام دهند تا در نهایت بتوانند به یک میلیاردر خودساخته تبدیل شوند. نکات مهمی در این مقاله مطرح می‌شود که می‌تواند شما را برای شروع مسیری جدید آماده سازد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

تحقق رویای میلیاردر شدن

اگر از نظر مالی در زندگی خود رضایت دارید و به دنبال افزایش درآمد نیستید، این مقاله نمی‌تواند برای شما مفید باشد. در این مقاله مطالب بسیار مهمی بیان می‌گردد و برای افرادی مفید است که مصمم هستد و رویای میلیاردر شدن را دارند. همه ما به دنبال پولدار شدن هستیم. اما چه کسانی میلیاردر می‌شوند؟ چه ویژگی باید داشته باشند و چه کاری را باید انجام دهند تا در نهایت بتوانند به یک میلیاردر خودساخته تبدیل شوند. نکات مهمی در این مقاله مطرح می‌شود که می‌تواند شما را برای شروع مسیری جدید آماده سازد. به شما پیشنهاد می‌کنیم یک کاغذ و قلم بردارید و نکات لازم را یادداشت نمایید.

 

کسب درآمد بدون وقفه به صورت آنلاین

 

استراتژی افزایش درآمد

فرض کنید یک مربی در یک باشگاه در حال فعالیت است و فوق‌العاده موفق می‌باشد و درآمد خوبی نیز دارد. تصور کنید این مربی برای هر جلسه 50 دلار دستمزد دریافت می‌کند. او می‌تواند روزانه به 5 نفر در باشگاه آموزش دهد و در هر روز 250 دلار کسب درآمد ‌کند. با ادامه کار خود طبیعتاً مشتری‌های بیشتری پیدا می‌کند چون هر روز در حال به‌روزرسانی فعالیت خود می‌باشد و این امکان برای او فراهم است که به درآمد روزانه 500 دلار هم برسد. ولی هر روز در یک ماه، نمی‌تواند آن کار را انجام دهد. مثلاً 20 روز در یک ماه می‌تواند این کار را انجام دهد. آیا این شخص می‌تواند روزانه به 100 نفر آموزش دهد؟ مسلماً نه. پس از چه طریقی می‌تواند درآمد خود را افزایش دهد؟ بسیاری از شغل‌ها در دنیا این مشکل را دارند و افراد نمی‌توانند درآمد خود را افزایش دهند. این فرد می‌تواند برای رسیدن به این هدف یک کورس آنلاین بسازد و از طریق شبکه‌های ارتباطی یا اپلیکیشن با مشتری‌های خود در ارتباط باشد، به صورت آنلاین به آنها برنامه غذایی بدهد و... پس باید شیوه کار خود را تغییر داده و به‌روز کند.

کسب و کار خود را اتوماتیک کنید

افراد در دنیا برای ارزش‌ها هزینه می‌کنند. آن‌ها در قبال اینکه مثلاً شما چند ساعت کار کردید، هزینه نمی‌کنند. برای مثال فردی که شغل او نظافت و تمیز کردن منازل است، می‌تواند برای این کار چند ساعت زمان بگذارد و کار خود را به درستی انجام دهد، همچنین می‌تواند چندین روز برای انجام این کار زمان صرف کند. زمانی که شما یک تلفن همراه خریداری می‌کنید بعد از پرداخت هزینه آن، از فروشنده نمی‌پرسید که چند ساعت زمان صرف کردید تا این گوشی را بسازید؟ کارخانه اپل چقدر زمان برای ساخت این موبایل صرف کرده است؟ مهم این است که اکنون این محصول این مقدار ارزش دارد. پس باید به سمت شغل‌هایی پیش رویم که زمان را تا جایی که امکان‌پذیر است، کاهش دهیم. شغل‌هایی که قابلیت اتوماتیک شدن را دارند. اگر شغل شما قابلیت اتوماتیک شدن را داشته باشد، شما می‌توانید با این کار درآمد خود را افزایش و زمان را کاهش دهید.

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد اینترنتی مطمئن

کسب درآمد اینترنتی

 

اجرای تکنیک‌های متقاعد کردن مشتریان و فروش بیشتر

کسانی در دنیا می‌توانند به خوبی کسب درآمد کنند که از این توانایی برخوردار هستند که مشتری خود را متقاعد سازند که این بهترین محصول است. زمانی که بتوانید این حس را در مشتری خود ایجاد کنید، طبیعتاً آن مشتری خرید را انجام می‌دهد و شما نیز به درآمد می‌رسید. پس اگر در مسیر بیزینس خود بتوانید دیگران را به خوبی متقاعد کنید، شما می‌توانید برنده مارکت باشید. زمانی که استیو جابز اپل را ساخت، خیلی از افراد اظهار کردند که این سیستم با سایر سیستم‌ها فرقی ندارد. ولی او بارها تکرار می‌کرد که این محصول فرق دارد و توانست آنها را متقاعد سازد که این محصول متفاوت است. هر شغلی که دارید باید بتوانید، دلایلی را مطرح نمایید که مشتری برای محصول و سرویس شما پول پرداخت کند. باید مشتری را متقاعد کنید که اگر مبلغی را برای محصول شما پرداخت می‌کند حقیقتاً ارزش محصول شما همین میزان است و کمپانی‌های بزرگ به همین روش ساخته می‌شوند.

چگونه در ذهن مشتری نفوذ کرده و او را به خرید ترغیب کنیم؟

اگر در مسیر بیزینس خود اینگونه بیندیشید که محصول شما برای تمامی افراد کاربرد دارد، شما در مسیر اشتباهی هستید. شما باید بفهمید که مشتری شما چه کسی می‌باشد و از دنیای ذهنی و نیازهای او آگاه شوید تا بتوانید یک کمپانی میلیاردی بسازید ولی اگر به این موضوع توجه نکنید و ندانید مخاطب و مشتری‌های شما چه کسانی هستند، نمی‌توانید به درجه بالایی از موفقیت برسید. سعی کنید آدم‌ها را خوب بشناسید. قبل از اینکه پای میز معامله بروید، مشتری را بشناسید و بررسی کنید سرویسی که به او ارائه می دهید، چقدر به آن چیزی که می‌خواهد نزدیک است. افراد برای مواردی پول پرداخت می‌کنند که به آن نیاز دارند. آیا شما این استراتژی را می‌توانید در ذهن او بسازید؟ اگر نتوانید این ذهنیت و اطمینان خاطر را برای او فراهم کنید، طبیعتاً نمی‌توانید محصول خود را بفروشید. تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا افراد برای خرید گوشی اپل مبلغ زیادی را هزینه می‌کنند؟ چون این کمپانی استراتژی برای مشتریان خود فراهم کرده است که مشتری احساس می‌کند که الان به این گوشی همراه نیاز دارد و ارزش بالایی برای آن قائل است بدین معنا که در مقابل پولی که پرداخت می‌کند ارزش بیشتری را دریافت می‌کند.

تیم سازی، کلید موفقیت بیزینس ها

اگر این شیوه فکر کردن را در خود پرورش دهید، به مرحله بعدی یعنی استخدام افراد نزدیک خواهید شد. این استخدام فقط به معنی داشتن کارمند نیست. این مورد می‌تواند شریک شما باشد و به شما پیشنهاد یک شراکت را بدهد، می‌تواند پیدا نمودن یک هم مسیر برای ساخت و راه اندازی بیزینس باشد و... بنابراین باید بدانید که اگر می‌خواهید یک بیزینس بسیار بزرگ بسازید، به تنهایی امکان پذیر نیست. اگر نگرش شما اینگونه است که فکر می‌کنید همه چیز را فقط خودتان بلد هستید و فقط شما می‌توانید تمام کارها را انجام دهید، در مسیر کسب‌وکار موفق نخواهید بود. شما نیازمند تیم‌سازی هستید تا آنها به شما در مسیر این بیزینس کمک کنند. مانند یک قایق که چندین نفر برای حرکت آن پارو می‌زنند، شاید شما آن فردی باشید که به آنها جهت می دهید و آنها را کنترل کنید ولی در نهایت شما به این تیم نیاز دارید تا برای حرکت و به مقصد رسیدن شما پارو بزنند.

 

مقاله پیشنهادی: 9 راه برای ارتقا مهارت های مدیریت تیمی و افزایش عملکرد کارکنان

کسب درآمد میلیاردی از اینترنت


این افراد الزاماً کارمندان شما نیستند می‌توانند افرادی باشند در کنار شما. ولی اینکه شما تشخیص دهید که چه افرادی را وارد بیزینس خود کنید، تعیین کننده مسیر شما خواهد بود. اگر برای همراهی، افراد مناسبی را انتخاب نکنید، نمی‌توانید به نتیجه دلخواه برسید. تمامی شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ نیز به همین روش ساخته شدند. بیل گیتس خود به تنهایی مایکروسافت را نساخت. در کنار او تیم قوی وجود داشت که در موفقیت این فرد تأثیر بسزایی داشتند. متاسفانه در ایران ما کمی در فرهنگ تیم سازی ضعف داریم. خیلی از افراد از اینکه اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند ترس دارند. در صورتی که در دنیا اصل فراوانی حاکم است و مطمئن باشید اگر فرد دیگری هم وارد همین بیزینس می‌شود و به درآمد خوبی هم می‌رسد این درآمد از شما گرفته نشده است. اگر در حال کسب درآمد هستید، حاضر باشید که درصدی از آن را با بقیه به اشتراک بگذارید تا این بیزینس ساخته شده و پیشرفت کند.

شیوه تفکر کارآفرینان

خیلی از کارآفرینان جوان بعد از راه‌اندازی بیزینس با خود می‌گویند زمانی که به درآمد رسیدند، با درآمد حاصل ماشین، خانه و... خریداری می‌کنند. اما این کارآفرینی نیست. اگر به دنبال این هستید که بیزینسی را راه‌اندازی کنید و سریعاً پول و سرمایه را از آن خارج کنید، این بیزینس ورشکست خواهد شد. چون شما به شیوه کارمندی فکر می‌کنید. یک کارآفرین برای خرج درآمد حاصل برنامه‌ریزی نمی‌کند بلکه برای قرار دادن آن در بیزینس خود برنامه‌ریزی می‌کند تا این بیزینس قوی شود. تصمیمات درست، شما را در این مسیر راهنمایی می‌کند. چنانچه تصمیمات و انتخابات درستی اتخاذ کنید هیچ‌گاه شکست‌های خود را گردن شرایط و دیگران نمی‌اندازید.

نکات قانون double ) 2برابر) در کسب و کار

چنانچه مشغول به انجام کاری هستید که از آن طریق کسب درآمد می‌کنید، از خود بپرسید آیا در آینده می‌توانید این درآمد را 2 برابر کنید؟ اگر این امکان فراهم نیست می‌توان گفت شما در مسیر اشتباهی از بیزینس قرار دارید. اگر قصد شما میلیاردر شدن است، باید گام به گام پیش روید. از 1 میلیون شروع کنید و با جدیت ادامه دهید. هیچ گاه از صفر به 1 میلیارد پول نمی‌رسید. برای مثال در شرکت خود هفته اول 1 فروش دارید، هفته دوم، 2 فروش و به همین ترتیب. باید سیستم کاری شما قابلیت 2 برابر کردن را داشته باشد. اگر نتوانید این کار را انجام دهید، ممکن است سیستم شما اشتباه باشد، محصول خود را اشتباه انتخاب کرده باشید یا اینکه کار شما قابلیت اتوماتیک شدن را نداشته باشد. حرکت به سمت بیزینس‌های آنلاین به شما در این مسیر کمک می‌کند. اگر امروز وارد این مسیر نشوید، ممکن است مدتی بعد پشیمان شوید چرا که همه چیز درحال تعییر و اتوماتیک شدن می‌باشد. بعضی از افراد گمان می‌کردند که شغل آنها چندین سال امنیت دارد و می‌توانند بدون هیچ تغییری در همان مسیر ادامه دهند ولی دیگر آن دوران به اتمام رسیده است و اکنون هر روز همه چیز در حال تغییر است. شما به عنوان یک کارآفرین باید درنظر داشته باشید که بیزینس شما حتماً قابلیت اتوماتیک شدن را داشته باشد.

 

درآمد دلاری میلیاردی از اینترنت

 

اهمیت مدیریت انرژی در مسیر کسب موفقیت

ما برای دنبال نمودن اهداف خود نیازمند انرژی هستیم. هدف و رویا می‌تواند به ما انگیزه و انرژی بدهد ولی ما به انرژی فیزیکی نیز نیاز داریم. تلاش نمودن و دنبال کردن اهداف حائز اهمیت می‌باشد ولی باید در کنار آن ورزش کنیم و تغذیه مناسب نیز داشته باشیم. اگر به این موارد بی توجه باشیم طبیعتاً بعد از مدتی دیگر انرژی سابق را نخواهیم داشت. نمی‌توانیم تصمیمات درستی اتخاذ کنیم، نمی‌توانیم به خوبی بیزینس خود را کنترل کنیم و... شاید در ابتدا رفتن به باشگاه و شروع ورزش سخت باشد ولی انجام آن بسیار مهم و ضروری می‌باشد چرا که قرار است شما یک کارآفرین موفق باشید که به تمام نکات و جزئیات نیز توجه می‌کنید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/earn-billions-of-dollars-from-the-internet
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط