آرنولد شوارتزنگر - قوانین موفقیت - بخش دوم

  • 21 فروردين 1399
  • 2453
  • 8

 

چرا باید راز موفقیت را از آرنولد شوارتزنگر یاد بگیرید؟

در برنامه‌ریزی و تعریف پلن، هر فردی ممکن است راه و روش خودش را داشته باشد. اما به نظر شما دیدگاه آرنولد در این خصوص چیست؟ آیا او به پلن B یا همان نقشه دوم معتقد است؟ در این مصاحبه او در این باره توضیح می‌دهد و نظر خود را در این خصوص مطرح می‌کند. نظری متفاوت و البته تأمل برانگیز. دیدگاهی که شاید برای همه آشنا و قابل درک نباشد اما روشی است که او را به این حد از شهرت و موفقیت رسانده است.

چگونه شانس موفقیت را از خود نگیرید؟

شاید ناخودآگاه کارهایی در زندگی انجام می‌دهید که با وجود تلاش و برنامه‌ریزی، خودتان را از موفقیت دور می‌کنید. در چنین مواقعی نیاز است کمی به عقب برگردید و شیوه و روش افراد موفق در زمینه مورد علاقه خود را بررسی کنید. باور داشته باشید که امکان موفق شدن برای هر فردی در هر شرایطی وجود دارد ولی این نکته که چه کسانی حاضر هستند تمام سختی‌ها را به جان بخرند، وجه تمایز را مشخص می‌کند و اصل مهم موفقیت در زندگی است.

دیدگاه آرنولد شوارتزنگر درباره شکست های زندگی

دیدگاه او درباره برنده بودن در زندگی واقعا کاربردی است. او از شکست‌هایی می گوید که شنیدن آنها می‌تواند همواره این نکته را به شما یادآوری کند که وجود شکست در زندگی واقعا اجتناب ناپذیر است. وقتی فردی با این سطح از موفقیت از شکست هایی می گوید، که زمانی که شما آنها را می‌شنوید ممکن است با خود بگویید چطور ممکن است با این همه شکست و برگشت به عقب، مجددا شروع کرده و الان به عنوان یکی از افراد موفق و مطرح جهان معرفی شود، یعنی شکست را باید پذیرفت اما نباید ناامید شد. خیلی از سوالات شما در خصوص او و شخصیت قوی او، با تماشای این مصاحبه پاسخ داده خواهد شد پس با تماشای آن با ما همراه باشید.

 

آموزش فروش در آمازون


شغل شما بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه شما باشد، در حس و حال و موفقیت شما بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه‌مند هستید، مطالعه مقاله فروش در وبسایت آمازون را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

آرنولد شوارتزنگر - قوانین موفقیت - بخش دوم

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
روش افراد موفق

نظرات کاربران

8 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh