مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ده سال دیگه خودتو کجا میبینی - سرمایه گذاری بلند مدت

خلاصه فایل دانلود رایگان :
اگر شما هم به یک سرمایه گذاری بلند مدت فکر می کنید، این ویدئو را از دست ندهید چون سیستمی در آن معرفی می شود که بسیار کارآمد است و در وبسایت عزت خواه دات کام به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است تا برای سرمایه گذاری ده ساله آماده شوید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 19

  • 5.3k
  • 0
ده سال دیگه خودتو کجا میبینی - سرمایه گذاری بلند مدت

 

سرمایه گذاری بلند مدت


آیا از الان به این موضوع فکر کردید که ده سال آینده زندگی شما از لحاظ مالی در چه جایگاهی قرار دارد؟ یا ده سال دیگر چقدر سرمایه دارید ؟ در این ویدئو قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم اما به وسیله ریاضی و قوانین سرمایه گذاری. پس با ما همراه باشید.

 

سرمایه گذاری بلند مدت

 

اگر بخواهید زندگی شما از نظر مالی قوی شود، دو مورد مهم است، یکی اینکه اگر کسب و کاری دارید یا کارمند هستید حقوق خوبی داشته باشید و مورد دیگر اینکه عادت به سرمایه گذاری مستمر داشته باشید و صبور باشید. در این ویدئو می خواهیم چشم اندازه سرمایه گذاری ده ساله را بررسی کنیم.

اگر کامل و درست تحقیق کنید، متوجه می شوید افراد پولدار جهان، یک شبه پولدار نشدند. پس نگرش سرمایه گذاری بلند مدت را برای خودتان بسازید.

 

 پیشنهاد میکنیم حتما این ویدئو را مشاهده کنید و نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید 

برای دانلود رایگان ویدئو این برنامه به انتهای صفحه مراجعه کنید 

 


معرفی سود اثر مرکب و سرمایه گذاری بلند مدت


به درآمد و سرمایه ای که دارید به صورت اثر مرکب نگاه کنید، یعنی اگر مثلا از 1000 دلار هر ماه 10 درصد سود می کنید، آن 100 دلار سود را از سرمایه خارج نکنید و آن را مدتی نگه دارید.

اگر این شیوه را ادامه دهید بعد از ده سال با یک عدد شگفت انگیز روبرو می شوید و این روشی است که بیشتر ثروتمندان جهان هم انجام می دهند. مهم نیست چقدر سرمایه دارید، مهم این است که این تکنیک را به صورت مستمر برای سرمایه گذاری ده ساله ادامه دهید.


ماشین حساب سرمایه گذاری – سود اثر مرکب


شما می توانید با تماشای این ویدئو به ماشین حساب سرمایه گذاری با لحاظ کردن همه موارد و عوامل لازم دسترسی داشته باشید.

ماشین حساب سرمایه گذاری

 

ماشین حساب سرمایه گذاری

 

در این ویدئو به صورت کامل و قدم به قدم مراحل و مواردی که باید در ماشین حساب وارد کنید، بیان شده تا شما راحت تر این کار را انجام دهید. در این ماشین حساب مورد مهمی که شاید در ماشین حساب های موجود در سایت های دیگر زیاد به آن توجه نشده، یعنی موضوع مالیات لحاظ شده است. در این ویدئو با ما همراه باشید تا تمامی این مراحل و نتیجه کار را مشاهده کنید.


نگرش سرمایه گذاری بلند مدت ده ساله


پیشنهاد می شود به دنبال این هدف باشید که یک بیزینس خوب و فعال بسازید یا اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، سرمایه گذاری کنید. روش سرمایه گذاری را هم می توانید با توجه به شرایط و دانش خود انتخاب کنید. مهم این است که نگرش سرمایه گذاری ده ساله را در خود بسازید و با بررسی، سرمایه گذاری امن تر و با سود بیشتر را پیدا کنید.


صبور بودن در مسیر سرمایه گذاری ده ساله


هر ماه از مبلغی که سود می کنید، مقداری را به سرمایه گذاری خود اضافه کنید، اگر این کار را انجام دهید، در این مسیر صبور باشد و دیدگاه سرمایه گذاری بلند مدت و ده ساله داشته باشید، شاهد نتایج آن هم خواهید بود.

سعی کنید صبور بودن را در وجود خود تقویت کنید و تنها قدم بعدی را نبینید، بلکه یک چشم انداز بلند مدت ده ساله برای خودتان طراحی کنید. حتی با سرمایه گذاری کم هم در طول مدت ده سال، بی شک زندگی شما در آینده متفاوت تر و بهتر از امروز خواهد بود.


به دنبال اقدام هوشمندانه برای موفقیت در سرمایه گذاری بلند مدت باشید


خیلی از ما خریدهای بی مورد زیادی در طول زمان انجام می دهیم ولی اگر قبل از این کار به این موضوع فکر کنیم که آیا واقعا به این خرید نیاز داریم یا نه، هوشمندانه تر اقدام خواهیم کرد و سطح زندگی ما بهبود پیدا می کند.

 

سرمایه گذاری ده ساله

 

اگر با بازاری آشنا هستید که رشد خوبی دارد البته با یادگیری و منطق، نه اقدامات شتاب زده، فرصت را برای سرمایه گذاری بلند مدت از دست ندهید، در این مسیر صبور باشید و به صورت مستمر و بلند مدت پیش بروید.

برای طراحی ماشین حساب سرمایه گذاری و کد نویسی آن زحمات زیادی کشیده شده و ما آن را رایگان در اختیار شما قرار دادیم تا به بهترین شکل از آن استفاده کنید و خودتان را برای یک سرمایه گذاری بلند مدت و سودآور آماده کنید.


اگر قصد سرمایه گذاری در بازار بورس آمریکا را دارید و به دنبال یک فایل راهنما برای این کار هستید، اشتراک یک ماهه سبد عزت خواه در بازار بورس آمریکا را می توانید تهیه کرده و از آن استفاده کنید. البته همواره توجه داشته باشید بازار بورس روال یک نواختی ندارد و باید خودتان هم در این خصوص مطالعه کرده باشید و از ریسک های این مسیر آگاه باشید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/you-ten-years-investment
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط