سایت علی بابا چگونه کار می کند؟ - سرگذشت جک ما و تأسیس شرکت علی بابا مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

ریچ رول - مردی که با درد رشد کرد

خلاصه فایل دانلود رایگان :
ریچ رول ثابت نمود که برای عبور از سختی‌ها تنها قدرت فرد کمک‌کننده است و این باور که می‌تواند از آن عبور کند. قدرت انسان برای مقابله با مشکلات و سختی‌ها فراتر از تصور می‌باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 6.1k
  • 0
ریچ رول - مردی که با درد رشد کرد

همه ما گاهی در زندگی موقعیت‌هایی را تجربه می‌کنیم که به انتهای خط رسیده‌ایم و احساس می‌کنیم که باید با ایجاد تغییراتی، مسیر دیگری را در پیش بگیریم. ریچ رول بعد از دوره‌ای طولانی دست و پنجه نرم کردن با الکل تصمیم گرفت که این تغییر را در زندگی خود ایجاد کند. تصمیمی که زندگی او را از تنبلی و سستی به سمت قهرمانی در مسابقات فرا استقامتی کشاند. وقتی تصمیم می‌گیرید که تغییری ایجاد کنید، می‌توانید از آن عبور کنید و تنها قدرت و اراده شما می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

 

 

آشنایی با ریچ رول، مردی که مرز دردها را جا به جا کرد

ریچ رول در 20 اکتبر 1966 به دنیا آمد. او در کودکی از سربندهای ارتودنسی استفاده می نمود و این مورد باعث می شد توسط هم کلاسی های خود مسخره و ترد شود. او خود را فرد بی استعدادی می دانست و از اعتماد به نفس پایینی برخوردار بود. ریچ به دنبال راهی بود که بتواند انرژی و توان خود را حفظ نماید. او علاقه زیادی به شنا کردن داشت ولی کم کم متوجه شد که در این رشته هم استعداد زیادی ندارد. اما او مأیوس نشد و راهی را انتخاب نمود که کمتر کسی آن را انجام می دهد. او به جای تسلیم شدن، تلاش خود را بیشتر نمود و تمرین های فشرده و طاقت فرسایی را انجام داد تا بالاخره توانست در رشته شنا موفقیت هایی را کسب نماید. موفقیت هایی که آینده درخشانی را برای او رقم می زد. او توانسته بود با تلاش و پشتکار زیاد مسیر زندگی خود را تغییر دهد.

ریچ رول از اضافه وزن تا ورزشکار گیاهخوار فرا استقامت

او کم کم به سمت مصرف مشروبات الکلی روی آورد و زندگی و آینده خود را تباه نمود. همه فرصت های تحصیلی و شغلی خود را از دست داد. خانواده او را ترد کردند. او تا جایی این کار را ادامه داد که به آستانه درد خود رسید و احساس نمود که اگر تغییری در شیوه زندگی خود ایجاد نکند، همه چیز نابود می شود. همین مساله نقطه عطفی در زندگی او شد. رول تصمیم گرفت اعتیاد خود را ترک نماید و از این خمودگی و پوچی رهایی یابد. با اراده ای که داشت توانست این کار را انجام دهد و دریچه جدیدی از زندگی را به روی خود باز کند. ریچ رول یکی از رموز موفقیت خود را این عنوان می نماید که اگر تصمیم به انجام کاری بگیرد آن کار انجام شده است. او در هر زمینه ای که تصمیم به انجام کاری بگیرد آن کار را انجام می دهد و این نشان از قدرت و اراده بالای او دارد. قدرتی که با دست و پنجه نرم کردن با درد به آن رسیده است.

 

ریچ رول مردی که با درد بزرگ شد

 

ریچ رول و تبدیل کردن درد و رنج به فرصت

با وجود تبلیغات زیاد در این خصوص که خوشبختی از طریق راحتی، تجمل و سهولت به دست می‌آید همه به دنبال این هستند که از درد و رنج دوری کنند. در این میان ریچ رول نه تنها از درد دوری نکرد بلکه آن را تبدیل به اهرمی برای رشد و کسب موفقیت‌های بزرگ نمود. موفقیت هایی که در آستانه 50 سالگی اتفاق افتادند. او عنوان می‌کند بیشترین احساس خوشبختی و زنده بودن را زمانی احساس می‌کند که مرزهای درد را جابه‌جا می‌کند.

او درد و رنج را فرصتی می‌داند برای این که خود و محیط اطراف خود را بهتر درک کند و به شناخت بیشتری برسد. درد می تواند فرصت هایی ایجاد نماید تا شما توانایی های نهفته خود را درک نمایید و به مرحله ای برسید که قبلا به آن فکر هم نکرده اید. زمانی می توان به موفقیت رسید که از موانع و مشکلات نردبانی بسازید برای بالا رفتن. موفقیت حاصل نوع نگرش شما به زندگی و مشکلات آن می باشد. با دنبال نمودن زندگی افرادی که تغییرات شگرفی در زندگی خود به وجود آورده اند و دست به کارهای شگفت انگیز زده اند، نوع نگاه خود را تغییر دهید و مسیرهای جدیدی را به روی خود باز نمایید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شغلی که شما را از المان زمان و مکان جدا می‌کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای شما فراهم می‌کند، می‌توان در دسته‌بندی شغل‌های ایده آل قرار داد. مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می‌کنند. برای آشنایی با چنین شغلی و راهنمایی گام به گام در این خصوص، مطالعه نظرات همراهان عزت خواه دات کام را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/rich-roll-interview-1
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط