موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فرمول جادویی پیشرفت - قابلیت خودمان را افزایش دهیم

خلاصه فایل دانلود رایگان :
فرمول جادویی موفقیت چیست ؟ ما باید یاد بگیریم چطور می توانیم قابلیت خودمان را افزایش دهیم و به دنبال آن شاهد تغییرات مثبت در زندگی خود باشیم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه راهکارهای ساده اما مهم را برای رسیدن به این هدف مطرح کردم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 25

  • 5.8k
  • 2
فرمول جادویی پیشرفت - قابلیت خودمان را افزایش دهیم

 

چگونه قابلیت خودمان را افزایش دهیم ؟


احتمالا همه ما در زندگی مشغول کارهای مختلف هستیم و نیاز داریم پیشرفت کنیم و به عبارت دیگر، قابلیت خودمان را فزایش دهیم. اما واقعا به چه شکل می توان این کار را انجام داد؟ چه مواردی را باید تغییر بدهیم؟

افرادی که با توجه به تعاریفی، جزء افراد موفق هستند، آنها نیز در طول یک روز، 24 ساعت زمان دارند در نتیجه زمان برای افراد مختلف، ثابت است و شخصیت افراد است که با هم متفاوت است. ما باید سعی کنیم شخصیت قوی تری از خودمان بسازیم، اشتباهات را تکرار نکنیم و قابلیت خودمان را افزایش و بهبود بدهیم. در ادامه راهکارهایی را با هم بررسی می کنیم.


رسیدن به فرمول جادویی پیشرفت با اولویت بندی


باید اولویت بندی داشته باشیم ولی نه بدین شکل که مثلا در یک کاغذ 30 کار برای خودمان بنویسیم. این کار تا حدودی اشتباه است و باید در آن تغییر ایجاد کرد. ما باید یاد بگیریم کارهایی که داریم را کم کنیم و هر چه سر خودمان را خلوت تر کنیم، جلوتر خواهیم بود و این کار با تمرین حاصل می شود. این جمله طلایی را فراموش نکنید که افراد موفق کارهای کمی را انجام می دهند ولی آن کارها را خوب انجام می دهند.

شما جزء آن دسته از افرادی هستید که وقتی مرورگر سیستم خود را باز می کنید تعداد زیادی صفحه مختلف باز است که فکر می کنید، دانستن و مطالعه همه آنها ضروری است؟

حال سوال مهم این است که اگر این صفحات و مطالب اینقدر مهم است پس چرا آنها را مطالعه نکردیم؟ چرا برای آنها وقت نگذاشتیم و فقط آنها را به تاخیر می اندازیم؟ حقیقت این است که واقعا آنقدرها هم آن صفحات و مطالب برای ما مهم نبوده.

تصمیم درست این است که آنها را ببندیم. باید برای چیزی وقت بگذاریم که واقعا مهم باشد در غیر این صورت در این شلوغی که برای خودمان ایجاد کردیم به غیر از آشفتگی که به همراه دارد، آن موارد مهمی که باید برای آنها وقت گذاشت را اصلا نمی بینیم و فراموش می شوند. از این طریق می توانیم قابلیت خودمان را افزایش دهیم.

 

فرمول جادویی پیشرفت


نظم دادن به افکار – فرمول جادویی موفقیت


اینکه ما بتوانیم ذهن و افکار خودمان را خلوت کنیم، به خودی خود یک مهارت است. برای مثال بدانیم فردا که از خواب بیدار می شویم دو یا سه کار مهم باید در آن روز انجام دهیم. اگر آن کار مهم را انجام دادیم، چند پله بالاتر می رویم ولی چه ارزشی دارد که ما چندین کار بی ارزش را در آن روز انجام دهیم؟ پس سعی کنیم اول ذهن و بعد برنامه روزانه خودمان را خلوت کنیم. به همه روتین های روزانه، عادت ها و لایف استایلی که داریم به خوبی فکر کنیم، آنها را آنالیز کنیم و اگر قابلیت دارد، آن را بهبود ببخشیم.

در این ویدئو راهکارهای خیلی ساده که در عین ساده بودن، کاربردی هستند و خودم از آنها در زندگی روزانه استفاده می کنم، نتیجه بخش بوده و به راحتی هم قابل اجرا است، مطرح کردم که با استفاده از آنها بتوانیم قابلیت خودمان را افزایش دهیم. پس با تماشای این ویدئو با من همراه باشید.

حتی وقتی برنامه ریزی می کنیم و موارد مهم را یادداشت می کنیم، باز هم به آنچه نوشتیم فکر کنیم و اگر باز هم امکان آن وجود دارد، تعدادی را مجددا حذف کنیم. هر چند روز یک بار سعی کنیم یک سری کارهای غیر مهم و غیر ضروری را از روتین و لایف استایل خود حذف کنیم. اگر با دقت بررسی کنیم، گاهی اوقات متوجه میشویم شاید حتی 80 درصد کارهایی که انجام میدهیم، نیازی به انجام آنها نیست و تغییر خاصی در کیفیت زندگی ما ایجاد نمی کند.

 

قابلیت خودمان را افزایش دهیم


عملکرد خود را ارزیابی کنید


در حال انجام هر کاری که هستید مثلا کار در یک اداره، درس خواندن در کتابخانه و... تصور کنید یک دوربین آنجا هست که کارهای شما را ضبط می کند و بعد فیلم آن دوربین را بازبینی کنید و ببینید چه قضاوتی در خصوص عملکرد آن روز خود دارید. البته این یک تصور است برای سنجش کارهایی که انجام میدهیم و حتما به ما کمک می کند.

قابلیت افرد بی دلیل، بهبود با افزایش پیدا نمی کند حتما نیاز به پاداش دارد. هر چیزی در این دنیا همینطور است. در هر مرحله ای باید به خودمان تبریک بگوییم و یادمان نرود که ما از پس خیلی از مشکلات و روزهای سخت برآمدیم و دوباره شروع کردیم. بزرگترین فردی که قرار است به ما انگیزه بدهد، دقیقا خود ما هستیم پس بیشتر هوای خودمان را داشته باشیم. ما حتی در زندگی عادی خیلی از مراحل و چالش ها را تجربه می کنیم پس به خودی خود، قهرمان زندگی خودمان هستیم و این موضوع نباید هیچ وقت فراموش شود.

 

آیا تا به حال به دنبال آموزشی بودید که زندگی و کسب و کار را در کنار هم با موفقیت و رضایت پیش ببرید؟ دوره ای که در ابتدا ساخت لایف استایل، اصلاح باورهای نادرست و ساخت نگرش درست بیزینس را به شما آموزش دهد و سپس شما را برای ورود به عرصه ی جهانی بیزینس آنلاین آمازون آماده کند. با دوره پاراسل زندگی ابتدا می توانید لایف استایل و باورهای درست را بسازید و سپس با دوره آربی فروشندگی در وبسایت بزرگ آمازون را تجربه کنید و رسیدن به این دو هدف مهم با هم، در دوره تخصصی فروش در آمازون به شما ارائه می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-magic-formula-of-progress
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
علی گفته:
۰ | ۰

درودو سپاس استاد

سید پارسا گفته:
۰ | ۰

بسیار عالی

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

سپاس از همراهی شما.

پاسخ

مطالب مرتبط