بهترین و موثرترین راه غلبه بر هر ترسی در زندگی

  • 28 ارديبهشت 1396
  • 50.9k
  • 11

روش‌های موثر برای غلبه بر ترس

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان‌وقتشه قصد دارم درباره موضوع بهترین و موثرترین راه غلبه بر هر ترسی در زندگی صحبت کنم. برای غلبه بر ترست ابتدا باید جنس آن را بشناسی. ترس از مغز و درون ما شروع می‌شود و چیزی خارج از دنیای ذهنی ما نیست. از تو می‌خواهم یک قلم و کاغذ برداری و صادقانه شروع به نوشتن ترس‌هایت بکنی. این کار را به خاطر خودت انجام بده به این خاطر که این مرحله از تکنیک نیاز به تمرینات بسیاری دارد. امکان ندارد که شخصی از هیچ چیزی در زندگیش واهمه نداشته باشد. عده‌ای از تغییر شغل خود می‌ترسند، برخی دیگر از وارد شدن به یک رابطه می‌ترسند، عده‌ای از  متعهد شدن وحشت دارند و مواردی از این قبیل. هر آن چیزی که هست را به صورت یک لیست کامل یادداشت کن. پس از اینکه این بخش از برنامه را تماشا کردی می‌خواهم نکاتی را که در این ویدیو گفته شد را بر روی لیستت اجرا نمایی.

 

موثرتین راه‌های غلبه بر ترس‌ها

 

چگونه بر ترس خود پیروز شویم؟

من هم اکنون با انرژی بسیار زیادی برای تو این برنامه را تدارک دیده‌ام؛ به این خاطر که می‌خواهم در خصوص این موضوع تمریناتی را با یکدیگر شروع کنیم که صد‌در‌صد جواب خواهند داد. معمولا ترس‌های ما از سمتی نشأت می‌گیرند که می‌ترسیم چیزی را از دست بدهیم. آیا نمی‌توانی در جمع صحبت کنی به این خاطر که می‌ترسی اعتبارت را جلوی دوستان و همکارانت از دست بدهی؟ برای مثال زمانی که در جمع صحبت می‌کنی، احتمالا زبان تو می‌گیرد و دوستانت تو را مسخره‌ می‌کنند یا تو را طرد می‌کنند. تصور می‌کنی که اعتبار تو به این شکل از بین خواهد رفت؟ بنابراین باید بر روی کاغذ یادداشت کنی که من می‌ترسم از اینکه در جمع صحبت کنم و علاوه بر آن بنویس که در صورتی که در جمع صحبت کنی چه چیزی را از دست خواهی داد. در این ویدئو می‌خواهم یکی از بزرگترین رازهای زندگیم را به تو بگویم که مطمئنا آن را می‌دانی اما به این علت که برای تو عادی شده است آن را جدی نمی‌گیری.

چگونه شخصیتی قوی داشته باشیم؟

آیا می‌دانی چه کسی در دنیا انسانی محکم و قوی خواهد شد؟ کسی که اتفاقات احتمالی را در ذهنش بررسی کرده باشد. هنگامی که در جمعی مشغول به صحبت هستی امکان دارد بر روی همه افراد آن جمع نفوذ بسیار زیادی داشته باشی، بسیار خوش‌صحبت باشی و همه از تو خوششان بیاید. حالت دیگر این است که زبان تو بگیرد، نتوانی به خوبی منظور خودت را به شخص مقابلت برسانی و تمامی دوستانت را به این خاطر از دست بدهی. با دانستن و پذیرش هر دو این حالات شروع به صحبت در یک جمع بکن. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا بهترین و موثرترین راه غلبه بر هر ترسی را فرا بگیری، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

بهترین و موثرترین راه غلبه بر هر ترسی در زندگی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.05

تعداد امتیازها: 22

نظرات کاربران

11 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط