درو هوستون - بنیانگذار دراپ باکس

  • 28 فروردين 1399
  • 2777
  • 0

 

ایده شکل گیری و موفقیت دراپ باکس از زبان درو هوستون

چقدر درباره دراپ باکس و بنیانگذار آن شنیده اید؟ فردی که از دوران جوانی شروع به کارآفرینی کرد و توانست شرکت خودش را تاسیس کند. او عنوان می کند هیچ فردی از همان ابتدای مسیر و روز اول، شرکت و تعداد زیادی کارمند ندارد و این کاملا اکتسابی است.
این نکته یعنی موفقیت و پیشرفت ماهیت اکتسابی دارد و هر فردی می‌تواند برای آن اقدام کند. گاهی مسیر موفقیت و سفر به دنیای تغییر تنها با پاسخ دادن به یک مشکل و نیاز شکل می‌گیرد و جرقه آن از جایی نشات می‌گیرد که فردی به فکر حل مشکل باشد و با این کار یکی از اصول موفقیت در زندگی را تعریف کند.

یادگیری مسیر موفقیت با راهکارهای درو هوستون

او در این مصاحبه روش‌هایی که برای طی کردن مسیرش استفاده کرده است را بیان می‌کند. برای مثال مطالعه، استفاده از تجربه دیگران و... جایگاه ارزش‌ها و فرهنگ‌ها در پروسه کاری خود و شرکتی که تاسیس کرده را توضیح می‌دهد، از اهمیت آنها می گوید و ریشه توجه به این موضوع را شرح می دهد. استراتژی خود و مجموعه خود را بیان می‌کند و تاثیر عمل کردن به ارزش ها را بسیار مهم می‌داند.

درو هوستون فرمول مدیریت موفق را چگونه تعریف می کند؟

مدیر موفق بودن یعنی داشتن یک شرکت یا مجموعه موفق. در واقع می توان اینطور گفت که موفقیت یک شرکت به عملکرد مدیر آن و تلاش هایی که برای انتخاب کارمندان و استفاده از نظرات آنها می‌کند، بستگی دارد. پس الزاما نمی‌توان فرمول و قانون مشخصی در این خصوص تعریف کرد اما با تعدادی از راهکارهای ساده و خلاق، می‌توان این امکان را فراهم کرد که افراد در یک مجموعه با علاقه و تعهد کار کنند و موفقیت آن مجموعه را رقم بزنند. با تماشای این مصاحبه جذاب با ما همراه باشید تا بیشتر با استراتژی های موثر این فرد خلاق و تلاشگر آشنا شوید.

 

آموزش فروش در آمازون


شغلی که شما را از المان زمان و مکان جدا می‌کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای شما فراهم می کند، می‌توان در دسته بندی شغل‌های ایده آل قرار داد. مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می‌کنند. برای آشنایی با چنین شغلی مطالعه مقاله فروش در وبسایت آمازون را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

درو هوستون - بنیانگذار دراپ باکس

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

0 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط