زمانی که احساس تنهایی می کنیم ، راه حل چیست ؟

  • 24 شهريور 1395
  • 4711
  • 0

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

احساس تنهایی را چگونه از بین ببریم؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع راه‌حلی برای احساس تنهایی صحبت کنم. این مسئله موضوعی است که با پول و هیچ چیز دیگری قابل حل نمی‌باشد و ممکن است که همگی کم و بیش با آن دست به گریبان باشیم. بنابراین می‌خواهیم بررسی کنیم که راه‌حل تنهایی چیست؟ یا اینکه اصلا به چه علتی احساس تنهایی می‌کنیم؟ چه کاری انجام دهیم که تنها نباشیم؟ برای حل این مشکل لازم است که اصول گفته شده در این برنامه را اجرا کنی و با تمرین زیاد مسئله را برطرف نمایی.

 

آموزش مقابله با تنهایی

 

آیا احساس تنهایی می‌کنی؟

گاهی حتی خودت نیز نمی‌دانی که تنها هستی اما زمانی که برایت مشکلی پیش می‌آید یا احتیاج به درد دل داری آنگاه متوجه می‌شوی که کسی را برای صحبت نداری. اما آن موقع بسیار دیر است زیرا هیچ دوستی نداری و دیر به این فکر افتادی که کسی را پیدا نمایی. اگر نگاهی به دور و برمان بیندازیم متوجه خواهیم شد که اکثر افراد در شبکه‌های اجتماعی بسیار فعال هستند و همه تعداد بسیار زیادی فالوور دارند، به همین علت فکر می‌کنند که دوستان زیادی دارند و انسانی اجتماعی هستند. اما در حقیقت اینطور نیست زیرا شاید خیلی از این فالورها را در دنیای حقیقی ندیده باشند و از 30 نفر آن‌ها حتی سه نفر از آن‌ها نیز راضی نباشند که با این شخص صحبت نمایند بنابراین دوست او حساب نمی‌شوند. در نتیجه شخص تنها است.

کارهایی که باید برای رهایی از احساس تنهایی انجام دهی

بسیاری از مسائل زندگی ما به همین عواطف و احساسات متصل است بنابراین باید این مشکل حل شود. گاهی اوقات تو میلیون‌ها تومان پول داری اما کسی را نداری تا با او از زندگی لذت ببری. بنابراین احساس تنهایی می‌کنی و اصلا کسی را دوست نداری زیرا یاد نگرفته‌ای چگونه ارتباط برقرار کنی. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا بتوانی به شیوه بهتر و موثرتری با افراد ارتباط برقرار نمایی و ارتباطات انسانی خود را بهبود ببخشی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

زمانی که احساس تنهایی می کنیم ، راه حل چیست ؟

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi