فرمول طلایی برای بدست آوردن موفقیت های مستمر و روزانه

  • 3 مهر 1396
  • 6.5k
  • 4

رازهای موفقیت

درود به تو دوست خوبم امیدوارم حس و حال فوق‌العاده خوبی داشته باشید. تاکنون فکر کرده‌ای چطور می‌توانید در طول روز موفقیت‌های مستمری داشته باشید. برای این منظور سه تکنیک وجود دارد که در این ویدیو برای شما آموزش خواهم داد. همه ما در زندگی موفقیت‌هایی لازم داریم تا به رویاها و آرزوهای خودمان برسیم. اما قبل از اینکه به موفقیت برسیم باید یک قدم به عقب برگردیم. یعنی برای دستاوردهای کوچیک خود جشن بگیریم. متاسفانه ما در فرهنگ خود کمبود این موضوع را داریم. ممکن است تا صحبت کنید در رابطه با دستاوردهای کوچک خود، اغلب می‌گویند حالا انگار چه کار کرده است.

 

بدست آوردن موفقیت های مستمر و روزانه

 

اما دوست من در دیگر فرهنگ‌ها امر وجود ندارد و به راحتی دستاوردهای خود را جشن می‌گیرند. چرا؟ زیرا زمانی که در رابطه با خوشحالی خود با بقیه صحبت می‌کنید. این خوشحالی به بقیه هم می‌رسد و شما به راحتی می‌توانید در رابطه با این امر صحبت کنید و آن افراد شما را تشویق کنند و هم از شما انرژی بگیرند. پس دستاوردهای کوچکی که تاکنون اهمیت داده‌ای به آن‌ها را بسنجید و آخرین باری که برای خود هدیه و جایزه دادید چه زمانی بود؟ اگر خیلی عقب بود باید این ویدیو را حتما مشاهده کرده و این تکنیک را اجرا کنید. دوست من اگر دستاوردهای بسیار بالایی برای خود انتخاب کنید. این بسیار عالی است اما اگر فقط بعد از رسیدن به هدف خوشحال شوید، آن یک لحظه است. بلکه باید در طول مسیر لذت ببرید.

فرمول موفقیت که همه افراد به دنبال آن هستند چیست؟

حالا فرمول اول را برای شما مطرح می‌کنم. به یک کافی شاپ بروید و دستاوردهای روزهای خود را یادداشت کنید. حالا دستاورد یعنی هر قدم مثبتی که برای رسیدن به هدف خود نزدیک شوید. در طول هفته خود را آنالیز کنید و برای موفقیت‌های کوچک خود جایزه مشخص کنید. دوست من برای فرمول‌های بعدی ویدیو را مشاهده کنید و به موفقیت‌های روزانه مستمر خود برسید. بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت‌های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

موفقیت شما روزافزون
حسین عزت‌خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

می‌توانید همین‌الان این ویدئو را دانلود کنید و با قدرت ادامه دهید.

فرمول طلایی برای بدست آوردن موفقیت های مستمر و روزانه

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

4 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط