تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

با آمازون همراه شوید

توضیحات کوتاه :
کریس جونز: شروع کردن کسب و کار آمازون در صورتی که بدانید کدام مسیر را در پیش بگیرید و روی کدام پله قدم بگذارید، یک ماجراجویی لذت بخش و سودآور خواهد بود. 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

 • 2.1k
 • 1
 • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
با آمازون همراه شوید

 

خلاصه ای از مقاله

 کریس جونز روش و عملکرد خودش برای شروع کسب و کار آمازون با هزینه‌ای کمتر از 2000 دلار را با ما به اشتراک گذاشته است. او که خود فروشنده است، با شرایط تجاری صفر، در آمازون انگلستان شروع به کار کرد و کاملاً به روند این موضوع واقف است. این مقاله هم الهام بخش و هم روشنگر است تا شما را در این راه کمک کند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

اطلاعاتی درباره شروع کسب و کار در آمازون

بسیاری از افرد سوالاتی درباره چگونگی شروع کسب و کار در آمازون دارند. مثلاً اینکه چطور در سریعترین زمان ممکن بدون سرمایه گذاری هنگفت، کسب و کاری در آمازون آغاز کنند. ما معتقد هستیم که با کمک ما می‌توانید یک کسب و کار در مقیاس کوچک ولی رو به رشد و مترقی راه اندازی کنید. همچنین معتقد به این شعار هستیم که شروع کردن (هرچه زودتر، بهتر) کلید موفقیت است. کریس جونز روش و عملکرد خودش برای شروع کسب و کار آمازون با هزینه‌ای کمتر از 2000 دلار را با ما به اشتراک گذاشته است. او که خود فروشنده است، با شرایط  تجاری صفر، در آمازون انگلستان شروع به کار کرد و کاملاً به روند این موضوع واقف است. این مقاله هم الهام بخش و هم روشنگر است تا شما را در این راه کمک کند.

 

با آمازون همراه شوید و به درآمد میلیاردی برسید

 

کسب و کار در آمازون را شروع کنید

شروع کردن کسب و کار آمازون در صورتی که بدانید کدام مسیر را در پیش بگیرید و روی کدام پله قدم بگذارید، یک ماجراجویی لذت بخش و سودآور خواهد بود. با تجربه‌ای که از فروش FBA آمازون دارم، می‌توانم بگویم که قدرت بالقوه فروش در این پلتفرم بسیار زیاد است. یک نکته اساسی برای افرادی که به دنبال شروع فروش در FBA آمازون هستند، به دست آوردن سرمایه کافی برای شروع این کسب و کار است. در این مورد، قصد داریم یک استارت آپ زیر 2000 دلار را بررسی کنیم.

زندگی نامه کریس جونز فروشنده آمازون

کریس جونز عنوان می نماید: زندگی من از ابتدا به گونه‌ای نبود که بتوان آن را داستان موفقیت نامید، اما در نهایت هر شکست و مانعی باعث ایجاد انگیزه و موفقیت‌های آتی در زندگی‌ من شد. من در Pembrokeshire در ولز انگلستان به دنیا آمده‌ام، پدرم کشاورز و مادرم پرستار بود و هر دو برای مراقبت از من و برادر بزرگترم به سختی کار می‌کردند. بعد از آن چندین شغل را تجربه کردم؛ نقاشی، شستن ظروف، تحویل کالا با وسیله نقلیه و کارکردن در انبار. زمانی که به عنوان مربی شخصی و مربی تغذیه کار کردم، چیزی در آنها یافتم که از آن لذت می‌بردم.

به هر حال، هنوز هم درآمد کافی نداشتم که از پس هزینه‌های خود برآیم. حتی زمانی به عنوان داوطلب در یک آزمایشگاه بالینی شرکت کردم. با انجام همه مواردی که ذکر کردم، احساس خستگی می‌کردم و از اینکه نمی‌توانستم همه هزینه‌هایم را تأمین کنم ناراحت بودم. از خودم پرسیدم چطور می‌توانم وقتی خواب هستم درآمد کسب کنم؟ چطور می‌توانم درآمد منفعل داشته باشم؟ این نشانه‌ای بود از این که من دنبال چیزهای بزرگتری در زندگی هستم.

راه اندازی بیزینس آمازون

در ماه می 2015 تصمیم گرفتم مدل FBA آمازون ( ارسال توسط آمازون) را تجربه کنم. مطالب و فیلم‌های بسیاری را در مورد کسب و کار، فروش در آمازون، درآمد منفعل و همه آن چیزهایی که باید قبل از راه اندازی کسب و کار جدید انجام دهم را بررسی کردم. تجربیات FBA آمازون را با مبلغی کمتر از 2400 پوند (2900 دلار) شروع کردم. همه چیز حساب شده بود. عبارت "همه چیز" را به طور خلاصه تعریف خواهم کرد. پس از آن با فروش 500 آیتم با قیمت 16.97 پوندی، این مبلغ ظاهراً کم را به عدد جذاب‌تر 8485 پوند( 10300 دلار) رساندم.

بازده بدی در سرمایه گذاری نیست، درست است؟ اولین گروه 500 آیتمی خود را ظرف 6 هفته در تاریخ 16/ 08/ 2016 به فروش رساندم. در حالی که این عدد برای اولین گروه از محصولات فروخته شده در آمازون بسیار چشم گیر بود، غالباً این اعداد با برخی هزینه‌های جانبی همراه می‌شد. اولین محصولی که ارائه دادم مکمل غذایی بود که در بازار آمازون انگلستان به فروش رساندم.

 • قیمت واحد هر محصول، مالیات بر ارزش افزوده و تحویل: 3.49 پوند ( 15/4 دلار)
 • هزینه هر واحد برچسب: 0.06 پوند( 07/0 دلار)
 • راه اندازی شرکت :140 پوند( 170 دلار)
 • طراحی گرافیکی لوگو: 149 پوند( 180 دلار)
 • کل : 2369 پوند( 2880 دلار)

کسب موفقیت با آمازون

از آنجا که کسب و کارم رشد کرد، تصمیم گرفتم آن را به بازار آمازون ایالات متحده گسترش بدهم که بسیار هیجان انگیز بود. همچنین وبلاگ شخصی خود را به راه انداختم تا به سایر کارآفرینان در رسیدن به موفقیت کمک کنم و فکر می‌کنم بسیار مثمر ثمر خواهد بود. بعد از سرمایه گذاری اندک زیر 3000 دلار روی یک محصول مکمل غذایی، روی دامنه گسترده‌تری از محصولات در دسته مراقبت‌های شخصی، سلامتی و مواد غذایی سرمایه گذاری کردم و قهوه و مکمل‌های ورزشی می فروختم.

حالا کسب و کارم فروش روزانه منظم‌تری دارد و فراتر از انتظاراتم است و حاشیه سود بالایی دارم. در بهترین ماه‌ها به درآمد بالای 36000 دلار می‌رسم. مطمئناً  این مسیر بدون اشتباه و یادگیری نبوده است. خبر خوب این است که اکنون منابع شفاف بسیاری وجود دارد تا چیزهایی را که  لازم است در هر زمان بدانید از این منابع و از اشتباهات سایر افراد یاد بگیرید.

 

با آمازون همراه شوید

 

کاهش هزینه های جانبی آمازون

اگر من درباره صنعت برند خصوصی و مدل کسب و کار آمازون همین قدر که حالا اطلاعات دارم، در اوایل کار هم می‌دانستم، می‌توانستم هزینه‌های سرمایه گذاری استارت آپ را به طور چشم گیری کاهش دهم. لطفاً این واقعیت را در نظر بگیرید که من از همان کشوری که کالاها را می فروختم، کالا را ارسال نیز می‌کردم. بدین گونه که با یک تولید کننده مکمل غذایی واقع در انگلستان کار می‌کردم که محصولات برند خصوصی را از طریق FBA آمازون انگلستان می فروخت. در صورتی که این کالاها به خارج از کشور صادر شود، هزینه بالاتری همچون هزینه حمل و نقل، تعرفه و سایر هزینه‌هایی که قبل از ارسال به خارج از کشور باید پرداخت شود خواهد داشت.

در زمان شروع، این مسئله ذهنم را درگیر کرد و به این دلیل بود که بر فروش در آمازون انگلستان تمرکز کردم. 10 ماه بعد، متوجه شدم که می‌شود از یک تأمین کننده در ایالات متحده از طریق ارسال FBA آمازون ایالات متحده ارسال داشت و احتمالاً پایگاه بزرگتر فروش و درآمد بیشتری برای کسب و کار آمازون من خواهد بود. اما این کار احساس استرس بیشتری را برای من ایجاد می‌کرد. بنابراین، این راه را کنار گذاشتم. نکته اینجا است که رویکردهای بسیاری برای شروع وجود دارد.

می‌توانید از روندهای پیچیده دوری کنید و هزینه‌های خود را در حداقل نگه دارید. من قصد دارم این راه‌ها را به شما نشان دهم. متوجه شده‌ام که هر چه بیشتر نسبت به کسب و کار آمازون خود عشق و دقت بیشتری داشته باشید، برای طرح‌های بزرگی که دارید نتایج بهتری خواهید گرفت. شما قادر خواهید بود زمان بیشتری (روش درآمد منفعل) را برای خود خالی کنید تا بیشتر زمان خود را روی کسب و کارتان بگذارید نه اینکه در آن کار کنید.

ساخت امپراطوری برند اختصاصی در آمازون

در قسمت پایین مواردی که برای راه اندازی امپراطوری برند اختصاصی خود در آمازون نیاز دارید، فهرست شده‌اند:

 • 2000 دلار بودجه
 • یک ذهن خلاق
 • روزانه دوساعت زمان (اگر این زمان به طور پیوسته باشد، بهتر است)
 • اتصال اینترنت ( Wi Fi )
 • یک شرکت قانونی و رسمی
 • یک حساب بانکی
 • یک طراح گرافیک
 • همکاری با طراح یا تامین کننده برای ساخت برند
 • امکان ارتباط حمل و نقل برای ارسال‌های خارج از کشور
 • تسلط ذهنی (اگر به آن اعتقاد داشته باشید، به آن دست خواهید یافت)
 • آغاز فروش در آمازون

 

با استاد حسین عزت خواه آمازون را بشناسید

 

روند تحقیق محصول، قطعاً یک سکوی پرتاب مهم در شروع کسب و کار شما خواهد بود. نکات مهمی را برایتان شرح می‌دهم تا اطمینان حاصل کنید که بیزینس تان را با هزینه‌ای زیر 2000 دلار آغاز خواهید کرد. این نکات موجب صرفه جویی وقت و هزینه شما در بلند مدت خواهد شد.

انتخاب محصول در آمازون

به طور طبیعی اگر بخواهید تحقیق درباره محصول خود را به روش درست انجام دهید، باید صدها ایده داشته باشید و آنها را به انتخاب محصولات مناسب‌تر محدود کنید، سپس به ابزارهایی نیاز خواهید داشت. زمانی که محصولاتی با فرصت و تقاضای بالاتری انتخاب می‌کنید که در عین حال رقبای کمتری دارند، تخمین دقیق داده‌های فروش و سایر مقیاس‌ها بسیار مهم است. در صورتی که می‌خواهید روی ابزار تحقیق محصول، نرم افزار های تحلیلی سرمایه گذاری کنید، باید این هزینه را به هزینه‌های راه اندازی خود اضافه کنید.

این کار فواید بلند مدتی خواهد داشت، چرا که به شما کمک می‌کند فراتر از انتظار گام بردارید و کسب و کارتان را ارتقاء دهید یا در آینده محصولات جدیدتری اضافه کنید. نکاتی وجود دارد که باید در مرحله تحقیقات انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید می‌توانید هزینه‌ها را پایین نگه دارید.

قیمت‌گذاری در آمازون

قیمت فروش محصولاتی را که در نظر دارید، پیدا کنید و این قیمت‌ها را با قیمت میانگین روی سایت Alibaba مقایسه کنید. چک کردن قیمتها با سایت مرجع به مرحله تحقیق محصول کمک خواهد کرد و شما را قادر می‌سازد حاشیه سود بالقوه را بفهمید. مسلماً این کار اهمیت دارد و بودجه اولیه شما مهم نیست. اگر می‌خواهید با هزینه‌ای کمتر از 2000 دلار شروع کنید، می‌توانید بفهمید چقدر هزینه برای موجودی 250 تا 500 آیتم نیاز خواهید داشت. در صورتی که به دنبال محصولاتی با هزینه بالاتر می‌گردید، شاید این کار فایده‌ای نداشته باشد و باید این ایده‌ها را برای آینده کنار بگذارید.

از ماشین حساب FBA آمازون استفاده کنید

ماشین حساب ابزاری است که هر کس بخواهد کسب و کار آمازون را شروع کند باید این اهرم قدرت را داشته باشد. ماشین حساب FBA شما را قادر می‌کند داده‌های مشخصی را درباره محصولی که قصد فروش آن را دارید با همان قیمت مورد نظر وارد کنید. همچنین می‌توانید قیمت هزینه محصول را اضافه کنید. همه این داده‌ها جمع آوری می‌شوند و در مقابل چشمان شما به نمایش گذاشته می‌شوند و باعث می‌شود هزینه‌ای که هر فروش ایجاد می‌کند را متوجه شوید. بعد از خرید اولین دور موجودی خود، چگونگی انجام این هزینه‌ها را باید بفهمید و این که آیا در بودجه 2000 دلاری شما امکان پذیر خواهد بود.

محصولاتی را پیدا کنید که کوچک و سبک بوده و حمل آنها راحت باشد

زمانی که کار خود را در وبسایت آمازون تازه شروع کرده‌اید این کار برای جلوگیری از موانع ناخواسته خیلی مفید است. حتی زمانی که قصد سرمایه گذاری در مقیاس کوچکتر دارید این موضوع اهمیت بالاتری دارد. مطمئن شوید محصولتان در یک جعبه کفش جا می‌گیرد و سبک است، چرا که باعث صرفه جویی هزینه‌های ارسال می‌شود و به طور بالقوه از مسائل مربوط به ارسال می‌کاهد.

به سمت برندهای بزرگ نروید

منظورم این است که وارد بازارهای آمازون که تحت برندهای بزرگ هستند، نشوید. برندهایی مثل؛ Converse Chuck Taylors در بخش کفش، پوشاک آدیداس، شارژرهای آیفون همانند سایر محصولات اپل (چرا که احتمال دارد دردسرهایی ایجاد کند، پس بهتر است وارد آنها نشوید) در واقع، شما قصد ندارید با غول‌های بزرگ بازار وارد رقابت شوید و باید آنها را کنار بگذارید تا عملکرد مطمئنی داشته باشید.

 

فروش در آمازون

 

به عنوان نتیجه گیری، ما به دنبال موارد زیر هستیم:

 • وزن سبک
 • اندازه کوچک (معمولاً در یک جعبه کفش جا بگیرد)
 • مربوط به فصل خاصی نباشد (در تمام سال مورد تقاضا باشد)
 • حمل آن آسان باشد
 • ریسک پائینی داشته باشد (به سراغ فروش مجموعه ظروف لوکس یا چاقو نروید)
 • قابل استفاده مجدد باشد (محصولی که هر سال چندین بار مورد استفاده قرار گیرد)

این ویژگی‌ها برای راه اندازی کسب و کارتان در آمازون حیاتی هستند و شانس موفقیت شما را حداکثر می‌کنند و سایر موارد ریسک را به حداقل می‌رسانند. همچنین باعث می‌شوند اطمینان حاصل کنید که می‌توانید با 2000 دلار سرمایه شروع کنید و همچنین شاهد موفقیت چشم گیری باشید. نسبت به مرحله شیرین تحقیق محصول، در تمام این مراحل شما خودتان را در شرایط  دشوارتری می‌بینید. نکته مهم این است که شما دائماً به دنبال نتایج بلند مدت در تمام این پروسه هستید و نباید درمواجهه با شکست ظاهری در برخورد با نخستین موانع، متوقف شوید.

نکات فروش در آمازون

هزینه متوسطی که در هنگام راه اندازی بیزینس آمازون در این مرحله مواجه هستیم جدا از ابزارهای مورد نیاز، به طور کلی برابر با صفر است. زمانی که تأمین کننده‌های بالقوه را در Alibaba پیدا کردید، نخست باید نمونه‌ای از محصولتان را سفارش دهید، این کار هزینه‌ای برای شما ایجاد خواهد کرد. نکته: گاهی اوقات ترجیح می‌دهم نمونه‌ای با برند کامل برچسب خودم، با لوگو و گرافیک کامل سفارش دهم. اینگونه مجبور نیستم پس از دریافت نمونه محصول نخست  برای بار دوم هزینه کنم (مثل یک لیوان قهوه بدون مارک) از این طریق هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی می‌شود.

 

راهنمای همراه شدن با آمازون

 

ما نمونه  سفارش می‌دهیم، بنابراین می‌توانیم همه جوانب کیفیت محصول را بررسی و تست کنیم. مهم است که این فرایند را کامل کنیم در غیر این صورت در یک اقیانوس خالی و خطرناک پارو می‌زنیم. فقط تصور کنید در این مرحله عجله می‌کنید و مقدار زیادی لیوان قهوه حدود 250 عدد سفارش می‌دهید که با توجه به عکسی که روی فهرست تأمین کننده Alibaba ارائه شده است، عالی به نظر می‌رسد، اما هنگامی که توسط مشتری باز می‌شود با یک کیفیت پایین، رنگ اشتباه و یا بسته‌بندی ترک دار مواجه می‌شود. همین باعث می‌شود فقط یک چهره و خاطره بد از شما در ذهن مشتری به جا بماند.

اصلاً به ریسک کردن آن نمی‌ارزد. عاقلانه عمل کنید و یک نمونه سفارش دهید. این فرآیند با هر تامین کننده جدیدی که قصد دارید با آن کار کنید، به همین صورت خواهد بود تا محصول شما را تولید کند.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی با دستاوردهای دانشجویان بیزینس بیشتر آشنا شوید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/come-along-with-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رامین
رامین گفته:
۰ | ۰

نکته خیلی خوبی بود. باید در ابتدا محصولی رو انتخاب کنیم که سبک,کوچک و چندین بار قابل استفاده باشد. اول هر کاری واقعا سخته. در ابتدا ترس سراغ آدم میاد و همش فکر های منفی آدم رو میترسونه که نکنه جواب نده. نکنه شکست بخورم. ولی به نظر من مهم ترین مرحله برای کسی که بخواد در این بیزینس موفق بشه اول از همه سفارش محصول و ارسال آن به انبار های آمازون هست که اگه این مرحله به خوبی و خوشی طی بشه میشه گفت دیگه چم و خم کار دستمون اومده و دیگه روی فروش محصول کار خواهیم کرد. و اینکه چطور این روند فروش رو افزایش بدیم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله درست است دوست عزیز. در شروع هر کار ممکن است ترس به سراغ ما بیاید ولی اگر مصمم باشیم می توانیم با تلاش و ایمان به هدف، بر ترس خود غلبه کنیم و خود را برای رسیدن به موفقیت آماده کنیم. فروش در آمازون هم یکی از اقداماتی است که نیاز به یک تصمیم جدی و پشتکار فراوان دارد. اما اگر فردی مصمم در آن قدم بگذارد و عملکرد درستی داشته باشد، می تواند موفقیت هایی را ازآن خود کند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط