تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راه اندازی کسب و کار و اصول موفقیت در آن - عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
با هدفگذاری در سال جدید برای مشاغل کوچک خود، می‌توانید به گسترش بیزینس خود کمک کنید، تمرکز خود را حفظ کنید و استراتژی‌های بهتری را برای افزایش سودآوری اتخاذ کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 877
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
راه اندازی کسب و کار و اصول موفقیت در آن - عزت خواه دات کام

 

خلاصه‌ای از مقاله: 
اهمیت هدفگذاری در زندگی بر هیچ کس پوشیده نیست. در کسب و کارهای بزرگ و کوچک نیز این کار در درجه اول اهمیت قرار دارد. صرفنظر از این که بیزینس شما چند سال سابقه دارد، در کجا قرار دارد، چقدر سودآوری دارد یا چه چیزی را به فروش می‌رسانید، شما بدون هدفگذاری نمی‌توانید تصویر درستی از آینده و استراتژی‌های مناسبی برای ادامه کار داشته باشید.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید: 

 

هدفگذاری لازمه موفقیت کسب و کارهای کوچک

اهداف به شما کمک می‌کنند تمرکز داشته باشید و از راکد شدن کسب و کار جلوگیری می‌کنند. در این مقاله اهدافی را ذکر می‌کنیم که می‌توانید در سال جدید برای کسب وکار کوچک خود تعیین نمایید. 

هزینه‌های جاری کسب و کار را کاهش دهید

این هدفی است که مناسب تمامی بیزینس‌های کوچک می‌باشد. کدام مدیری است که نخواهد هزینه‌های کار خود را کاهش دهد؟ اگر شما هم این هدف را برای سال جدید تعیین می‌کنید، باید دقیقاً و با جزییات مشخص کنید که چگونه می‌خواهید هزینه‌ها را کاهش دهید: با استفاده از فناوری، کاهش قرض‌ها، یا تغییر روند عملیات؟

 

کسب و کار

 

استخدام اولین کارمند برای کسب و کار

اگر شما یک بیزینس را به صورت انفرادی راه انداخته‌اید و اکنون به نقطه‌ای رسیده‌اید که نمی‌توانید به تنهایی آن را ادامه دهید، در سال جدید می‌توانید یک کارمند جدید استخدام کنید. در ابتدا از تمامی قوانین مربوط به استخدام کارمند آگاهی کسب کنید و سپس با انجام مراحل استاندارد، نسبت به استخدام کارمند و گسترش کسب و کار خود اقدام نمایید.

افزایش بهره وری مشاغل

سطح بهره‌وری شما می‌تواند به طور مستقیم بر سود شما اثر بگذارد. بنابراین، همیشه باید هدفی را تعیین کنید تا بهره‌وری شما و تیمتان افزایش یابد. شما می‌توانید با حذف عوامل پرت کننده حواس در طول ساعات کاری و بهبود ابزارهایی که در بیزینس استفاده می‌کنید بهره‌وری خود را بالا ببرید.

ایجاد یک روند جدید برای خدمات مشتریان

شما چگونه با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کنید و مطمئن می‌شوید که از کالاها و خدمات شما راضی هستند؟ می‌توانید هدف خود را بر این قرار دهید که روند خدمات مشتریان خود را کارآمدتر سازید و در شبکه‌های اجتماعی نیز به ارائه خدمات مشتریان عالی بپردازید. همچنین فراموش نکنید که برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، از آنها درخواست کنید که بازخورد ارائه دهند.

افزایش ترافیک وبسایت کسب و کار

افزایش ترافیک وبسایت مساوی است با افزایش فروش و وفاداری مشتریان. به همین دلیل این کار می‌تواند یک هدف بزرگ برای هر بیزینس باشد. راههای زیادی برای جلب توجه به وبسایت وجود دارد. می‌توانید با بهبود و ارتقای استراتژی تولید محتوا شروع کنید. سپس وقتی محتوای جذاب و مفید را برای سایت خود تهیه کردید، آن را در سایت خود منتشر کنید.

تولید یک محصول جدید

اگر خط تولید خود را مدتی است که تغییر نداده‌اید، می‌توانید با اضافه کردن یک محصول جدید، به بیزینس خود جان تازه‌ای ببخشید. بازخوردهایی که از مشتریان خود دریافت کرده‌اید و رفتارها و عادات خرید آنها را بررسی نمایید و بر اساس آنها یک محصول جدید طراحی کنید. همچنین می‌توانید نحوه بازاریابی محصولات کنونی خود را تغیر دهید و به این وسیله، به یک محصول قدیمی، جانی تازه ببخشید.

 

اصول موفقیت در بیزینس

 

بهبود سلامت مالی کسب و کار

آیا بر درآمدها و مخارج بیزینس خود کنترل دارید؟ آیا بودجه‌ای تعیین کرده‌اید تا بر اساس آن مخارج خود را مدیریت کنید؟ هدف شما در سال جدید می‌تواند این باشد که مخارج خود را کنترل و سلامت مالی بیزینس خود را بهبود بخشید.

افتتاح شعبه جدید برای کسب و کار

اگر شما یک فروشگاه فیزیکی دارید که موفق عمل می‌کند، می‌توانید به افتتاح شعبه دوم در سال جدید فکر کنید. در ابتدا به این فکر کنید که افتتاح شعبه جدید چه مخارجی به دنبال خواهد داشت و آیا مقرون به صرفه خواهد بود یا خیر. سپس با تحقیق بازار به بهترین مکان برای این شعبه جدید فکر کنید تا بتوانید سودآوری بیزینس خود را افزایش دهید.

کاهش استفاده از کاغذ در کسب و کار

حذف یا کاهش استفاده از کاغذ می‌تواند هزینه‌ها را کاهش و بهره وری را افزایش دهد. اما به یاد داشته باشید که حذف کاغذ برای همه بیزینس ها امکان پذیر نیست و قبل از اقدام به حذف کاغذ تمامی جوانب آن را بررسی کنید تا ببینید آیا برای مشاغل کوچک شما هدف مناسبی است یا خیر.

بررسی سودآوری استراتژی‌های بازاریابی

گاهی اوقات، ما آنقدر بر روی انجام دادن یک کار متمرکز می‌شویم که فراموش می‌کنیم که باید بررسی کنیم که آیا کارهایی که انجام داده‌ایم ارزش زمان و هزینه صرف شده را دارد یا خیر. آیا به خاطر دارید که آخرین باری که تمامی فعالیت‌های بازاریابی خود را بررسی کردید و میزان موفقیت هر کدام را سنجیده باشید؟ بنابراین هدف شما در سال جدید می‌تواند این باشد که برای استراتژی‌های بازاریابی خود یک روند حسابرسی انجام دهید تا کارایی آن را افزایش دهید.

 

راه اندازی کسب و کار موفق

 

شناسایی نقاط قوت و ضعف کسب و کار

شما با تحلیل نقاط قوت و ضعف بیزینس، محصولات و حتی رقبا می‌توانید به رشد بیزینس خود کمک بزرگی کنید. شما می‌توانید این کار را در هر مرحله از کار خود انجام دهید تا مشخص کنید که چه چیز باعث می‌شود بیرینس شما منحصر به فرد باشد. همچنین می‌توانید حوزه‌های بکر و جدید بازار را شناسایی کنید. می‌توانید بررسی کنید که رقبای شما چه کارهایی را بهتر از شما انجام می‌دهند. با این کار می‌توانید توانایی تصمیم‌گیری در مورد کسب و کار خود را افزایش دهید.

افزایش سهم بازار

جذب کردن، بخش بزرگی از بازار یک بخش مهم از افزایش توانایی رقابت بیزینس است. برای رسیدن به هدف افزایش سهم بازار، می‌توانید تحقیق بازار انجام دهید و سپس با انجام استراتژی‌های مناسب، سهم بیشتری از بازار را در اختیار بگیرید.

ایجاد یک طرح تشویقی برای کارکنان

حفظ روحیه و انگیزه کارکنان در کسب و کار می‌تواند چالش برانگیز باشد. این امر به ویژه برای مشاغل کوچکی دشوار است که منابع مالی لازم برای تشویق مالی کارکنان خود را ندارند. اما خبر خوب این است که تشویق‌ها همیشه نیاز نیست مالی باشد و شما با کمی فکر و خلاقیت می‌توانید به راههایی برای تشویق کارکنان برسید.

 

اصول کسب و کار

 

برنامه ریزی برای استراحت

اگر مدت زمان زیادی است که مرخصی و تعطیلات نرفته‌اید، در سال جدید به این هدف فکر کنید. شما با این کار می‌توانید استرس و فرسودگی شغلی را کاهش دهید. همچنین زمانی که از کار فاصله می‌گیرید، می‌توانید یک دید تازه و جدید نسبت به بیزینس خود پیدا کنید. البته فاصله گرفتن از کاری که متعلق به خود شما است می‌تواند چالش‌های زیادی داشته باشد. اما راه‌های زیادی است که می‌توانید از کار فاصله بگیرید بدون اینکه کاملاً از آن جدا شوید و همچنان به مدیریت کارها ادامه دهید.

با هدفگذاری در سال جدید برای مشاغل کوچک خود، می‌توانید به گسترش بیزینس خود کمک کنید، تمرکز خود را حفظ کنید و استراتژی‌های بهتری را برای افزایش سودآوری اتخاذ کنید. 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی رسد اما اگر راهنمای جامع و گام به گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان تر و سریع تر طی می شود. تماشای ویدیوهای معرفی بیزینس آمازون ودنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/small-businesses-goals
برچسب ها
کسب درآمد
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط