چگونه بیشتر خودمان را دوست داشته باشیم ؟

  • 24 شهريور 1396
  • 6465
  • 4

راه‌های عملی دوست داشتن خود

درود به تو دوست خوبم امیدوارم هرکجا که هستید شاد و پیروز باشید. یک سوالی که خیلی فضاها از من می پرسند این است که بهترین پیشنهاد شما برای ما چیست؟ دوست من پیشنهاد من این است که خودت را بیشتر دوست داشته باشید. زیرا در خیلی روزهایی از زندگی ما فوق العاده خوشحالیم و لذت می بریم اما روزهایی هم وجود دارند که شما خیلی حس خوب و آرامی ندارید. من می خواهم این روزها را برای شما حل کنم. گاهی ناراحتی و حس منفی در وجود خود دارید.

 

چطور خودمان را بیشتر دوست داشته باشیم؟

 

چرا مقایسه کردن درست نیست؟

من می خواهم در روزهای بد خود هم به نتیجه ای برسید که خیلی خوشحال می شوید. شاید به این دلیل است که شما برخی افراد را می بینیم از کسانی که زندگی بهتری نسبت به ما دارند. نا خودآگاه ذهن ما به سمت مقایسه کردن می رود. اگر آشنا هم باشد که خیلی روی ما تاثیر می گذارد. بعد از این مقایسه انرژی شما به انرژی بد تبدیل می شود و حتی فردا که بیدار می شوید باز ناخودآگاه به آن فکر می کنید و به این نتیجه می رسد که مقایسه کند. این موضوع درون ما وجود دارد.

عوارض مقایسه کردن خود با دیگران چیست؟

اما اعتباری که هر کسی به خود و روز خود می دهد باید به این شکل باشد که هیچ وابستگی و طنابی با کسی نداشته باشد. اولین خواهش این است که مقایسه کردن را استاپ کنید. زندگی همه مال خود ان ها است. زیرا ما باید محصول اطراف خود نباشیم بلکه وابسته به خودمان باشیم. نباید اگر دو نفر را بدتر از خودمان پیدا کنیم که بگوئیم خدایا شکر زندگی بدتر از من هم وجود دارد. این خیلی بد است. خوب دوست من موردهای بعدی را در ویدیو دنبال کنید. تا باهم پیش رفته و به این مرحله برسیم که زندگی و خود را بیشتر دوست داشته باشیم. بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

موفقیت شما روزافزون
حسین عزت خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

می توانید همین الان این ویدئو را دانلود کنید و با قدرت ادامه دهید.

نظرات کاربران

4 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط