چرا کارها را به تاخیر می اندازیم؟

  • 15 فروردين 1398
  • 7.4k
  • 14

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

غلبه بر عادت به تعویق انداختن کارها

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.
در دو قسمت قبل برنامه الان وقتشه پیرامون هدف گذاری و انرژی صحبت کردم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم در خصوص دلیل به تعویق انداختن کارها صحبت کنم. بسیار مهم است که این موضوع را بررسی کنی. با تماشای این ویدیو با من همراه باش.

علت به تعویق انداختن کارها چیست؟

شاید تو نیز در زندگی درگیر این موضوع شده باشی. اینکه می دانی تعدادی از کارها را باید انجام دهی ولی انجام آنها را به تعویق می‌اندازی و این باعث می‌گردد زمان را از دست بدهی. این اقدام حتی باعث ایجاد استرس می‌شود و تو را از موفقیت‌های بسیاری که می‌توانی کسب کنی، دور می‌سازد. یکی از دلایل به تعویق انداختن کارها این است که تغییر نکردن راحت‌تر است. تا به حال به این نکته توجه کرده بودی دوست خوبم؟

 

آموزش فروش در آمازون

 

چگونه عادت به تعویق انداختن را ترک کنیم؟

باید نسبت به نقشه مسیر خود آگاه باشی. باید تمام مراحل را بدانی تا بتوانی به بهترین روش اقدام کنی. برنامه ریزی است که به تو کمک می‌کند این عادت را ترک کرده و هوشمندانه‌تر اقدام کنی. با تماشای این ویدیو می‌توانی از نکات و راهکارهای بسیاری در این خصوص مطلع شوی.

قوه تخیل و موفقیت در کارها

از قدرت تخیل خودت استفاده کن و تصور کن کاری که دائماً به تعویق می‌انداختی، انجام شده است. چه احساسی به تو دست می‌دهد؟ حس رسیدن به رویا و انجام کاری که مدت‌های زیادی انجام آن را به تعویق می انداختی، بسیار فوق العاده است. این طور نیست؟ برای مثال ممکن است مدت‌ها در فکر راه اندازی بیزینس آنلاین بوده باشی ولی دائماً آن را به تأخیر می اندازی. حال می توانی با قدرت تخیل خودت به انتهای مسیر کسب درآمد آنلاین و ایده آل خود فکر کنی و از حس خوبی که برای تو ایجاد می‌شود، انگیزه و انرژی بگیری.

استراتژی‌های برقراری ارتباط با دیگران

با محیط اطرافت در ارتباط باش و انسان‌هایی را برای برقراری ارتباط انتخاب کن که می‌توانند با تو هم مسیر و هم قدم باشند. البته تجربه شخصی من بر این اساس است که در راه اندازی استارت آپ ها اگر روحیه قوی داری و فردی هستی که با وجود سختی‌ها به مسیرت ادامه می‌دهی، می‌توانی در این مسیر از هم فکر و همراه استفاده کنی اما اگر روحیه ضعیفی داری، یاد بگیر که مسیرت را از ابتدا به تنهایی شروع کنی. با تماشای این ویدیو از علت آن مطلع می‌شوی. از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

چرا کارها را به تاخیر می اندازیم؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.8

تعداد امتیازها: 5

نظرات کاربران

14 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط