استاندارد های آمازون برای بسته بندی محصولات مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

با افراد حسود چگونه رفتار کنیم ؟

خلاصه فایل دانلود رایگان :
درود به تو دوست خوبم ، الان وقتشه یاد بگیریم که چگونه با افراد حسود در زندگی برخورد کنیم ، آیا یاد نادیده بگیریم آنها را ؟ اگر از افراد نزدیک زندگی ما بودند ، چکار کنیم ؟ از زندگی مان حذفشان کنیم ؟ پاسخ شما چیست در زیر همین ویدئو تجربه خودتون را کامنت بگذارید... این برنامه برای ادامه نیاز به پشتیبانی تو دوست عزیزم دارد  ، همین الان این ویدئو را برای دوستانت ارسال کن و نظرت را هم برای من در همین صفحه کامنت بگذار ، بسیار مشتاقم کامنت زیبایت را بخوانم و انرژی بگیرم. الان وقتشه تو دوست خوبم به من انرژی بدی.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 5

  • 9.2k
  • 3
با افراد حسود چگونه رفتار کنیم ؟

چطور با یک آدم حسود برخورد کنیم؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه روانشناسی الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع برخورد با انسان‌های حسود صحبت کنم. برای تغییر و تأثیرگذاری بر هرچیزی بهتر است که ابتدا از تغییر خودمان شروع کنیم و در نهایت با سایرین به گونه‌ای رفتار کنیم که بتوانیم به آن‌ها نیز مطلبی را آموزش دهیم. در راه مقابله با افراد حسود دو حالت پیش روی تو قرار دارد. حالت اول این است که می‌توانی از طریق صحبت کردن با آن‌ها سعی در درک و فهمیدنشان داشته باشی، حالت دوم نیز به این شکل است که می‌توانی چنین افرادی را نادیده بگیری. حالت دوم بسیار راحت و ساده است، به این شکل که هرکاری که این دسته از انسان‌ها انجام دهند یا هر رفتاری که در پیش بگیرند در نهایت تو بی‌توجه به آن‌ها مسیر زندگی خودت را پیش می‌بری و کاری با آن‌ها نخواهی داشت.

 

چگونه در برخورد با انسانهای مختلف رفتار کنیم تا به موفقیت برسیم

 

چگونه افراد حسود و تنگ‌نظر را بشناسیم؟

همیشه تعدادی افراد در زندگی هر شخصی وجود دارند که این اشخاص حذف‌نشدنی و بسیار عزیز و ارزشمند هستند و میان آن‌ها مطمئناً شخصی که به تو حسادت می‌ورزد وجود خواهد داشت. در برخورد با آن شخص چه کاری باید انجام دهی؟ آیا باید آن شخص را نادیده بگیری؟ مسلما نه. بنابراین باید با او شروع به صحبت کنی. آیا این کار به شکلی مستقیم امکان پذیر خواهد بود؟ برای مثال آیا می‌توانی به آن شخص بگویی که چرا به من حسادت می‌کنی؟

چگونه حسادت را از خودمان دور کنیم

زمانی شخصی به شما حسادت خواهد کرد که میزانی از کمبود در او وجود دارد. اطمینان داشته باش که اگر از لحاظ مالی به تو حسادت می‌کند مشکلی از نظر مالی در زندگی او وجود دارد. سعی کن در خصوص آن مشکل به آرامی با او صحبت کنی و به این شکل قادر خواهی بود به او کمک نمایی. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا بهترین رفتار با افراد حسود زندگیت را یاد بگیری، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/35
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
یاسین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ گفته:
۰ | ۰

الان وقتشه که تشکر کنم از شما حسین عزت خواه عزیز و به شدت منتظر ویدیوی بعدی هستم با سپاس .

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ پاسخ داده:
۰ | ۱

همراهی شما انگیزه ای است برای ساخت برنامه های بیشتر و پربارتر.

پاسخ
لیلی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ گفته:
۰ | ۰

خیلی از وقت ها خودمان حسادت دیگران روبر می انگیزیم با رفتارها و کارهامون. یکی از راه حل ها این می تونه باشه که همه جنبه های رندگیمون رو به نمایش نگداریم و حریم خصوصی زندگیمونو حفظ کنیم.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما لیلی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دیدگاه های شما ما را در رسیدن به موفقیت های بیشتر یاری می رساند. از حضور پر مهر شما در خانواده عزت خواه دات کام کمال تشکر را داریم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط