وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

علی (راننده تریلر) در آمازون فروشنده شد - فروش 350 محصول در کمتر از 20 روز

  • 4.8k
  • 0

برای من جالب بود که وقتی خواب بودم ، 6 ایمیل فروش دریافت کرده بودم - علی دانشجوی دوره آربی

آشنایی با برخی افراد می تواند ذهنیت ما را تغییر دهد و باورهای گذشته ما را متحول نماید. علی عزیز بعد از آشنایی با استاد عزت خواه و دوره آربی، باورهای گذشته خود را تغییر داد و در مسیری قدم گذاشت که قبل از آن، پیمودن این مسیر را غیرممکن می دانست.

 

 

من باور زیادی به کسب درآمد از اینترنت نداشتم

من علی هستم، از دانشجویان دوره آربی. حدود یکسال و نیم پیش با آقای عزت خواه آشنا شدم و دوره آربی را خریداری نمودم. به مدت یکسال با باورهایی خود در جنگ بودم که در این مسیر نمی توانم موفق شوم. من باور زیادی به کسب درآمد از اینترنت نداشتم. من بیشتر عمر خود را با رانندگی تریلر سپری نموده ام و با دنیای اینترنت و کسب درآمد آنلاین آشنایی زیادی نداشتم و فکر نمی کردم که بتوانم از این طریق به درآمد برسم.

بعد از آشنایی بیشتر با آقای عزت خواه و کمک پشتیبان دوره آربی توانستم بر باورهای اشتباه خود غلبه کنم و قدم در مسیری بگذارم که زندگی من را متحول نمود.

فروش 350 محصول در کمتر از 20 روز در آمازون

در ابتدای مسیر، اشتباهات زیادی انجام دادم و اولین محصول خود را در نیمه راه رها نمودم و به سراغ محصول بعدی رفتم. اشتباهات من بیشتر در زمینه نوشتن Keyword و تبلیغات بود که با کمک پشتیبانی صبور و مهربان دوره آربی توانستم بر ضعف های خود غلبه کنم و در مسیر درست قرار بگیرم. با استفاده از تجربیاتی که در این زمینه کسب نمودم توانستم فروش خوبی داشته باشم.

در کمتر از 20 روز 350 محصول من به فروش رفت. خیلی از مواقع، هنگام صبح با اولین چیزی که مواجه می شدم، ایمیل های فروش محصولم بود. شما در طول شب خواب هستید ولی محصول شما به فروش می رسد و پول به حساب شما واریز می شود. بهترین حسی که یک نفر می تواند در بیزینس خود تجربه کند، همین حس است. این موفقیت حاصل تغییر باورهای من و تلاش برای تجربه یک زندگی جدید می باشد.

تغییر ذهنیت و کسب درآمد دلاری از اینترنت

خوشحالی من بیشتر به دلیل این است که توانستم باورهای اشتباه خود را تغییر دهم و باورهای جدید برای خود بسازم. باور به اینکه می توان به راحتی از کسب و کارهای آنلاین، از طریق تلفن همراه و کامپیوتر درآمد کسب کرد.

تشکر از استاد عزت خواه و تیم پر قدرت دوره آربی

من از استاد عزت خواه و تیم پشتیبانی خوبشان کمال تشکر را دارم و می دانم که بدون آنها نمی توانستم ذهنیت خود را تغییر دهم. ایمانی بسیار قوی ای در من زنده نمودند که می توانم تمام سختی ها و مشکلات را پشت سر بگذارم و به موفقیت های بزرگ دست یابم. این تغییر را مدیون افرادی هستم که برای بهتر نمودن زندگی تلاش می کنند و در این مسیر به دیگران هم کمک می کنند تا بتوانند مسیر موفقیت را طی کنند.

توصیه طلایی علی عزیز به علاقمندان کسب و کار آمازون

پیشنهاد من به تمامی افرادی که مشتاق هستند کسب و کار آمازون را شروع کنند ولی هنوز نتوانسته اند بر ترس های خود غلبه کنند این است که ترس خود را کنار بگذارند و اولین گام را بردارند. تا قدمی برداشته نشود و اقدامی صورت نگیرد، موفقیتی هم حاصل نمی شود. من به این باور رسیدم که می توانم پس شما هم می توانید.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

 

 
نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sell-350-products-on-amazon
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط