با افراد حسود چگونه رفتار کنیم ؟

  • 28 دی 1395
  • 5.8k
  • 2

چطور با یک آدم حسود برخورد کنیم؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه روانشناسی الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع برخورد با انسان‌های حسود صحبت کنم. برای تغییر و تأثیرگذاری بر هرچیزی بهتر است که ابتدا از تغییر خودمان شروع کنیم و در نهایت با سایرین به گونه‌ای رفتار کنیم که بتوانیم به آن‌ها نیز مطلبی را آموزش دهیم. در راه مقابله با افراد حسود دو حالت پیش روی تو قرار دارد. حالت اول این است که می‌توانی از طریق صحبت کردن با آن‌ها سعی در درک و فهمیدنشان داشته باشی، حالت دوم نیز به این شکل است که می‌توانی چنین افرادی را نادیده بگیری. حالت دوم بسیار راحت و ساده است، به این شکل که هرکاری که این دسته از انسان‌ها انجام دهند یا هر رفتاری که در پیش بگیرند در نهایت تو بی‌توجه به آن‌ها مسیر زندگی خودت را پیش می‌بری و کاری با آن‌ها نخواهی داشت.

 

چگونه در برخورد با انسانهای مختلف رفتار کنیم تا به موفقیت برسیم

 

چگونه افراد حسود و تنگ‌نظر را بشناسیم؟

همیشه تعدادی افراد در زندگی هر شخصی وجود دارند که این اشخاص حذف‌نشدنی و بسیار عزیز و ارزشمند هستند و میان آن‌ها مطمئناً شخصی که به تو حسادت می‌ورزد وجود خواهد داشت. در برخورد با آن شخص چه کاری باید انجام دهی؟ آیا باید آن شخص را نادیده بگیری؟ مسلما نه. بنابراین باید با او شروع به صحبت کنی. آیا این کار به شکلی مستقیم امکان پذیر خواهد بود؟ برای مثال آیا می‌توانی به آن شخص بگویی که چرا به من حسادت می‌کنی؟

چگونه حسادت را از خودمان دور کنیم

زمانی شخصی به شما حسادت خواهد کرد که میزانی از کمبود در او وجود دارد. اطمینان داشته باش که اگر از لحاظ مالی به تو حسادت می‌کند مشکلی از نظر مالی در زندگی او وجود دارد. سعی کن در خصوص آن مشکل به آرامی با او صحبت کنی و به این شکل قادر خواهی بود به او کمک نمایی. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا بهترین رفتار با افراد حسود زندگیت را یاد بگیری، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

با افراد حسود چگونه رفتار کنیم ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

2 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط