4 تصمیمی که زندگی من را عوض کرد

  • 6 تير 1398
  • 6.9k
  • 9

تصمیمات مهم زندگی

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درخصوص 4 تصمیم مهم که باعث ایجاد تغییر در زندگی من گردید، با تو دوست خوبم صحبت کنم. ما در طول زندگی یا حتی در طول شبانه روز تصمیمات بسیاری می‌گیریم که بی شک همه آنها حتی کوچکترین تصمیم روزانه هم در زندگی، عملکرد و حتی آینده ما تأثیر گذار خواهد بود. با تماشای این ویدیو با من همراه باش تا با دقت بیشتری به تصمیمات خود در زندگی توجه داشته باشی.

انتخاب مربی و راهنمای موفقیت

من در زندگی، تصمیم گرفتم یک مربی برای خود انتخاب کنم. این مورد بسیار مهم است. تو می‌توانی با توجه به زمینه مورد علاقه‌ خود یک راهنما برای مسیرت انتخاب کنی و با مطالعه زندگینامه و مشاهده ویدیوهای او از تصمیمات، عملکرد و شکست‌هایش مطلع گردی. توجه به این مورد بی شک سرعت و دقت عملکرد تو را در مسیر پیش رو، چندین برابر خواهد ساخت.

دعوت شادی به زندگی

قرار نیست تنها زمانی که به هدفت در زندگی رسیدی، شاد باشی! بارها به این نکته تاکید کرده‌ام که از مسیرت لذت ببر. باید یاد بگیری حتی از ساده‌ترین کارها و اتفاقات زندگی هم شاد باشی. اگر بر خلاف این نکته اقدام کنی، در حال از دست دادن روزهای عمر و زندگی خود هستی. روزهایی که شاید در آینده تنها برای تو تبدیل به یک حسرت بشوند.

چگونه مشکلات را حل کنیم؟

زمانی که در زندگی با مشکلی روبرو می‌شوی، یاد بگیر که آن را حل کنی نه اینکه تنها از آن عبور کنی. در این ویدیو مثال‌هایی را بیان می‌کنم که با استفاده از آنها با این نکته بهتر آشنا می گردی. چون شاید در ابتدا برای تو سخت باشد که قبول کنی با مشکلاتت ملاقات کنی!

 

آموزش فروش در آمازون

 

نقش الگوی ذهنی در موفقیت

الگویی که در ذهن تو خصوصیات و توانمندی‌های ویژه‌ای دارد را برای خودت بساز. این کار به تو کمک می‌کند هر روز یک قدم به آنچه برای تو اهمیت دارد، نزدیکتر گردی. پس در زندگی الگویی برای خودت بساز نه برای دیگران، الگویی که به آن افتخار کنی و به پیشرفت و موفقیت تو کمک کند.
اگر همچنان تمایل داری در خصوص این تصمیمات مهم و تغییراتی که به دنبال آن در ذهن و زندگی تو ایجاد می گردد، اطلاعات بیشتری کسب نمایی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نموده و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

4 تصمیمی که زندگی من را عوض کرد

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.63

تعداد امتیازها: 8

نظرات کاربران

9 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط