تخفیف Lightning Deals آمازون چیست و چگونه آنها را پیدا کنیم ؟ مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راجر و سمیرا فروشندگان آمازون با یک سال تجربه آموزش - دوره آربی

  • 1.5k
  • 0

زوج موفق و یک سال پیشرفت در آمازون

در این ویدئو با نظرات و تجربه راجر و سمیرا فروشندگان آمازون آشنا می‌شوید. آنها از تجربه خود در خصوص آموزش، فعالیت در آمازون و ورکشاپ حضوری استانبول پیرامون بیزینس آمازون صحبت می‌کنند.

 

 

اهمیت تجربه آموزش برای فروشندگی در آمازون از نظر شما چقدر است؟

من سمیرا هستم. حدود یک سال است که همراه همسرم در حال گذراندن دوره آربی هستیم. در حال حاضر وارد آمازون شده‌ایم و به یک سری مشکلات برخورد کردیم که معمولی و نرمال است. هر کسی ممکن است با این مشکلات برخورد کند. تازه وارد هستیم و طبیعی است. در ورکشاپ حضوری استانبول هم شرکت کردیم و خیلی خوشحال هستیم که استاد عزت خواه را از نزدیک می بینیم. ما امروز بیشتر کارهای خود را حذف کردیم تا این جا باشیم و در این ورکشاپ شرکت کنیم.

نگرش و انرژی مربی و راهنما چه میزان برای شما مهم است؟

من یک مورد دیگر هم به غیر از دوره آربی لازم می‌دانم، مطرح کنم که آقای عزت خواه انرژی بسیار مثبتی دارند. من موقع رانندگی یا قبل خواب، ویدئوهای ایشان را در یوتیوب نگاه می کنم. به خاطر این که انرژی بسیار مثبتی از ایشان می گیرم. ایشان حقیقی هستند. ما از این حقیقی بودن ایشان بسیار لذت می بریم. پدر و مادرشان باید به وجود ایشان بسیار افتخار کنند و قبلا این را گفته‌ام. ما هم به وجود ایشان افتخار می کنیم.

الزامات یادگیری اصولی فروشندگی در آمازون چیست؟

راجر و سمیرا فروشندگان آمازون، به این نکته اشاره می‌کنند که فعالیت در آمازون نیازمند آموزش و پذیرش مشکلات به عنوان نکته اجتناب ناپذیر هر بیزینس است. اینکه شما به خصوص در ابتدای مسیر یک کسب و کار جدید با مشکلات، سوالات و ابهاماتی مواجه شوید اصلا غیر طبیعی نیست و مهم این است که راهنمایی برای پاسخ اصولی و درست به سوالات خود داشته باشید. از همه مهمتر مربی‌ای را انتخاب کنید که نگرش او نسبت به بیزینس و کارآفرینی را می پذیرید و از داشتن چنین راهنمایی در مسیر احساس رضایت داشته باشید. دقیقا اقدامی که راجر و سمیرا فروشندگان آمازون انجام دادند.

رفع مشکلات کسب و کار

برای پیشرفت و افزایش کیفیت در هر کاری، باید ابتدا آموزش دید، به سوالاتی که در ذهن ایجاد می‌شود، پاسخ داد و سپس با اطلاع از تکنیک های به روز، مشکلات را حل کرد. عده‌ای فکر می‌کنند کسب و کارهای آنلاین مانند فروشندگی در آمازون جزء کارهای خیلی ساده و راحت در جهان است، در صورتی که این قبیل از کارها نیز ظرافت‌های کاری مخصوص به خود را دارد و باید برای آنها زمان و انرژی صرف کرد. راجر و سمیرا فروشندگان آمازون نیز بعد از یک سال تجربه آموزش های لازم مانند دوره آربی، از وجود مشکلات در این مسیر صحبت کردند و البته به قابل حل بودن آنها نیز تاکید بسیار داشتند.

فوت و فن های فروش حساب شده در آمازون

فوت و فن های هر کار یا حرفه‌ای جهت یادگیری و مسلط شدن در آن زمینه، یک مرتبه و ناگهانی حاصل نمی‌شود بلکه با یادگیری و اختصاص زمان به دست می‌آید. راجر و سمیرا فروشندگان آمازون از یک سال صرف زمان برای آموزش و تجربه خود صحبت کردند و از علاقه خود گفتند که باعث شده همراه یکدیگر فعالیت در این سایت را شروع کنند و این علاقه به یادگیری نکات بیشتر در این کار آنقدر برای آنها اهمیت داشته که ورکشاپ حضوری استانبول را هم از دست ندادند و در آن شرکت کردند.

پیشنهادی برای داشتن یک تجارت موفق

برای داشتن تجربه‌ای خوشایند از یک مسیر، انتخاب، کسب و کار و... عوامل زیادی اثرگذار است. چیزی که مهمتر هست آمادگی برای شروع آن کار است هم از نظر ذهنی و هم از نظر داشتن اطلاعات کافی. چون نبود هر کدام از این موارد، نتیجه کار را دچار کاستی می‌کند. زمانی که شما از نظر ذهنی همسو با فردی باشید که آن را به عنوان راهنمای مسیر خود انتخاب کرده‌اید، به کسب اطلاعات جدید در آن حوزه هر روز علاقه مند‌تر از دیروز باشید و با یک راهنمای جامع و گام به گام وارد مسیر شوید، بی شک یک نتیجه فوق ‌العاده‌ حاصل می‌شود. راجر و سمیرا فروشندگان آمازون، برای اینکه در این وبسایت جهانی و آنلاین مشغول به فعالیت و کسب درآمد شوند به این فاکتورهای مهم، اهمیت دادند تا بتوانند با حس خوب حتی از مشکلات این بیزینس صحبت کنند.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/after-year-of-selling
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط