موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد 2000 دلار در روز با کمک دوره ی آربی - یوسف دانشجوی دوره آربی

  • 5k
  • 0

صحبت های یوسف عزیز دانشجوی دوره آربی

دوره شگفت انگیز آربی، میانبری است برای صرفه جویی در هزینه و رسیدن به موفقیت در بازه های زمانی کوتاهتر. مسلما استفاده از تجارب افرادی که در این راه موفق شده اند می تواند مشکلات این بیزینس را کم نماید و مسیر هموارتری را به روی ما باز کند. در این ویدیو با تجربه یوسف عزیز آشنا می شویم که توانسته است طی یکسال به درآمد 2000 دلاری در یک روز دست یابد.

 

 

کسب درآمد فوق العاده از ایران

من یوسف هستم، یکی از دانشجویان دوره آربی. به تازگی به من اعلام شده است که درآمد من از فروش در وبسایت آمازون به 2000 دلار رسیده است. درآمدی که انتظار آن را در این بازه کوتاه نداشتم. من موفقیت خود را حاصل دوره خوب آقای عزت خواه می دانم. اگر من قصد داشتم بدون استفاده از این دوره کسب و کار آمازون را شروع کنم با مشکلات فراوانی رو به رو می شدم و تا رسیدن به این درآمد زمان زیادی را باید صرف می کردم. دوره آربی، میانبری برای من بود تا بتوانم با هزینه کمتر و در زمان کوتاهتری به این موفقیت دست یابم. هدف من کسب درآمدهای خیلی بالاتر می باشد و از کسب و کار آمازون می توانم به این هدف دست یابم.

انتخاب بهترین استراتژی فروش از طریق دوره آربی

در سال گذشته کار خود را با دو کالا شروع نمودم و با ذهنیتی که داشتم، تصور نمی کردم که بتوانم تنها با دو کالا به چنین درآمدی برسم. تصور من این بود که با گذشت 2 الی 3 سال می توانم به صفحات اول وبسایت آمازون وارد شوم و Amazon’s Choice (هنگامی که یک فروشنده در مدت زمان کوتاه، فروش بالایی را نسبت به رقبا تجربه می کند و البته ارسال محصولات را به صورت FBA انجام می دهد، بر روی یک کلمه کلیدی خاص به عنوان Amazon's choice انتخاب می شود و به این معناست که هیچ فروشنده دیگری بر روی این کلمه فروش بالایی را در آن زمان تجربه نکرده است. بدیهی است که این موضوع باعث می شود که خریداران تمایل بیشتری به خرید داشته باشند و همین موضوع مجددا باعث افزایش آمار فروش خواهد شد) را دریافت کنم. 

با استفاده از دوره آربی و نکات خوبی که استاد عزت خواه در این دوره بیان کردند، توانستم در زمان کوتاهی از رقبای خود پیشی بگیرم و در این زمینه تنها یک رقیب برای محصول من باقی ماند و رقابت خیلی نزدیکی با هم داشتیم. این موفقیت حاصل یک تلاش تیمی می باشد و من به تنهایی نمی توانستم به این موفقیت دست یابم. من تیم قدرتمندی را تشکیل داده ام و ایمان دارم که می توانیم در سال های آینده به رقم های خیلی بالاتری دست یابیم.

فروش در بازارهای مختلف آمازون به صورت جهانی

در ابتدا فروش خیلی کمی در وبسایت آمازون داشتیم ولی با این حال فروش در وبسایت آمازون برای ما خیلی جذاب بود. ما برای دستیابی به نتایج بهتر و کسب درآمد بیشتر دو استراتژی را در پیش گرفتیم:

  1.  استراتژی تنوع محصول
  2.  استراتژی توسعه بازار

برای انجام و عملی نمودن استراتژی اول نیاز به یک بازه زمانی 4 ماهه داشتیم، به همین دلیل استراتژی دوم را اجرا نمودیم. برای این کار بازارهای دیگر را بررسی و محصول خود را در آن بازارها عرضه کردیم و به مرور زمان محصول جدیدی را برای فروش در وبسایت آمازون اضافه کردیم و با تلاش زیاد توانستیم به کسب رتبه اول فروش محصول دست یابیم.

ما در بازارهای مختلف آمازون به صورت جهانی فروش داریم و موفقیت های زیادی در این بازارها کسب نمودیم. برنامه ریزی منظمی برای خرید و فروش محصول داشتیم که خرید مجدد محصولات به علت میزان فروش بالا، سبب شد که زودتر از برنامه ریزی زمانی خود خرید را انجام دهیم. محصول ما با استقبال خیلی خوبی رو به رو شد که انرژی ما را برای ادامه این مسیر بیشتر کرد.

کسب عنوان Amazon’s Choice  در مدت کوتاه

ما با تلاش زیاد توانستیم از رقبای خود پیشی بگیریم و یکی از محصولات ما رتبه اول در صفحه را داشته باشد و با کلمات کلیدی مختلف Amazon’s Choice را دریافت کردیم. نکات عنوان شده در دوره آربی، هر کدام خیلی تاثیرگذار می باشند و به ما در رسیدن به این موفقیت کمک زیادی نمود. برای موفقیت در کسب و کار آمازون حتما از این دوره و تجربیات استاد عزت خواه و تیم خوبشان در این زمینه استفاده کنید.

تشکر و قدردانی از تیم عزت خواه دات کام

من به عنوان شخصی که این دوره را گذرانده و تجربه فعالیت در وبسایت جهانی آمازون را دارد به افرادی که هنوز وارد این کسب و کار نشده اند توصیه می کنم که به کسب و کار جهانی آمازون شک نکنند و مطمئن باشند که این کسب و کار پتانسیل های زیادی برای رشد دارد.  توصیه دیگر من این است که دقت فراوانی در این راه داشته باشید و با جدیت وارد این کار شوید و از قدرت تیم بهره مند گردید. مسلما داشتن یک تیم قوی می تواند به شما در این مسیر کمک نماید.

هدف من از ارائه این ویدیو تشکر و قدردانی از استاد عزت خواه و تیم پر قدرت ایشان می باشد و همچنین در میان گذاشتن تجربیات خود با افرادی که علاقمند به شروع این کسب و کار هستند.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

 

 

شرکت در دوره ی آربی - آموزش فروش در آمازون

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/two-thousand-dollars-a-day
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 3

مطالب مرتبط