مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اقدامات آمازون در خصوص ویروس کرونا

توضیحات کوتاه :
از ابتدای بحران ویروس جهانی کرونا، کمپانی آمازون، امنیت و سلامتی اعضا، مشتریان خود را در راس امور مهم قرار داده است و در این زمینه اقدامات زیادی انجام داده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 17

  • 2.8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
اقدامات آمازون در خصوص ویروس کرونا

 

خلاصه ای از مقاله

آمازون برنامه های زیادی برای مبارزه با ویروس کرونا دارد، در این متن می توانید با برخی از اقدامات آمازون در خصوص ویروس کرونا، مانند تخصیص کمک های مالی و لپ تاپ و تبلت و دیگر وسایل الکترونیکی به افراد نیازمند و همچنین اختصاص دادن زمان خاصی برای خرید افراد مستعد بیماری، آشنا شوید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

اقدامات آمازون در خصوص ویروس کرونا

آمازون برنامه های زیادی برای مبارزه با کرونا ویروس دارد، در ادامه می توانید با برخی از اقدامات آمازون در خصوص این ویروس آشنا شوید.

 

چگونه فروشنده آمازون شویم؟

 

اقدامات آمازون

1. آمازون برای کارکنان خود چه کرده است؟

آمازون برای کارکنان خود برای مبارزه با ویروس کرونا یک هدیه، به ارزش 500 میلیون دلار، پیشنهاد کرده است. تمامی کارکنان و شرکا که در ماه ژوئن همراه آمازون بوده اند، بخشی از این هدیه را دریافت خواهند کرد. بزرگترین نگرانی کمپانی آمازون در مورد سلامتی و امنیت کارکنان است و تصمیم دارد تا حدودا 4 میلیارد دلار صرف هزینه های مرتبط با کرونا و تهیه ی محصولات مرتبط با امنیت مشتریان و کارکنان کند.

شرکت آمازون 150 بروز رسانی انجام داده است؛ از شستشوی مداوم گرفته تا فاصله گذاری اجتماعی و اسپری کردن ضدعفونی کننده ها. به همچنین، برای کنترل سرعت انتشار این ویروس، موارد امنیت فردی مانند استفاده از ماسک برای کارمندان و اسپری کردن ضدعفونی کننده ها و بررسی دمای بدن را در برنامه ی خود گنجانده است.

فردی که مبتلا به ویروس کرونا شده باشد، تا ده هفته مرخصی با حقوق خواهد داشت. تمامی مزایای زمان سرکار بودن و تعطیلات به این حقوق اضافه خواهد شد. همچنین کمپانی آمازون در فکر ساخت نوعی تست مقیاس پذیر برای کرونا ویروس می باشد و کارکنان آمازون از همان روز اول اشتغال، مزایای سلامت زیادی دریافت می کنند. افرادی که به کرونا مبتلا شده اند، تعطیلات بیشتری به همراه حقوق کامل خواهند داشت. همچنین آمازون یک بودجه ی 25 میلیون دلاری برای کمک به شرکا و همکاران فصلی که به خاطر این ویروس جهانی دچار مشکلات اقتصادی شده و یا مجبور به قرنطینه شده اند، در نظر گرفته است.

 

کرونا

 

2. کمپانی آمازون برای مشتریان خود چه کرده است؟

شرکت آمازون برای مشتریانی که به بازارهای خرده فروشی فیزیکی آمازون و یا بازارهای مواد غذایی در سراسر جهان مراجعه می کنند، برای مقابله با ویروس کرونا، ماسک آماده کرده است. تعداد دفعات تمیز کردن محیط بازارهای خرده فروشی فیزیکی آمازون و یا بازارهای مواد غذایی افزایش یافته اند. بازارهای مواد غذایی آمازون زمان خاصی را به مشتریان مسن که بیش از 60 سال دارند، مشتریان با ناتوانی جسمی و افرادی که بیشتر در معرض خطر این ویروس، اختصاص داده اند.

مشتریانی که از Prime Now، Amazon Fresh و Whole Foods Market اجناس سفارش می دهند، می توانند در رسید خود گزینه ی دریافت محصول بدون رو در رویی را انتخاب کنند. مشتریانی که تحویل برنامه ریزی شده را درخواست می کنند، می‌توانند هنگام پرداخت هزینه، گزینه ی محیط جلوی منزل را انتخاب کنند. تیم تحویل کالا محصولات را کنار درب جلویی منزل قرار داده و نیازی به امضا برای تحویل آنها نیست. تا اطلاع ثانوی، تیم های تحویل آمازون دیگر وارد خانه ها و یا دفاتر نخواهند شد.

کمپانی آمازون با جدیت با افزایش قیمت مخالفت می کند تا بتواند از مشتری محافظت کند. آمازون عنوان می نماید که از قیمت مناسب و عادلانه اطمینان پیدا می‌کنیم و با کسانی که به دنبال سود بردن از بحران کرونا ویروس هستند، مبارزه می کنیم. دستگاه های آمازون و الکسا به حفظ ارتباط با مشتری و آگاه کردن ایشان کمک می کنند.

 

ویروس کرونا

 

3. شرکت آمازون برای جوامع جهانی چه کرده است؟

وبسایت آمازون، خدمات وب آمازون 20 میلیون دلاری را برای تسریع در تحقیقات ویروس کرونا راه اندازی کرده است. در اروپا، 21 میلیون یورو (تقریبا 23 میلیون دلار امریکا) به افرادی که بیشترین آسیب را از این ویروس دیده اند، تخصیص داده است. مدیر و موسس آمازون، جف بزوس، برای مقابله با کرونا، 100 میلیون دلار به موسسه ی Feeding America اهدا کرده است.

وبسایت آمازون 175 هزار کارمند تمام وقت و پاره وقت جدید استخدام کرده است. آمازون با بانک های غذا در 25 شهر در سراسر کشور در حال مذاکره هستند تا 6 میلیون وعده ی غذایی را به افراد مستمند و نیازمند برسانند و همچنین 5 میلیون دلار از طریق Amazon Device به افراد نیازمند اهدا کرده است. این کمپانی 8200 لپ تاپ به دانش آموزان Seattle Public Schools که در منزل لپ تاپ نداشته اند، اهدا نموده است و از طریق برنامه ی Amazon Future Engineer، 4 هزار لپ تاپ به دانش آموزان دبیرستانی در سراسر امریکا اهدا کرده و منابع جدیدی برای علوم و کارهای مرتبط با رایانه مانند آماده سازی برای آزمون آماده کرده است.

آمازون بیش از 1.2 میلیون دلار به منابع کرونا ویروس در اوهایو اهدا می کند

در چند هفته ی اخیر، آمازون به منابع ویروس کرونا در بیش از 20 سازمان غیرانتفاعی در این ایالت پول اهدا کرده است و این کمک مالی به دست بیش از 52 هزار نفر رسیده است. مت هاباش، مدیر و موسس مجمع غذایی اوهایو بیان می کند که: "از اینکه در این چند روزه کمک آمازون را حس کرده ایم بسیار خوشحالیم، زیرا کاربران ما امروزه بیش از هر زمان دیگری به کمک ما نیاز دارند. ما می دانیم که این یک ماراتن است و نه یک دوی سرعت. این منابع به ما و آژانس های همکار ما امکان می‌دهند تا فعالیت خود در ایجاد ثبات در خانواده ها و کمک به آنها برای بازگشت مجدد به کار خود، را به خوبی پیش ببریم. ما اینجا کنار همسایگان و در خدمت همسایگان خود هستیم. ممنون آمازون!"

خرده فروش Whole Foods Market، بیشتر اقدامات را در مقابله با ویروس کرونا انجام داده است

بنا بر آخرین تحقیقات Ipsos و به خاطر تلاش بی شائبه‌ی کارکنان کمپانی آمازون در سراسر امریکا، خرده فروش Whole Foods Market، اولین صنعت در میان هفت صنعت بهداشت و ایمنی و مبارزه با کرونا ویروس شناخته شده است.

Ipsos از 2000 فرد امریکایی در مورد اقداماتی که به نظرشان مهم بوده سوال کرده اند و سپس به طور ناشناس به 45 فروشگاه خرده فروشی بزرگ امریکا سر زده‌اند تا ببینید کدام یک به انتظارات مشتریان نزدیک تر بوده اند؛ به طور میانگین به 125 شعبه از هر کمپانی سر زده و نتیجه گرفته اند که Whole Foods Market بیش از باقی برندها به انتظارات مشتریان نزدیک بوده و امنیت مشتریان برایش بسیار مهم است.

از ابتدای بحران ویروس جهانی کرونا، کمپانی، امنیت و سلامتی اعضا، مشتریان و مجتمع های Whole Foods Market را در راس امور مهم قرار داده است. این کمپانی، فعالیت های فروشگاه را به سرعت تغییر داد تا از اقدامات مرتبط با حفظ سلامتی حمایت کند، وی ساعات کاری فروشگاه را به منظور افزایش اقدامات بهداشتی در بالاترین سطح پروتکل های استاندارد و دقیق کاهش داده و دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی را اجرایی کرده است و البته موارد دیگر.

 

پیشرفت آمازون

 

این مطالعه Ipsos برگرفته از بررسی های اخیر دیگری از سوی Magid است، که نشان می دهد آمازون به عنوان یک خرده فروش مواد غذایی، مطلوب ترین پاسخ ها را به بیماری همه گیر کرونا داده است. قابل اعتماد بودن و در دسترس بودن سرویس وب آمازون در روزهای بحرانی کرونا کمک بزرگی برای دیگران است.

برخی از مشتریان سرویس وب آمازون، نه تنها از ابزارها و سرویس ها برای پیشبرد اهداف خود استفاده کرده، بلکه به دیگران نیز کمک می کنند. این کمپانی خدمات جدید و به روز خود را با حداقل قیمت و یا به طور رایگان در خدمت سازمان قرار داده‌اند. بیش از صدها مثال در مورد اینکه مشتریان چگونه خود را با این شرایط مربوط به این ویروس جهانی تطبیق داده و در جهت بهبود اوضاع قدم برداشته اند وجود دارد.

بخش Future Engineer آمازون هر هفته برای دانش آموزان مسابقه ی کدنویسی برگزار می کند

برنامه ی شرکت آمازون ارائه ی فرصت های شغلی در زمینه ی کامپیوتر به کودکان است و در این زمینه بخش Future Engineer آمازون در این شرایط بحران کرونا، هر هفته برای دانش آموزان مسابقه ی کدنویسی برگزار می کند. دانش آموزان کلاس 6-12 می توانند با استفاده از کدنویسی و با استفاده از برنامه ی Tech’s EarSketch موزیک های سیارا، برنده جایزه ی گرمی و Common را میکس کنند. هر هفته، هر دانش آموزی که برنده ی ریمیکس شود کارت هدیه ای از طرف آمازون دریافت می‌کند.

آمازون 1550 تبلت و لپ تاپ به صندوق دانشکده ی آمریکایی مکزیکی هدیه کرده است

صندوق دانشکده ی آمریکایی مکزیکی یک کمیته ی غیرانتفاعی است که متعهد به حمایت از هزاران دانش آموز بومی آمریکایی است. آمازون 1000 تبلت Fire HD 8 و 550 لپ تاپ را به این کمیته ی غیر انتفاعی اهدا کرده است؛ این دستگاه ها به دانشجویان و اساتید که در زمان بسته بودن مدارس به دلیل بحران کرونا ویروس به فناوری دسترسی ندارند، تحویل داده می شود.

تحویل بسته مراقبتی به کارکنان بخش اورژانس در کالیفرنیا

بنا بر سخنان کوین موری، مدیر سایت AMZL Delivery Station در Bay Area، توانایی پشتیبانی از مجامع، در شهری که زندگی و کار می کنیم به شغل ما معنا می‌بخشد. اخیرا، تیم ایشان در سانفرانسیسکو زمان خود را صرف آماده سازی و تحویل 200 بسته ی مراقبتی در مقابل کرونا، به کارکنان بخش اورژانس و بهیاران کرده‌اند. موری بیان کرده که: "شغل ما فقط انتقال داده نیست، شغل ما مرتبط با مردم و محیطی است که وقت و انرژی خود را در آن صرف می کنیم."

Whole Foods Market افرادی که بیشتر از باقی افراد در معرض خطر هستند را در اولویت قرار داده اند. برای حمایت از مجمع های در معرض خطر، وب آمازون ساعت اولیه ی خرید از Whole Foods Market را مختص به افراد 60 سال به بالا، افراد ناتوان جسمی و افرادی که بیشتر از باقی افراد در معرض خطر هستند، کرده است. می توانید جزئیات این برنامه از مطالعه کرده و روش های کمک به خریداران را ببینید.

 

کمپانی آمازون

 

آمازون استفاده ی آنلاین از مزایای برنامه ی "کمک تغذیه تکمیلی" (Supplemental Nutrition Assistance) را گسترش می دهد

آریزونا، کالیفرنیا و کنتاکی آخرین ایالت هایی هستند که در پیلوت وزارت کشاورزی ایالات متحده شرکت کردند و به مشتریان آمازون امکان دادند از مزایای SNAP برای خرید مواد غذایی استفاده کنند. این پیلوت در حال حاضر در آلاباما، فلوریدا، آیووا، نبراسکا، نیویورک، اورگان و واشنگتن قابل استفاده است. تلاش کمپانی آمازون دسترسی پیدا کردن به غذا از طریق خرید آنلاین است و سعی دارد ایالت های بیشتری را به این پیلوت اضافه کند.

شبکه تدارکات آمازون چگونه در طول بحران ویروس کرونا به دولت انگلیس کمک می کند؟

آمازون با همکاری دولت انگلستان کیت های تست ویروس کرونا را به منزل افراد نیازمند آن تحویل می دهد و در مقابل این حرکت هزینه ای دریافت نکرده و این خدمات را بصورت رایگان ارائه می دهد. داگ گر، مدیر آمازون انگلستان بیان می کند که: "ما معتقدیم نقش ما در خدمت به مشتریان و جامعه در این مدت بسیار حیاتی بوده و ما متعهد هستیم که با دولت همکاری نزدیک داشته باشیم تا راه حل هایی برای مقابله با بحران ویروس جهانی کرونا شناسایی کنیم."

آمازون بیش از 800 میلیون دلار را صرف اقدامات امنیتی در مقابل ویروس کرونا می کند

پیش بینی می شود که با توجه به برنامه ای که برای مقابله با این ویروس و اقدامات ایمنی وجود دارد شرکت آمازون بیش از 800 میلیون هزینه کند. این هزینه شامل خرید ماسک، ضدعفونی کننده ی دست، دوربین های حرارتی، تب سنج، دستمال مرطوب، دستکش و مراکز شستشو و همچنین استفاده از اسپری ضد عفونی کننده در ساختمان ها، تهیه تجهیزات آزمایش کرونا ویروس و استخدام کارمندان بیشتر است. برخی از اقلام در نظر گرفته شده در ادامه آمده اند:

  • خرید 100 میلیون ماسک
  • اضافه کردن 2298 مرکز شستشو
  • اضافه کردن 5765 کارمند جدید به تیم آمازون
  • خرید 34 میلیون دستکش
  • خرید 48 میلیون ژل ضدعفونی کننده ی دست
  • خرید 93 میلیون اسپری ضدعفونی کننده
  • خرید بیش از 31هزار تب سنج و 1115 دوربین حرارتی

 

چگونه فروشندگی در آمازون را یاد بگیریم؟

 

به همچنین وب آمازون بیش از 85 میلیون دلار به اعضای تیم اختصاص داده است تا امنیت تمامی اعضا در سراسر جهان را تامین کنند. اعضای تیم "سفیران فاصله گذاری اجتماعی" که دمای بدن افراد برای بررسی ابتلای ایشان به ویروس کرونا را چک می کنند هم جزو این گروه هستند.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز نتایج دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.
 
 
 
نویسنده:
https://ezzatkhah.com/corona-virus
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط