چگونه انسان شادی بشویم ؟ از دستش نده !

  • 28 دی 1395
  • 3298
  • 0

اصول مهم زندگی

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع تبدیل شدن به انسانی شاد صحبت کنم. شادی مهم‌ترین اصل زندگی است. مهم‌ترین هدف زندگی تو چیست؟ اصلی‌ترین هدف زندگی 98 درصد افراد کسب پول و ثروت است. گزینه دومی که بسیاری افراد به دنبال آن هستند معروفیت است. اما موضوع این است که بزرگ‌ترین آرمان تو به چه شکلی است؟ در اصل بزرگ‌ترین اصل در زندگی این است که یاد بگیری شاد باشی. اکنون سوال این است که به چه شکلی می‌توانیم به شادی دست پیدا کنیم و از تک تک لحظات زندگی خود لذت ببریم. حسین عزت‌خواه هستم، مدرس موفقیت و کارآفرین. با من همراه شو.

 

در دوره پاراسل یاد بگیریم که چگونه در زندگی شاد باشیم

 

مهارت‌های شاد زیستن در زندگی

تصور کن که به میزانی که دوست داری به آزادی مالی رسیده‌ای یا به اندازه‌ای که می‌خواستی در هر شغل و حرفه‌ای که داری معروف شده‌ای اما همانند بسیاری از انسان‌های معروف و ثروتمند اطرافت احساس می‌کنی که از زندگیت لذت کافی را نمی‌بری و به جایی می‌رسی که نمی‌دانی چه می‌خواهی. چنین شخصی باید راهکار احساس رضایت را پیدا کند. خوشحالی یک مهارت است. شادمانی هیچ ارتباطی با میزان دستیابی تو به اهدافت نخواهد داشت. چنانچه تصور کنی که با رسیدن به سطح خاصی از زندگی یا حرفه خود خوشحال خواهی شد، تصور بسیار اشتباهی داری زیرا مطمئن باش که زمانی که به آن هدفت دست پیدا کنی هنوز هم احساس شادی نخواهی کرد به این علت که خوشحال بودن را بلد نیستی.

تکنیک‌های تغییر باور ذهنی

همه چیز از تغییر باورهای تو شروع می‌شود. نباید شعف خود را به هیچ چیزی وابسته کنی. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا زندگی شادمانه‌تری را تجربه نمایی از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط