وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

موفقیت در کسب و کار - جنبه های متفاوت کسب موفقیت

توضیحات کوتاه :
موفقیت در کسب و کار را چگونه می توان تعریف کرد؟ هیچ استانداردی برای تعریف موفقیت در بیزینس وجود ندارد زیرا کارآفرینان همه به یک دلیل وارد کار نمی شوند و موفقیت را متفاوت تعریف می کنند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 1.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
موفقیت در کسب و کار - جنبه های متفاوت کسب موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

موفقیت در کسب و کار چیست؟ از چه جنبه هایی می توان به موفقیت در کسب و کار نگاه کرد؟ هر شخصی می تواند تعریف متفاوتی از موفقیت ارائه دهد و نسبت به این تعریف نوع موفقیت هم متفاوت خواهد شد. در این مقاله به برخی از این جنبه های متفاوت موفقیت در بیزینس ها می پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

تعریف موفقیت در کسب و کار چیست؟

 

موفقیت در کسب و کار را چگونه می توان تعریف کرد؟ چگونه می توان فهمید که در کسب و کار خود موفق هستیم؟ تعریفی برای این موفقیت وجود دارد؟ هیچ استانداردی برای تعریف موفقیت در بیزینس وجود ندارد زیرا کارآفرینان همه به یک دلیل وارد کار نمی شوند.

انتخاب تعریف خود از یک تجارت موفق بهترین راه برای رسیدن به موفقیت است. معیارهای معمول موفقیت در تجارت شامل رشد شرکت، موفقیت مالی یا توانایی کنترل شغل برای آینده خود یا فرزندانتان است.

 

موفقیت در کسب و کار

 

پاداش های مالی حاصل از موفقیت در تجارت، برای بسیاری از افراد و کارآفرینان مهم می باشد و عوامل کلیدی در ایجاد انگیزه آنها برای کار سخت و چالش های بزرگ است.

موفقیت ابعاد دیگری دارد که برای بسیاری از صاحبان مشاغل به اندازه پاداش های پولی قابل توجه است. به این فکر کنید که چه نوع زندگی کاری موفق، شما را خوشحال می کند.

گاهی موفقیت را می توان احساس رضایت در پایان کار حرفه ای تعریف کرد. یکی از تعاریفی که برای یک برنده در تجارت وجود دارد این است که آنها از انجام کاری که دوست دارند هیجان زده بیدار می شوند.

حتی اگر کارهای روزمره چالش برانگیز باشد فکر کنار آمدن با آن چالش ها، برای آنها انگیزه بخش است نه ترسناک.

در این مقاله برخی از جنبه هایی که می تواند نشان دهنده موفقیت در بیزینس باشد را بیان می کنیم.

 

جنبه شخصی موفقیت در کسب و کار

 

برخی موفقیت ها، جنبه شخصی دارند و برای برخی کارآفرینان، رضایت از فرآیند کار ایجاد می شود. آنها از دیدن نام خود در یک شرکت موفق، افتخار می کنند. آنها با موفقیت در مواجهه با چالش ها و در نتیجه یافتن مهارت ها و نقاط قوتی که فکر نمی کردند داشته باشند، احساس رضایت و موفقیت می کنند.

اینها قطعاً جنبه هایی از موفقیت شخصی در تجارت است که برخی کارآفرینان با این دیدگاه کسب و کار خود را شروع می کنند.

 

رسیدن به موفقیت مالی، یکی از جنبه های مهم موفقیت در کسب و کار

 

مشاغل موفق، برای سهامدارانی که سرمایه خود را در این شرکت به خطر می اندازند، بازده قابل توجهی از سرمایه ایجاد می کنند. موسسان این شرکت که به طور کلی سهامدار نیز هستند، می توانند برای خانواده های خود ثروت و امنیت را در آینده ایجاد کنند و همچنین از سبک زندگی مرفه تری برخوردار شوند.

 

موفقیت مالی

 

آنها موفقیت را با اینکه فرزندانشان زندگی بهتری نسبت به کودکی خودشان داشته باشند می سنجند و به دنبال موفقیت های مالی هستند. داشتن آینده ای بهتر، یکی دیگر از جنبه های موفقیت در بیزینس است که با دستیابی به موفقیت های مالی حاصل می شود.

 

موفقیت های اجتماعی، جنبه متفاوتی از موفقیت

 

برخی شرکت ها همچنین موفقیت درکسب و کار را با توجه به منفعتی که برای جامعه به دست می آورند اندازه می گیرند. برخی از آنها دارای اهداف خاص اجتماعی مانند بهبود محیط زیست یا فراهم آوردن فرصت های آموزشی برای کودکان از طریق محصولات و خدماتی هستند که ارائه می دهند.

شرکت ستاره فیلم پل نیومن Newman's Own Inc که انواع محصولات مصرفی را تولید و به بازار عرضه می کند، همه سودهای مالیاتی خود را در اهداف خیرخواهانه توزیع می کند. طبق وب سایت Newman's Own بنیاد خیریه این شرکت بیش از 300 میلیون دلار کمک مالی کرده است.

 

طول عمر یک بیزینس، نمادی از موفقیت در کسب و کار

 

با وجود تعدادی از مشاغل شکست خورده یا قدرتمندی که در بازار رقابتی فقط چند سال با قدرت حضور دارند و به کار خود ادامه می دهند، معیار دیگری برای موفقیت در کسب و کار، توانایی حفظ موفقیت در دنیای آشفته و همیشه در حال تغییر تجارت است.

 

جنبه های متفاوت کسب موفقیت

 

ناشر کتاب جان ویلی و پسران John Wiley & Sons در سال 1807 به عنوان یک چاپخانه کوچک مستقر در شهر نیویورک آغاز به کار کرد. دویست سال بعد، در سال 2007، طبق گفته وب سایت شرکت، درآمد شرکت بیش از 1 میلیارد دلار بود.

این شرکت توانسته است با موفقیت بیش از دو قرن با تغییر در سلیقه خوانندگان بلکه با تغییرات تکنولوژیکی در صنعت نشر سازگار شود و از این طریق موفقیت را کسب نماید.

 

رضایت مشتری، نوعی دیگر از موفقیت در بیزینس

 

کمک به مشتریان در حل یک مشکل یکی دیگر از ابعاد موفقیت در کسب و کار می باشد. این نوع موفقیت، دلیل ایجاد بسیاری از محصولات و خدماتی است که ما هر روز استفاده می کنیم.

برای صاحبان مشاغل، دیدن اینکه محصولات شما باعث بهبود زندگی مشتریان شما می شود یکی از عوامل انگیزشی است که باعث می شود آنها خستگی ناپذیر روی توسعه راه حل های بهتر کار کنند.

وجود مشتریان راضی، احساس موفقیت را ایجاد می کند که برای برخی از صاحبان مشاغل به اندازه پاداش مالی که کسب می کنند دارای اهمیت است.

 

رضایت کارمندان و موفقیت در کسب و کار

 

مجله فورچون Fortune سالانه لیستی از آنچه 100 شرکت برتر برای موفقیت در کار خود در نظر می گیرند منتشر می کند. این مجله در لیست خود، گزینه های فراوانی را برای سنجش موفقیت شرکت ها بیان می کند.

اما صاحبان مشاغل زیادی هستند که نیازی به تشخیص رسانه ملی ندارند تا بدانند که مراقبت خوب از کارمندان، از اولویت بالایی برخورداراست.

آنها با سنجیدن اینکه میزان کارکنانشان تا چه اندازه به اهداف سازمان متعهد هستند و اینکه آنها تا چندین سال برای این شرکت کارکرده اند، موفقیت خود را می سنجند.

 

تعریف موفقیت در کسب و کار

 

آنها رضایت کارکنان خود را موفقیت در تجارت می دانند و از این بعد به موفقیت نگاه می کنند.

 

سهامداران و مشاغل موفق

 

به نقل از Harvard Business Review : برای یک شرکت تجاری عمومی، موفقیت معمولاً به عنوان حداکثر ارزش سهامدار تعریف می شود. افراد و سازمان ها معمولاً سهام شرکت شما را خریداری می کنند و انتظار دارند از سرمایه گذاری سود کسب کنند.

برای بسیاری از شرکت ها، تمرکز بر ارزش سهامداران یک معیار رضایت بخش برای این است که دریابید آیا شما یک تجارت موفق هستید.

کارآفرینان و استارتاپ ها وضعیت متفاوتی دارند. ممکن است غیر از خود، شرکای خود و چند سرمایه گذار، مالکی نداشته باشند. چشم انداز آنها از یک کسب و کار موفق بدون شک شامل همه افرادی است که پول در می آورند، اما اکثر کارآفرینان آرزو دارند چیزی فراتر از یک خط پایین خوب باشد.

مشکل بسیاری از کارآفرینان این است که آنها نمی توانند دقیقاً تعریف کنند که آن "چیز" چیست و یا چگونه می توان به آنجا رسید. فرض کنید "موفقیت" برای شما تولید بهترین محصولات با کیفیت در صنعت یا داشتن فرهنگ شرکتی متنوع و سالم است.

 

موفقیت در بیزینس

 

اگر این مسئله را هرگز به تیم مدیریتی خود ابراز نکنید، ممکن است آنها سیاست هایی اتخاذ کنند که باعث رشد شرکت می شود اما این سیاست ها شما را از موفقیتی که برای خود تعریف نموده اید دور می کند.

 

چگونه کسب درآمد از آمازون را یاد بگیریم؟

 

وقتی بدانید که چه می خواهید، به معیارهایی که برای اندازه گیری آن استفاده می کنید، فکر می کنید. استانداردهای مالی زیادی وجود دارد که می توانید برای سنجش اینکه آیا شما یک کسب و کار خود موفق هستید، استفاده کنید. بنابراین آن را به چند معیار مرتبط محدود کنید.

جنبه های شخصی دیگری از کارآفرینی وجود دارد که باید به آنها فکر کنید.

  • آیا موفقیت شامل واگذاری مشاغل شما به فرزندانتان است؟
  • چقدر می خواهید عملیات شرکت با ارزشهای شخصی شما همسو باشد؟
  • آیا مشاغلی وجود دارد که حتی اگر سودآور هم باشد، از نظر اخلاقی، مخالف ورود به آنها هستید؟

هرچه بهتر تعریف خود را از یک تجارت موفق درک کنید، بهتر می توانید سیاست خود را متناسب با آن تنظیم کنید.

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای فروش تخصصی در آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/aspects-business-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط