مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آنتونی رابینز - بزرگترین سخنران انگیزشی دنیا

توضیحات کوتاه :
آنتونی رابینز یکی از موفق ترین سخنرانان انگیزشی در جهان می باشد که با صحبت ها و اندرزهای خود توانسته بر زندگی میلیونها انسان تاثیر مثبت بگذارد و مسیر زندگی آنها را تغییر دهد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

 • 3.3k
 • 0
 • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
آنتونی رابینز - بزرگترین سخنران انگیزشی دنیا

 

خلاصه ای از مقاله

آنتونی رابینز چگونه توانست چالش های زندگی خود را پشت سر بگذارد و در مسیر موفقیت قرار گیرد؟ آیا این اسطوره موفقیت، بر زندگی شما هم تاثیر گذاشته است؟ در این مقاله به زندگی رابینز می پردازیم و چالش هایی را بیان می کنیم که شاید کمتر کسی در مورد زندگی او می داند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

آنتونی رابینز چگونه بزرگترین سخنران شد؟

آنتونی رابینز Anthony Robbins یک کارآفرین، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، نیکوکار و استراتژیست زندگی و تجارت است. برای بیش از 4 دهه، بیش از 50 میلیون نفر از گرما، شوخ طبعی و قدرت تحول آفرین کسب و کار و رویدادهای توسعه شخصی وی بهره مند شده اند.

 

آنتونی رابینز

 

آنتونی رابینز و مشاوره به رهبران بزرگ

آقای رابینز رئیس یک شرکت هلدینگ متشکل از بیش از 50 شغل تحت مالکیت خصوصی با فروش بیش از 6 میلیارد دلار در سال است.

 • وی توسط Accenture به عنوان یکی از "50 روشنفکر برتر تجارت در جهان"
 • توسط هاروارد بیزنس پرس به عنوان یکی از "200 تجارت برتر تجارت"
 • توسط American Express به عنوان یکی از "شش رهبر برتر تجارت در جهان" مورد تقدیر قرار گرفته است.

او یک رهبر است که توسط رهبران فراخوانده می شود و با 3 رئیس جمهور ایالات متحده، همچنین ورزشکارانی مانند سرینا ویلیامز Serena Williams ، آندره آغاسی Andre Agassi و گلدن استیت واریرز Golden State Warriors کار کرده است. رهبران تجارت میلیاردر نیز از مشاوره های او پیروی می کنند.

 

چگونه با فروش کالا در آمازون درامد دلاری داشته باشیم؟

 

مسیر زندگی آنتونی رابینز

 آنتونی رابینز، معروف به تونی رابینز با نام اصلی آنتونی جی ماهاوریک J. Mahavorick، در 29 فوریه 1960 در گلندورای کالیفرنیای ایالات متحده آمریکا در یک خانواده کارگر به دنیا آمد.

او در کودکی نام خانوادگی ناپدری خود را پذیرفت. در دوران جوانی متوجه شد که استعداد سخنرانی در جمع را دارد و شروع به خواندن آثار نویسندگان الهام بخشی مانند رالف والدو امرسون و دیل کارنگی کرد.

رابینز به دانشگاه نرفت اما درعوض در سمینارهای انگیزشی جیم ران شرکت کرد. در اوایل دهه 1980 رابینز شروع به برگزاری سمینارهای خود کرد.

رابینز بعنوان یک سخنران انگیزشی در سالهای بعد برای تمرکز فزاینده بر موفقیت مالی و ارائه خدمات ویژه به کارآفرینان، صاحبان مشاغل و افراد ثروتمند به راه خود ادامه داد.

 

بزرگترین سخنران انگیزشی دنیا

 

چگونه آنتونی رابینز بر 5 چالش بزرگ زندگی خود غلبه کرد؟

آنتونی رابینز را "مدیر عامل نجوا" خوانده اند. در واقع رابینز چنان موفق است که بی سر و صدا امپراتوری شرکت هایی را بنا کرده است که سالانه حدود 5 میلیارد دلار درآمد کسب می کنند. اما رابینز همیشه زندگی عالی ای نداشته است.

در حقیقت، مردی که بزرگتر از زندگی به نظر می رسد روزگاری کوتاه قد بوده است. او در فقر، در خانه ای شکسته بزرگ شد و چشم انداز صفر داشت. بیایید نگاهی بیندازیم که بزرگترین سخنران دنیا در طول سالها با چه موضوعاتی رو به رو بوده است و اینکه چگونه توانسته است از پس هر مانعی برآید.

1. بعد از اینکه مادرش او را با چاقو بدرقه کرد، خودش راه موفقیت را کشف کرد

پدر و مادر رابینز در هفت سالگی طلاق گرفتند. مادر او چندین بار دیگر ازدواج کرد اما هرگز پدر با ثبات یا درآمد منظم وجود نداشت. خانواده وی غالباً برای صرفه جویی در هزینه ها، تعطیلاتی مانند شکرگزاری یا کریسمس برگزار نمی کردند. کم کم مادرش به مواد مخدر و الکل وابسته شد.

 

تونی رابینز

 

رابینز در 14 سالگی مرد خانه شده بود. او از خواهران و برادرانش مراقبت می کرد و غذا می پخت. یک روز مادرش او را با چاقو بدرقه کرد و رابینز دیگر برنگشت. اما رابینز اولین کسی خواهد بود که به دیگران می گوید، "گذشته شما با آینده شما برابری نمی کند."

2. وقتی هفته ای 40 دلار درآمد کسب می کرد امید خود را از دست نداد

رابینز در سن 17 سالگی، دبیرستان را ترک کرده بود و تنها زندگی می کرد، آرزوهایش برای اخذ مدرک روزنامه نگاری ورزشی ناکام ماند. او مجبور بود با حقوق 40 دلار در هفته بعنوان سرایدار زنده بماند.

اما رابینز ناامید نبود. او برای شرکت در یک سمینار انگیزشی جیم ران، 35 دلار پس انداز کرد و سپس از او کار خواست. جیم ران این فرصت را به رابینز داد.

او 12-14 ساعت در روز با مربی خود کار می کرد اما مدام به مانع برخورد می کرد. او نتایج را نمی دید و مطمئن نبود که چگونه باید به جلو حرکت کند.

جیم ران بهترین توصیه ها را به او ارئه داد - او نیاز به ساخت مجموعه ای از مهارت ها داشت. فقط در این صورت بود که او می توانست بیش از دیگران ارزش ارائه دهد و توانایی های خود را به نمایش بگذارد.

3. آنتونی رابینز با تومور هیپوفیز و مسمومیت با جیوه زندگی خود را ادامه داد

اگرچه ممکن است باور کردنش سخت باشد اما رابینز - که به نظر می رسید می توانست یک ورزشکار سابق حرفه ای باشد – بسیار کوتاه قد بود. اما کوتاهی قد او فقط به انگیزه باورنکردنی او افزود. این ضعف، انگیزه وافری را به او القا کرد تا در کاری که انجام می دهد بهترین باشد.

امروز، رابینز بیش از 10 اینچ بلندتر از دوران دبیرستانش است اما به دلیل یک رشد منظم نیست. یک تومور هیپوفیز در مغز وی تشخیص داده شد که سطح هورمون رشد انسانی او را بالا می برد. خوشبختانه تومور، از آن زمان تثبیت شده است. سالها بعد، عشق او به غذاهای دریایی منجر به مسمومیت شدید او با جیوه شد .

آنتونی رابینز گفت: "زندگی یک هدیه است و به ما این امتیاز، فرصت و مسئولیت را می دهد که با تبدیل شدن به چیزی بیشتر، چیزی را پس دهیم."

4. شکست در ازدواج اول

بزرگترین اشتباه شخصی بزرگترین سخنران دنیا ممکن است ازدواج با همسر سابقش بکی جنکینز Becky Jenkins در سن 24 سالگی باشد. او یک بار به اپرا وینفری اعتراف کرد که "حتی روزی که ازدواج کردم می دانستم که این درست نیست. اما من نمی خواستم او را ناامید کنم. خیلی احمقانه به نظر می رسد، اما واقعیت است. "

جنکینز هنگام ازدواج با رابینز سه فرزند داشت - یک پسر 17 ساله، یک دختر 11 ساله و یک پسر 5 ساله. رابینز پیش او بود تا اینکه کوچکترین بچه به دانشگاه رفت و سرانجام تصمیم دردناک جدایی را گرفت.

 

موفقیت در زندگی

 

وی سرانجام با همسر فعلی خود، بنی هامفری Bonnie Humphery که حالا با نام سیج رابینز Sage Robbins شناخته می شود، از طریق یک رابطه تجاری آشنا شد و ازدواج کرد.

تا به امروز رابینز انتقاداتی را برای طلاق از جنکینز دریافت می کند اما پشیمان نیست. "من به این باور رسیده ام که تمام شکست و ناامیدی گذشته من در واقع پایه و اساس تفاهماتی است که باعث ایجاد سطح جدیدی از زندگی شده است که اکنون از آن لذت می برم."

5. پرداخت چک 150 میلیون دلاری غیرمنتظره

آنتونی رابینز می گوید که وقتی نام تجاری او در حال رشد بود و مجبور شد کار خود را شروع کند، با مشکلات زیادی رو به رو شد. " ابتدا افرادی را استخدام کردم که فکر می کردم دوستان من هستند اما آنها بی کفایت بودند. سپس افرادی را استخدام کردم که دوست من نبودند اما صداقت نداشتند. "

سرانجام، یکی از شرکای تجاری او هنگامی که نام تجاری او بسیار کوچکتر بود او را با قبض 150 میلیون دلار رها کرد. اما رابینز اصلاً روی این موضوع تمرکز نکرد. او توضیح نمی دهد که چه اتفاقی افتاده است همانطور که برای اکثر مردم اتفاق می افتد، تلاش می کند اعتبار خود را کسب کند.

در عوض، او ادامه فهمید که چگونه آن را پرداخت کند و در نهایت این امر به او کمک کرد تا رشد فوق العاده ای داشته باشد. "مسیر موفقیت، اقدامی عظیم و مصمم است."

بهترین درس ها از آنتونی رابینز

1. به آن عمل کنید

دانش قدرت است و عمل نتیجه است. با یک چیز ساده شروع کنید و حرکت را بسازید. تصمیم بگیرید و اقدام کنید. اقدام گسترده ای انجام دهید. تعصب عمل داشته باشید. برای مشکلات خود اقدام گسترده ای انجام دهید.

2. سوالات بهتری بپرسید

بیاموزید که چگونه سوالات بهتری بپرسید تا نتایج موثرتری به دست آورید. تفکر، پرسیدن و پاسخ دادن به سوالات است. با طرح سوالات توانمندساز، کنترل سوال و پاسخ خود را در دست بگیرید.

سوالات "چرا" را نپرسید (مثلاً چرا نمی توانم این کار را انجام دهم؟) ، سوالات "چگونه" را نپرسید (مثلاً چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟) سوالات شاد یا سوالات الهام بخش بپرسید.

3. دانش آموز احتمالات باشید

رابینز به ما می آموزد که نسبت به سایر امکانات و یادگیری مداوم گشوده باشیم. اجازه ندهید نگرش و اعتقادات شما را محدود کند. روش هایی پیدا کنید که برای کشف و تغییر باورهای محدود کننده شما مفید باشد.

4. مدبر باشید

برای مدبر بودن، سوالات مدبرانه بپرسید . مثلاً :

 • چگونه می توانید این مسئله را حل کنید؟
 • چه کسی می تواند کمک کند؟
 • چگونه می توانید از آنچه به دست آورده اید استفاده کنید؟

5. قاب را تغییر دهید تا بازی خود را تغییر دهید

نحوه نگاه شما به امور تعیین می کند که شما چه فکر می کنید، احساس می کنید و چه کاری انجام می دهید. یک قاب نحوه مشاهده چیزها است. برای تغییر دیدگاه خود چیزها را از نو تنظیم کنید، قدرت دید را تمرین کنید و لنزهای جدیدی اضافه کنید که می توانید برای دیدن چیزها به روشی جدید استفاده کنید.

6. قوانین خود را بدانید

همه ما یک سری قوانین راجع به چیزها اجرا می کنیم. وقتی درگیری دارید، معمولاً به دلیل تعارض قوانین است. تا زمانی که بدانید این قوانین چیست، می توانید مرتباً تحت تأثیر این قوانین قرار بگیرید.

آنتونی رابینز این نکته را بیان می کند که آنچه شما نمی دانید می تواند به شما آسیب برساند. دانستن این قوانین به شما کمک می کنند انتظارات خود یا دیگران را بهتر برآورده کنید.

7. تکنیک های موثر برای سریعتر یادگیری با نتایج بهتر را یاد بگیرید

مهارت به تکرار و تمرین نیاز دارد. رابینز می گوید، "تکرار مادر مهارت است." برای بهبود مهارت های خود از تکرار استفاده کنید. مردم از تکرار متنفر هستند اما این باعث ایجاد قدرت می شود.

حاضر باشید کارهای روزمره و کسل کننده را برای پیشرفت خود انجام دهید. فقط کارهای مشابه را بارها و بارها انجام ندهید؛ اقدامات خود را بهبود ببخشید.

8. بیاموزید که چگونه مشکلات را به طور موثرتر مدیریت و حل کنید

آنتونی رابینز می گوید، "تنها افرادی که مشکلی ندارند، کسانی هستند که در گورستان ها هستند." شما توانایی خود را در حل مشکلات با قالب بندی و تغییر فرم و بهبود ارتباطات خود و دیگران بهبود می بخشید. نسبت به مشکلات خود نگرش سالمی داشته باشید. تنظیم مجدد مشکلات به عنوان "چالش".

این باور را بپذیرید که "مقاومت شما را قویتر می کند" و ما با حل مشکلات، بیشترین توسعه و رشد را پیدا می کنیم.

9. بیاموزید که چگونه اهداف موثرتری تعیین کنید

از اهداف برای کمک به سرنوشت خود و دستیابی به بهترین ها استفاده کنید. از خود بپرسید:

 • دوست دارید چه کسی شوید؟
 • می خواهید چه چیزی داشته باشید، انجام دهید یا ایجاد کنید؟
 • می خواهید چه چیزی کسب کنید و کمک کنید؟

اهداف خود را بنویسید تا شانس موفقیت خود وضوح آن را بهبود ببخشید. برای اینکه اهداف خود را مصمم تر دنبال کنید، دلیل قانع کننده ای برای آنها داشته باشید. اگر نمی توانید حداقل یک پاراگراف در مورد چرایی نیاز به تکمیل هدف بنویسید، پس به اندازه کافی جذاب نیست. یا هدف درست پیدا کنید یا یک دلیل درست را.

برای اهداف خود یک بازه زمانی تعیین کنید و هر روز یک اقدام ساده ای برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید. رابینز پیشنهاد می کند، "به اهداف خود متعهد بمانید اما در رویکرد خود انعطاف پذیر باشید."

10. بیاموزید که چگونه بر بدن خود تسلط پیدا کنید

رابینز چندین الگوی موفقیت را در اینجا تشویق می کند از جمله: تنفس موثر، خوردن غذاهای غنی از آب، کم خوردن و ترکیب موثر مواد غذایی.

11. بیاموزید که چگونه بر ارتباط خود با خود و دیگران مسلط شوید

آنتونی رابینز به ما می آموزد که کیفیت زندگی شما کیفیت ارتباط شما با خود و دیگران است.  شما می توانید بهترین دوست یا بدترین دشمن خود باشید. از منتقد به مربی بروید.

آنتونی رابینز به این سوال پاسخ می دهد ، "چرا ما ارتباط برقرار می کنیم؟" ما با هم ارتباط برقرار می کنیم تا احساس خوبی داشته باشیم یا احساس را گسترش دهیم، از یک احساس منفی خلاص شویم یا نتیجه را تغییر دهیم.) قبل از نفوذ، روی رابطه تمرکز کنید.

12. بیاموزید که چگونه بر احساسات خود مسلط شوید

بر هوش هیجانی خود مسلط شوید. احساسات مثبت را به یک عادت تبدیل کنید. اجازه ندهید دیگران دکمه های شما را فشار دهند. بیاموزید که چگونه احساسات خود را اداره کنید وگرنه آنها شما را آزار می دهند. فیزیولوژی خود را تغییر دهید تا احساس خود را تغییر دهید.

13. بیاموزید که چگونه بر انرژی خود مسلط شوید

اگر انرژی ندارید، بیرون رفتن و تغییر جهان دشوار است. خوب بخورید، به اندازه کافی بخوابید و به نحوه احساس سطح قند خون توجه کنید.

14. بیاموزید که چگونه بر ذهن خود مسلط شوید

بیاموزید که مغز شما برای بدست آوردن لذت و جلوگیری از درد چگونه کار می کند. ذهن خود را با تمرکز و پرسش هدایت کنید. شما آنچه را تمرکز می کنید می گیرید. برای تغییر تمرکز، سوالات خود را تغییر دهید.

15. با شور زندگی کنید

علاقه خود را پیدا کنید. رابینز به ما می آموزد که "با اشتیاق زندگی کنیم" و "خوشبختانه به موفقیت برسیم تا شاد باشیم". قلب خود را دنبال کنید. اشتیاق سوخت ما برای زندگی است.کار را به بازی خود تبدیل کنید و در محل کار خود بازی کنید.

16. سازنده معنا در زندگی خود باشید

شما مهمترین سازنده معنا در زندگی خود هستید. معنایی را انتخاب کنید که باعث تأثیرگذاری بیشتر شما شود. استعاره ها یک روش قدرتمند برای شکل دادن به نحوه تفکر شما درباره مسائل هستند. از استعاره هایی استفاده کنید که به شما قدرت می بخشند.

17. مدل موفقیت

موفقیت دیگران را یاد بگیرید و الگو بگیرید. رابینز به ما می آموزد که "موفقیت سرنخی برجای می گذارد." افرادی را که در انجام آنها بهترین هستند پیدا کنید و از آنها به عنوان نمونه مرجع استفاده کنید.

با نتایج مورد نظر خود، نمونه های واقعی مردم یا چیزها را پیدا کنید. برای موفقیت در زمان خود صرفه جویی کنید و از ابتدا به موفقیت برسید.

18. استانداردهای خود را بالا ببرید

اگر می خواهید زندگی خود را به طرز چشمگیری تغییر دهید، استانداردهای خود را بالا ببرید. قبول بعضی چیزها را متوقف کنید. بایدهای خود را به "باید" تبدیل کنید و "برخی از روزها" خود را به "امروز" تبدیل نمایید.

19. خودتان تست کنید

تنها راه شناخت واقعی این است که خودتان آن را آزمایش کنید. آنتونی رابینز می گوید حرف او را قبول نکن، خودت امتحانش کن. اجازه دهید نتایج، قضاوت شما باشند.

 

آنتونی رابینز سخنران انگیزشی

 

ما می توانیم زندگی خود را تغییر دهیم

داستان باورنکردنی رابینز برای ثروتمند شدن ناشی از تسلط تقریبا کامل وی بر افکار خودش است. او فکر می کند بزرگترین چیزی که بیشتر مردم را عقب نگه می دارد، باورهای محدودکننده خودشان است.

وی گفت: "مردم تنبل نیستند." آنها به سادگی اهداف ناتوانی دارند، اهدافی که به آنها الهام نمی بخشد. پس از امروز، خود الهام بخش زندگیتان باشید.

 

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/anthony-robbins
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط