مصاحبه با ریچارد برانسون (از فقر تا ثروت)

  • 6 مهر 1398
  • 13666
  • 4

ریچارد برانسون کارآفرین بریتانیایی چگونه ثروتمند شد؟

ریچارد برانسون یکی از افرادی است که به دلیل مشکل خوانش پریشی، دوران دانش آموزی موفقی نداشته است اما او بر خلاف دیگران که به محض مواجهه با کوچکترین مشکل یا چالشی از ادامه دادن مسیر دلسرد و ناامید می‌شوند، سعی کرده است تا در همان زمان نوجوانی بفهمد در دنیا چه می‌گذرد.

از ریسک پذیری و ایجاد تغییر نترسید

اولین ریسک و ایجاد تغییر در زندگی او با انصراف دادن از مدسه شروع می‌شود و یک مجله راه اندازی می‌کند. این مجله نخستین سرمایه‌گذاری او به شمار می‌آید. به دست آوردن اولین سرمایه برای این کار هم ماجرای جالب توجهی دارد که با دیدن ویدئو متوجه این داستان خواهید شد.

افراد موفق همیشه به دنبال یادگیری هستند

برانسون معتقد است زندگی همان دانشگاهی است که من هیچوقت نرفتم و همیشه یک دانش آموز مادام العمر هستم. نه تنها او بلکه همه افرادی که توانسته‌اند جایگاهی به دست آورند به این اصل مهم باور دارند. دنیای کنونی دنیای اطلاعات است و شما هم اگر می‌خواهید نشان موفقیت را بر گردن بیاویزید باید در هر لحظه و هر حال درصدد یادگیری باشید.

مهم‌ترین ویژگی‌های مدیران تجاری از نظر برانسون

او معتقد است که مهم‌ترین مسئله جامعه امروز حل درگیری‌ها است زیرا موارد بسیار دیگری تحت الشعاع آن‌ها قرار دارد. برانسون ویژگی رهبران موفق را شنونده خوب بودن و عشق ورزیدن می‌داند. او توصیه‌هایی برای افرادی دارد که می‌خواهند یک مدیر تجاری خوب باشند. اگر تمایل دارید در بیزینس و کسب و کار خود یک مدیر تجاری موفق باشید شنیدن توصیه‌های ریچارد برانسون را از دست ندهید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

موفقیت خود را با دیگران سهیم شوید

ریچارد برانسون که موفقیت‌های بسیاری از جمله به دست آوردن بیش از 300 شرکت و کسب عنوان شوالیه را در کارنامه خود دارد، سهیم شدن موفقیت با افرادی که دوستشان دارد به ویژه پدر و مادر را بسیار شگفت انگیز می‌داند. او هم یکی از افرادی بود که فکر نمی‌کرد روزی رویاهایش به حقیقت بپیوندد و بتواند دنیا را تغییر دهد. برای آگاهی از داستان جذاب نحوه شکل‌گیری گروه شرکت های ویرجین و طرز فکر این کارآفرین و سرمایه‌گذار بزرگ می‌توانید ویدئو را به صورت رایگان دانلود و مشاهده نمایید.

مصاحبه با ریچارد برانسون (از فقر تا ثروت)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

4 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط