چقدر ریسک پذیری می تواند ما را موفق کند ؟

  • 14 مرداد 1396
  • 7.4k
  • 4

آیا شما یک فرد ریسک‌پذیر هستید؟

درود به تو دوست خوبم، امیدوارم سرحال و پرانرژی باشید. یک سوال کلیدی از تو دارم؟ زمانی که جلوی اینه می‌ایستید چه حسی دارید؟ یکی از مواردی که باید داشته باشیم قدرت ریسک‌پذیری است. بله موضوع امروز برنامه ریسک‌پذیری است. آخرین باری که کاری را می خواستی انجام دهید و دست و پای شما لرزیده است چه زمانی بوده است؟ قبول دارم زمانی که می‌خواهی کاری را انجام دهید که ریسک بالایی دارد این اتفاق برای شما خواهد افتاد. زمانی که ریسکی را می‌پذیرید ممکن است خیلی مورد قضاوت قرار بگیرید و یا حتی شکست بخورید. اما این را بدان دوست من بزرگترین زمانی که شما شکست می‌خورید این است که ریسک نکنید.

 

کسب موفقیت با ریسک پذیری

 

آیا ریسک‌کردن در زندگی کار درستی است؟

اگر مشتاق انجام دادن کارهای بزرگ هستید که یک قدم به هدفت و رویات نزدیک شوید این ویدیو به شما کمک خواهد کرد. زیرا در این قسمت سه نکته طلائی را بیان خواهم کرد که شما می‌توانید از طریق آن بزرگترین ریسک زندگی خود را انجام دهید. حالا به یک سوال مهم می‌رسیم: آیا تاکنون فکر کرده اید که اگر ریسک نکنیم در زندگی چه اتفاقی می‌افتد؟ زمانی شاید شما با 10 مشتری معامله می‌کردید و حالا دارید با 50 مشتری کار می‌کنید بنابراین باید سطح خود را بالا ببرید و چالش کنید و تغییر کنید.

ریسک‌پذیری و اهمیت آن در موفقیت

نکته این است که اگر این ریسک را قبول نکنید مسلما موفق نخواهید شد و در سطح بالاتری قرار نخواهید گرفت. برای هر کاری یک سخت‌گیری برای خود قرار بده تا متوجه شوید که شما می‌توانید ریسک کنید و باز هم موفق باشید. پس با من همراه باشید تا در این قسمت نکاتی را بررسی کنیم که قدرت ریسک پذیری ما را افزایش داده و ما را از نقطه A به نقطه B برساند. بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت‌های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

موفقیت شما روزافزون
حسین عزت خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

نظرات کاربران

4 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط