چگونه می توانیم زیباتر و جذاب تر شویم ؟

  • 9 اسفند 1395
  • 13271
  • 10

چگونه جذاب به نظر برسیم؟

ورود تو دوست عزیزم را به برنامه ی موفقیت الان وقتشه تبریک می گویم، موضوع این بخش از برنامه ی ویدیویی الان وقتشه ، فوق العاده جالب و جذاب است اینکه  "چگونه میتوانیم زیباتر و جذاب‌تر باشیم؟" اما دوست خوبم قبل از اینکه شروع کنیم، باید بگویم که موضوع صحبت ما در مورد آرایش کردن یا عمل های جراحی نیست. ما به دنبال یک راه بسیار ساده تری هستیم، خوب دوست خوبم در این بخش از برنامه موفقیت الان وقتشه، سه اصل و سه ویژگی را بررسی خواهیم کرد، که به چه شکل یک انسان می تواند زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسد؟

 

با دوره پاراسل زندگی خود را زیباتر و جذاب تر کنیم

 

ویژگی اول این هست که باید نابغه باشد، حالا به چه شکل شما میتوانید نابغه باشید؟

 به این شکل که فقط باید خودت باشید، شخصیت اصلی خودت را داشته باشید و در یک کلام باید اصالت داشته باشید، هیچ چیزی را از کسی یا از دنیا نخواهید بگیرید و تقلید کرده و به بقیه نشان بدهید، مدام خودت رو به بقیه دوستان و آشنایانت با برچسب هایی که به خودتان زدید نشان بدهید، یک مثال ساده این است که نخواهید خودتان را به دوستانتان با لباس ها، مدل کفش، برند ساعت یا برند لپ تاپتان نشان بدهید نه! باید اصیل باشید (unique character) شخصیت منحصر به فرد داشته باشید. نابغه کسی  است که خودش را قبول دارد و خودش را به بهترین شکل به بقیه نشان می دهد. چون خودش است و هر چیزی که هست و چیزی که درونش دارد هر شخصیتی که دارد شخصیت خودش است از جایی نگرفته است، برای همین از درون احساس می کند که زیباست، بقیه هم این زیبایی رو می بینند،  ولی زمانی که خودتان زیبایی را به یک مورد دوم، سوم و چهارمی که از بیرون گرفته می شود مثل لباس، یا شاید خیلی از چیزهای ظاهری وصل اش کنید خودتان حتی قبول ندارید و در نتیجه بقیه هم صد در صد شما را قبول ندارند، پس مهم این است که منحصر به فرد باشید.

به چه شکل میتوانید اینگونه باشید؟

دوست خوبم، برای ادامه ی این بحث از تو دعوت می کنم که ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی، این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است... بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظرت را در همین قسمت کامنت بگذار. همچنین می توانی این دو ویدئو مرتبط را هم به عنوان هدیه رایگان دانلود نمایی:

چگونه می توانیم زیباتر و جذاب تر شویم ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.83

تعداد امتیازها: 6

نظرات کاربران

10 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط