عوامل انگیزه بخشی که شما را به سمت موفقیت در زندگی هدایت می‌کند مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

بررسی سایت empireflippers و خرید یک کسب و کار آماده - بیزینس تایم

خلاصه فایل دانلود رایگان :
سایت empireflippers از جمله بیزینس‌هایی است که ریشه در آینده دارند و تلاش می‌کند که دیگران هم در این مسیر قرار گیرند. در  این مقاله به بررسی سایت empireflippers پرداخته‌ایم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 3.9k
  • 6
بررسی سایت empireflippers و خرید یک کسب و کار آماده - بیزینس تایم

درود به تو دوست خوبم
امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشای این ویدیو زندگی و کسب و کار خود را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می‌بالیم.
جهان با شتاب زیادی در حال گذر است و به همراه خود بیزینس‌های زیادی را محو می‌کند و مشاغل جدیدی را به وجود می‌آورد. اگر قصد دارید که از این همه شتاب جا نمانید، به دنبال بیزینس‌هایی باشید که پتانسیل بقا و کسب موفقیت در آینده را داشته باشند. سایت empireflippers قدم در این مسیر گذاشته و زمینه‌ای را فراهم نموده تا مردم بتوانند با خیال راحت اقدام به خرید و فروش مشاغل آنلاین نمایند و کسب‌وکارهای آماده‌ای را ادامه دهند که ضمانتی برای بقا در آینده هستند. چنین کسب‌وکارهایی اگر به درستی انتخاب شوند می‌توانند نقطه عطفی در موفقیت‌های آینده شما باشند.

 

 

بررسی سایت empireflippers

سایت empireflippers در سال 2011 برای مشاغل آنلاین و در زمینه فروش و سرمایه‌گذاری توسط جوزف مگنوتی تاسیس شد. سرمایه‌گذاری در هر زمینه‌ای می‌تواند خطراتی به همراه داشته باشد. مخصوصا هنگام خرید و فروش چیزی غیرممکن همچون سایت محتوا که دنیای ناشناخته‌ای می‌باشد. هدف سایت empireflippers این است که با ردیابی دقیق هر مشاغلی قبل از فروش، این خطرات را به حداقل برسانند. آنها قصد دارند این اطمینان را حاصل نمایند که زمانی که یک تجارت به درآمدزایی رسیده است و موفقیت‌هایی کسب نموده است آیا برای شما مناسب می‌باشد. آنها با بررسی‌هایی که انجام می‌دهند، می‌توانند تعیین کنند که آیا این کسب‌وکار برای شما مناسب است یا خیر، آیا سرمایه‌گذاری در این بیزینس ارزش بالقوه دارد یا خیر و...

هدف سایت empireflippers چیست؟

یکی دیگر از اهداف سایت empireflippers حذف اصطکاک از خرید و فروش مشاغل آنلاین می‌باشد و بستر را برای فعالیت علاقمندان در این زمینه مهیا می‌نماید. برخلاف سایر کار‌گذاری‌ها، 100 درصد کارمندان این شرکت از راه دور فعالیت می‌نمایند. از طریق وبسایت empireflippers می‌توان کسب ‌و کارهای آنلاینی که آماده به کار هستند را خریداری نمود. حتی امکان فروش این نوع از کسب ‌و کارها وجود دارد و هر شخص می‌تواند با مراجعه به این وبسایت، بیزینس آماده به کار خود را به فروش برساند. این وبسایت از سراسر جهان بازدیدکنندگان بسیار زیادی دارد و یک بستر مناسب برای معرفی بسیاری از بیزینس‌های آنلاین می‌باشد.

سرمایه گذاری بر روی بیزینس های آماده

شاید در ابتدای امر شروع کسب‌وکارهای آماده و بیزینس‌های آماده ساده به نظر برسند و با خود بیاندیشید که این بیزینس‌ها سختی مسیر را طی نموده‌اند، زیان خود را پس داده، به مرحله بازدهی رسیده‌اند و شما می‌توانید از سود آن بهره ببرید. اما این تنها یک جنبه کوچک از این نوع کسب‌وکارها می‌باشد. خرید کسب‌وکارهای آماده شبیه به این موضوع می‌باشد که شما تازه شنا کردن را یاد گرفته‌اید و تمایل دارید که در وسط اقیانوس از قایق خود به درون اقیانوس پریده و شنای خود را امتحان نمایید. مسلما چنین کاری منطقی نمی‌باشد و شما برای این کار باید از شنا کردن درون استخر شروع کرده و زمانی که تجربه لازم برای شنا کردن را فرا گرفتید دامنه فعالیت خود را گسترش دهید.
برای شروع هر کسب‌وکاری هم ابتدا باید با اصول اولیه آن آشنا شد و کم کم در این زمینه تجربه کسب نمود و گام به گام پیش رفت. اگر شما در زمینه فروش در آمازون تجربه‌ای ندارید و تازه می‌خواهید وارد این بیزینس شوید خرید اکانت‌های آماده و سرمایه‌گذاری بر روی بیرینس‌های آماده مناسب شما نمی‌باشد و بهتر است این کار را از صفر شروع نمایید. اما در صورتی که در این زمینه فعالیت داشته‌اید و تجربه کسب نموده‌اید خرید چنین بیزینس‌هایی می‌تواند به رشد بیشتر شما کمک نماید و جهش بزرگی برای بیزینس شما باشد.

 

خرید و فروش بیزینس آماده آمازون

 

آیا کسب و کار آماده آمازون را بخریم؟

با تغییر و تحولات عظیمی که در جهان به وجود آمده است، بیزینس‌هایی رشد نموده‌اند که قبلا به ذهن خطور هم نمی‌کردند. کسب‌وکارهایی که آماده بهره‌برداری هستند. قبل از شروع هر بیزینسی ابتدا باید به این موضوع توجه نمود که این بیزینس چقدر ریشه در آینده دارد و می‌تواند سال‌های سال با تغییرات جهان سازگار شود و به رشد خود ادامه دهد. تا به حال به شروع چنین کسب‌وکارهایی فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانستید که شما می‌توانید یک کسب‌وکار آماده آمازون را از شخص دیگری بخرید؟ یا کسب‌ و کار آمازون بسازید و به اشخاصی که می‌خواهند، بفروشید؟
آیا باید این کار را انجام داد یا نه؟ چه زمانی می‌توان این کار را انجام داد؟ چه اکانتی را باید خرید؟ شاید برای شما هم سوالات زیادی از این قبیل به وجود آمده باشد و به دنبال جوابی برای آنها باشید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با این نوع کسب‌وکارها و سایت empireflippers بیشتر آشنا می‌شوید و به این نوع سوالات پاسخ داده و اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار می‌دهیم، پس با ما همراه باشید.

خرید و فروش اکانت های آمازون از دیدگاه استاد عزت خواه

استاد عزت خواه شروع هر کسب‌وکاری را همانند کاشتن بذری در خاک می‌دانند که باید  از آن مراقبت نموده تا تبدیل به یک گیاه و بعد تبدیل به درختی تنومند شود. از نظر ایشان لذت شروع و ادامه این مسیر خیلی بیشتر از، سریع به نتیجه رسیدن است. در این مسیر تجربه‌هایی را به دست می‌آورید که می‌تواند در آینده بیزینس شما را نجات دهد، تجربه‌هایی که با پول نمی‌توان آنها را خرید و منحصر به شخص شما می‌باشد و تنها با گذر زمان می‌توان به آنها دست یافت.
اما برای بعضی افراد سرعت دستیابی به موفقیت از هر چیز دیگری با ارزش‌تر می‌باشد و دوست دارند هر هزینه‌ای را انجام دهند تا هر چه سریع‌تر همراه با آسانسور موفقیت به قله برسند و نتیجه کار خود را ببینند. این افراد تنها به مقصد فکر می‌کنند و لذت طی نمودن مسیر برای آنها اهمیتی ندارد.

نکات کلیدی در شروع یک کسب و کار

برای شروع هر بیزینسی دو المان در دستان ما وجود دارد یکی المان زمان و دیگری المان پول. خیلی از افراد تمایل دارند که برای موفقیت در کسب‌ و کار و بیزینس خود زمان بگذارند و پله پله پیش روند و با کسب تجربه‎‌های شخصی موفقیت را ذره ذره لمس کنند. عده دیگری تمایل دارند که با استفاده از پول زمان را خریداری نموده و پله‌های موفقیت را به یک باره طی نمایند.
این اشخاص می‌توانند موفقیت‌هایی کسب کنند تنها به این شرط که اطلاعات کافی در خصوص شروع آن بیزینس را داشته باشند و مراحل ابتدایی کسب ‌و کار را طی نموده باشند و بعد با استفاده از پول و خرید کسب‌وکارهای آماده، بیزینس خود را رشد سریعی بدهند. پیش گرفتن چنین روشی می‌تواند ریسک‌های زیادی همراه خود داشته باشد، پس ابتدا همه جوانب کار را بسنجید و با آگاهی لازم قدم در این مسیر بگذارید.

 

آموزش فروش در آمازون


شغلی که شما را از المان زمان و مکان جدا می کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای شما فراهم می کند، در دسته بندی شغل های ایده آل قرار داد، مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می کنند. برای آشنایی با چنین شغلی و تجربه کسانی که وارد بیزینس آمازون شده‌اند، مطالعه و مشاهده نظرات همراهان عزت خواه دات کام را به شما پیشنهاد می کنیم.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
سمانه در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ گفته:
۰ | ۰

عرض ادب
ممنون از سایت خوب شما
چطور میتونم از پشتیبانی راهنمایی بگیرم و سوالاتم را بپرسم
با تشکر از پاسخ دهی شما

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما سمانه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما می توانید از طریق چت آنلاین وبسایت و شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط بوده، سوالات خود را مطرح کرده و راهنمایی دریافت کنید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ
Hossein در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ گفته:
۰ | ۰

درود بر شما
واقعا ممنون بابت وقت و زمانى که مگذارى که کسانى که در مدار خوشبختى ،سلامتى و ثروت هستند را راهنماءى مکنید .دورهاءى که شما گذاشتید بسیار عالى امید این که کسانى که مایل به پیشرفت هستند لایق باشند از این دورها استفاده کنند
با ارزوى موفقیت براى شما و تیم بسیار خوب شما
پایدار باشید

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما حسین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

توجه و لطف شما انرژی ما را برای ادامه این مسیر و خدمت رسانی به شما عزیزان مضاعف می کند. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ