افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

لحظه تصادف خودرو تسلا ، تیتر اصلی خبرهای جهان

خلاصه فایل دانلود رایگان :
تصادف خودرو تسلا یکی از اخبار جدید جهان است که در رسانه های زیادی پخش شده است. در این ویدئو قصد داریم جزئیات این حادثه و اظهار نظر ایلان ماسک را با هم بررسی کنیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 22

  • 5.2k
  • 0
لحظه تصادف خودرو تسلا ، تیتر اصلی خبرهای جهان

 

 پیشنهاد میکنیم حتما این ویدئو را مشاهده کنید و نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید 

برای دانلود رایگان ویدئو این برنامه به انتهای صفحه مراجعه کنید 

 

تصادف خودرو تسلا بدون راننده و مرگ دو نفر


در 17 آوریل 2021، تصادف خودرو تسلا اتفاق می افتد و متاسفانه دو نفر در این تصادف کشته می شوند. به طور کلی تسلا دارای سهام عجیبی است چون تعدادی از افراد خیلی این سهام را دوست دارند و تعدادی از افراد هم خیلی از این سهام نفرت دارند. قصد داریم بررسی کنیم وقتی یک اتفاقی مشابه این اتفاق، یعنی تصادف خودرو تسلا رخ می دهد، چه توصیف و برداشت های پیرامون آن ایجاد می شود. البته امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاق های ناگواری در هیچ عرصه ای نباشیم.

 

تصادف خودرو تسلا

 

در تصادف خودرو تسلا، از دو نفری که کشته شدند یکی از آنها در صندلی عقب خودرو و دیگری در صندلی مسافر، در جلو نشسته بوده و کسی پشت فرمان خودرو نبوده. معلوم نیست که این افراد چه ذهنیتی داشتند؟ آیا در حال تست کردن خودرو تسلا بودند ؟ و ... 

خود تسلا هنوز رسما اعلام نکرده و اجازه نداده که این خودرو بدون راننده بتواند حرکت و رانندگی کند. ولی بعضی افراد فکر می کنند سیستم autopilot ( کنترل خودکار ) تسلا راه اندازی شده در صورتی که هنوز این اتفاق نیفتاده و ممکن است در آینده رخ دهد.


اظهار نظر ایلان ماسک درباره تصادف خودرو تسلا


طی صحبت هایی که با ایلان ماسک در خصوص تصادف خودرو تسلا صورت گرفته، او گفته زمانی که سیستم autopilot در تسلا فعال شود که البته در این حالت هم راننده همچنان پشت فرمان باشد، در این صورت درصد تصادف در مقایسه با یک خودروی معمولی که سیستم کنترل خودکار تسلا را ندارد، 10 برابر کمتر خواهد شد.

در این ویدئو آمارهایی طبق آخرین خبر در خصوص وجود یا عدم وجود سیستم های تسلا در خصوص تصادفات مطرح شده که می توانید با تماشای این ویدئو از آنها مطلع شده و مقایسه کنید. در tesla owners online ذکر شده که در سال 2021 و آخرین اخبار، برای زمانی که autopilot tesla فعال باشد، یک تصادف برای 19/4 میلیون مایل گزارش شده.

در واقع اگر autopilot (کنترل خودکار ) safety feature ( ویژگی ایمن ) خودرو تسلا فعال نباشند هر 978 هزار مایل یک تصادف ثبت خواهد شد. طبق گزارش NHTSA در آمریکا هر 484 هزار مایل یک تصادف وجود دارد. یعنی در این حالت خودرو تسلا 2 برابر بهتر از یک ماشین معمولی عمل می کند در زمینه تصادفات.

 

خبرهای جهان درباره تصادف خودرو تسلا

 

اگر فقط safety feature فعال باشد حدودا 4 برابر بهتر از یک ماشین معمولی عمل می کند و اگر هم safety feature (ویژگی ایمن ) و هم autopilot ( کنترل خودکار ) فعال باشد حدودا 10 برابر بهتر عمل خواهد کرد.

سیستم autopilot خودرو تسلا می تواند در سال های آینده خیلی بهتر عمل کند و حتی دنیا به سمت خودروهای خودران پیش رود.

ایلان ماسک اعلام کرده که در خودروی تصادفی تسلا، autopilot فعال نبوده است !


از تصادف خودرو تسلا چه درسی می توان گرفت ؟


به نظر شخص من، تسلا در مسیری که شروع کرده خیلی خوب و همراه پیشرفت جلو رفته است و هر روز در حال بهتر شدن است. درسی که من از این اتفاق، آمارها و خبرها گرفتم این است که حتی اگر شما ایلان ماسک هم باشید، باز هم هنوز افراد زیادی ممکن است از شما و عملکردتان ناراضی باشند و در مسیر شما مشکلات و بحران هایی ایجاد کنند. این افراد درست زمانی که شما در مسیر خود به بهترین جایگاه رسیدید، شما را تایید یا تشویق می کنند !

خیلی از افراد و شرکت ها با بزرگ تر شدن و پیشرفت تسلا ضرر می کنند. مثلا تصور کنید شرکت های خودرو سازی یا حتی مکانیک های خودروهای بنزینی چقدر دچار ضرر خواهند شد و در واقع دیگر شغلی نخواهند داشت ! چون سیستم در حال تغییرات بسیار زیادی است.

 

تسلا و ایلان ماسک

 

بنابراین می توان از اتفاقات و اخباری که در جهان رخ می دهد برداشت های مختلفی داشت مثلا در خصوص همین تصادف خودرو تسلا عده ای کاملا جدی و مصر، معتقد هستند که این ضعف تسلا را نشان می دهد و جنبه های دیگر پیشرفت تسلا و عملکرد اشتباه کسانی که سوار خودرو بودند را کاملا نادیده می گیرند.

ولی بهتر است از همه جهات به این موضوع نگاه کرد و با بررسی و مطالعه اخبار دقیق و صحیح نتیجه گیری کرد نه اخباری که تنها یک وجه آن هم ابعاد منفی یک اتفاق را بدون درنظر گرفتن همه عوامل و شرایط در نظر می گیرند.

 

در انتها امیدواریم از این ویدئو نهایت استفاده را برده باشید و آن را دانلود کرده باشید. برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک بیزینس آنلاین و جهانی هستند، بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را فراهم کند، با راهنمای جامع و گام به گام در این خصوص، مسیر خیلی آسان تر و سریع تر طی خواهد شد و میتونید یک شروع قوی در کسب درآمد دلاری داشته باشید ، که با دوره جامع فروش در آمازون این هدف محقق می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/tesla-car-accident
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط